Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Ümraniyespor

Ümraniyespor

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Kayserispor

Kayserispor

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Ümraniyespor

Ümraniyespor

Ümraniyespor

2

Rozegrane mecze

Kayserispor

0

Wygrane Ümr

1

Remisy

1

Wygrane KAY

Kayserispor

Kayserispor

Statystyki H2H

Śr. goli

4.00

2 meczów

Gospodarz1.50
x
Gość2.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość2/2
x

Ost. 5: 2/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

KAY i Ümr strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ümraniyespor0.00Gole / Mecz
x

Ümr U siebie

Kayserispor0.00Gole / Mecz
x

KAY Na wyjeździe

Strzelone na mecz
ÜmraniyesporÜmr
KayserisporKAY
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ümr i KAY.

Gole stracone przez drużynę

KAY i Ümr tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ümraniyespor0.00Stracone / Mecz
x

Ümr U siebie

Kayserispor0.00Stracone / Mecz
x

KAY Na wyjeździe

Stracone na mecz
ÜmraniyesporÜmr
KayserisporKAY
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ümr i KAY.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
ÜmraniyesporÜmr
KayserisporKAY
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
ÜmraniyesporÜmr
KayserisporKAY
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

ÜmraniyesporKayserispor

Śr. łączne rzuty rożne

Ümraniyespor

Ümraniyespor - Rożne zdobyte

Kayserispor

Kayserispor - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
ÜmraniyesporÜmr
KayserisporKAY
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

ÜmraniyesporKayserispor

Śr. łączne kartki

Ümraniyespor

Ümraniyespor - Kartki zdobyte

Kayserispor

Kayserispor - Kartki zdobyte

Kartki
ÜmraniyesporÜmr
KayserisporKAY
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

ÜmraniyesporKayserispor

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 23.83

Bardzo zła

Ümraniyespor

Ümraniyespor - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.83

Bardzo zła

Kayserispor

Kayserispor - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.83

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Ümraniyespor vs Kayserispor — statystyki, typy i H2H — 1. Lig, 08 listopada 2026

Ümraniyespor podejmuje Kayserispor w niedziela 8 listopada w rozgrywkach 1. Lig. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Kayserispor zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Ümraniyespor i Kayserispor zmierzyły się 2 razy: Ümraniyespor wygrał 0, Kayserispor 1, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Ümraniyespor a Kayserispor.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi 1. Lig.

Ümraniyespor vs Kayserispor mają wysoki potencjał strzelecki?

Ümraniyespor vs Kayserispor mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Ümraniyespor strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Kayserispor strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Ümraniyespor vs Kayserispor?

Ümraniyespor i Kayserispor zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Ümraniyespor wygrał 0, Kayserispor wygrał 1, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: Kayserispor 3-1 Ümraniyespor (10 kwietnia 2023). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Ümraniyespor vs Kayserispor?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Ümraniyespor powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi 1. Lig.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
5311+410
2
4310+410
3
4301+49
4
4301+39
5
4220+58
6
5221+48
7
4220+48
8
5221+18
9
421107
10
5131+26
11
4202+16
12
5203-26
13
5122-45
14
4112-44
15
4031-13
16
5032-23
17
4031-23
18
4022-32
19
4022-42
20
5005-100
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator