28.03.2018

0 - 2

Zakończony
Gustavo Tejera
5.14
0.14

Statystyki meczu

WanderersNacional
48%

Posiadanie piłki

52%
7

Strzały

8
x
x
3

Strzały celne

6
x
x
3

Rzuty rożne

1
x
x
15

Faule

15
x
x
3

Spalone

2
x
x
3

Żółte kartki

3
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Wanderers

Wanderers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Nacional

Nacional

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

NCI i MWFC strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Wanderers0.00Gole / Mecz
x

MWFC U siebie

Nacional0.00Gole / Mecz
x

NCI Na wyjeździe

Strzelone na mecz
WanderersMWFC
NacionalNCI
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MWFC i NCI.

Gole stracone przez drużynę

NCI i MWFC tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Wanderers0.00Stracone / Mecz
x

MWFC U siebie

Nacional0.00Stracone / Mecz
x

NCI Na wyjeździe

Stracone na mecz
WanderersMWFC
NacionalNCI
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MWFC i NCI.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
WanderersMWFC
NacionalNCI
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
WanderersMWFC
NacionalNCI
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

WanderersNacional

Śr. łączne rzuty rożne

Wanderers

Wanderers - Rożne zdobyte

Nacional

Nacional - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
WanderersMWFC
NacionalNCI
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

WanderersNacional

Śr. łączne kartki

Wanderers

Wanderers - Kartki zdobyte

Nacional

Nacional - Kartki zdobyte

Kartki
WanderersMWFC
NacionalNCI
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

WanderersNacional

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.77

Bardzo zła

Wanderers

Wanderers - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Nacional

Nacional - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Wanderers vs Nacional — statystyki, typy i H2H — Primera Division, 28 marca 2018

Wanderers podejmuje Nacional w środa 28 marca w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Nacional zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 23 spotkaniach Wanderers i Nacional zmierzyły się 23 razy: Wanderers wygrał 4, Nacional 14, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 57% ich meczów, a BTTS w 52% spotkań między Wanderers a Nacional.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Wanderers vs Nacional mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Wanderers vs Nacional mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.74 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 57% meczów, a BTTS w 52%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Wanderers strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Nacional strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Wanderers vs Nacional?

Wanderers i Nacional zmierzyły się 23 razy we wszystkich rozgrywkach. Wanderers wygrał 4, Nacional wygrał 14, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 57% spotkań H2H. Ostatni mecz: Wanderers 2-3 Nacional (12 listopada 2017). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Wanderers vs Nacional?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (91%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (77%). Najlepszy typ na gole drużyny: Nacional powyżej 0.5 gola (86%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
141121+1835
2
6411+413
3
6510+1416
4
1100+23
5
141031+1533
6
6402+1012
7
14833+527
8
141031+1833
9
101001
10
6330+412
11
101001
12
7313-410
13
6231-49
14
14743+625
15
14833+1027
16
6222+18
17
1001-20
18
14644+422
19
7313010
20
14833+627
21
14644+122
22
6132-26
23
7304-29
24
14554+520
25
14545+419
26
7223-18
27
14644-222
28
6204-46
29
6114-54
30
14644+622
31
6123-45
32
14545+219
33
14464018
34
14536+818
35
6105-73
36
14527017
37
14464-118
38
14383-217
39
14455-417
40
14365-215
41
14437-615
42
14419-1613
43
14437-315
44
14239-109
45
14338-1312
46
14329-811
47
14149-147
48
14176-1210
49
14149-157
50
000000
51
000000
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator