30.10.2026

1 - 1

Zakończony
Ngọc Hà Hoàng
3.12
0.04

Statystyki meczu

Thanh Hoa FCHồng Lĩnh Hà Tĩnh
51%

Posiadanie piłki

49%
6

Strzały

13
x
x
4

Strzały celne

7
x
x
2

Rzuty rożne

3
x
x
15

Faule

7
x
x
2

Spalone

3
x
x
3

Żółte kartki

0
x
x

Wydarzenia meczu

Hồng Lĩnh Hà TĩnhThanh Hoa FC
2. połowa

90+9'

81'

1-1
Daniel Passira

67'

1. połowa

37'

1-0
Saliou Guindo

30'

Typy na Thanh Hoa FC vs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

82

Premium feature

Kursy0.04% EV1.22
66

Premium feature

Kursy8.90% EV1.65
65

Premium feature

Kursy-6.40% EV1.44

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Thanh Hoa FC

Thanh Hoa FC

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Thanh Hoa FC

Thanh Hoa FC

Thanh Hoa FC

13

Rozegrane mecze

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

3

Wygrane THO

6

Remisy

4

Wygrane HLH

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Statystyki H2H

Śr. goli

2.38

13 meczów

Gospodarz1.31
x
Gość1.08
x

Trend z ostatnich 5

-1.2 Spadek

BTTS

54%

13 meczów

Gospodarz8/13
x
Gość9/13
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Thanh Hoa FC

Thanh Hoa FC Poniżej 6.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

13/13

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh Powyżej 2.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

13/13

Thanh Hoa FC
Funkcja Premium

92%

12/13

Thanh Hoa FCHồng Lĩnh Hà Tĩnh
Funkcja Premium

92%

12/13

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Funkcja Premium

92%

12/13

1.10

Kursy

Widzisz 2 z 29 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh i Thanh Hoa FC strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Thanh Hoa FC0.00Gole / Mecz
x

THO U siebie

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh0.00Gole / Mecz
x

HLH Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Thanh Hoa FCTHO
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez THO i HLH.

Gole stracone przez drużynę

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh i Thanh Hoa FC tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Thanh Hoa FC0.00Stracone / Mecz
x

THO U siebie

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh0.00Stracone / Mecz
x

HLH Na wyjeździe

Stracone na mecz
Thanh Hoa FCTHO
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez THO i HLH.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Thanh Hoa FCTHO
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Średnia
Powyżej 0.5
93%
87%
90%
Powyżej 1.5
69%
65%
67%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Thanh Hoa FCTHO
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Thanh Hoa FCHồng Lĩnh Hà Tĩnh

Śr. łączne rzuty rożne

Thanh Hoa FC

Thanh Hoa FC - Rożne zdobyte

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Thanh Hoa FCTHO
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Thanh Hoa FCHồng Lĩnh Hà Tĩnh

Śr. łączne kartki

Thanh Hoa FC

Thanh Hoa FC - Kartki zdobyte

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - Kartki zdobyte

Kartki
Thanh Hoa FCTHO
Hồng Lĩnh Hà TĩnhHLH
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Thanh Hoa FCHồng Lĩnh Hà Tĩnh

Śr. łączne strzały

20.40/ Mecz
x

Śr. ligi 20.93

Średnia

Thanh Hoa FC

Thanh Hoa FC - Strzały celne

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Bardzo zła

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - Strzały celne

4.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Thanh Hoa FC vs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh Statystyki i H2H - V-League, 30 października 2026

Thanh Hoa FC podejmuje Hồng Lĩnh Hà Tĩnh w piątek 30 października w rozgrywkach V-League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Hồng Lĩnh Hà Tĩnh zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 13 spotkaniach Thanh Hoa FC i Hồng Lĩnh Hà Tĩnh zmierzyły się 13 razy: Thanh Hoa FC wygrał 3, Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 4, przy 6 remisów. Over 2.5 padło w 38% ich meczów, a BTTS w 54% spotkań między Thanh Hoa FC a Hồng Lĩnh Hà Tĩnh. Thanh Hoa FC strzelają średnio 0.90 gola na mecz, a Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 1.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi V-League.

Thanh Hoa FC vs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Thanh Hoa FC vs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.38 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 38% meczów, a BTTS w 54%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Thanh Hoa FC strzelają średnio 0.90 gola i tracą 1.80 na mecz, a Hồng Lĩnh Hà Tĩnh strzelają 1.20 i tracą 1.10. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Thanh Hoa FC vs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh?

Thanh Hoa FC i Hồng Lĩnh Hà Tĩnh zmierzyły się 13 razy we wszystkich rozgrywkach. Thanh Hoa FC wygrał 3, Hồng Lĩnh Hà Tĩnh wygrał 4, a 6 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 38% spotkań H2H. Ostatni mecz: Thanh Hoa FC 0-1 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh (06 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Thanh Hoa FC vs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (90%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Hồng Lĩnh Hà Tĩnh powyżej 0.5 gola (72%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi V-League.

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Thanh Hoa FC Zwycięstwo

3.00

Hồng Lĩnh Hà Tĩnh Zwycięstwo

2.91

Remis

3.10
90

Powyżej 0.5 Goli

1.07
67

Powyżej 1.5 Goli

1.39

Powyżej 2.5 Goli

2.29

Powyżej 3.5 Goli

4.00

Obie Drużyny Strzelą

1.85

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator