Wanderers

Wanderers Statystyki 2026 Primera Division

DLLLW

Podsumowanie sezonu

2026 • Primera Division

Gole strzelone

/ Mecz
1.19
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.19

Dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

39%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

47%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

53%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

11.47

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.08

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

22%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.47

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.94

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • Primera Division

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Wanderers Attacking

2026/27

Legends

Wanderers
League average

Wanderers Defending

2026/27

Legends

Wanderers
League average

Wanderers — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.19
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
76 min
74 min
76 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
76%
79%
78%
Powyżej 1.5 goli drużyny
29%
26%
28%
Powyżej 2.5 goli drużyny
12%
5%
8%
Bez gola
24%
21%
22%

Wanderers — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.19

Dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
96 min
52 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
59%
74%
67%
Powyżej 1.5 straconych
18%
53%
36%
Powyżej 2.5 straconych
12%
21%
17%
Czyste konto
41%
26%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Wanderers strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
9%
31 - 45 min
28%
46 - 60 min
21%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
16%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
88%
95%
92%
Powyżej 1.5
71%
84%
78%
Powyżej 2.5
41%
53%
47%
Powyżej 3.5
12%
21%
17%
Powyżej 4.5
0%
21%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
47%
58%
53%
Oba zespoły nie strzelą
53%
42%
47%

Statystyki rzutów rożnych

Wanderers

Śr. łączne rzuty rożne

9.17/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Średnia

Wanderers

Rzuty rożne dla

4.47/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Wanderers

Rzuty rożne przeciw

4.69/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
88%
63%
75%
Powyżej 8.5
71%
42%
56%
Powyżej 9.5
29%
26%
28%
Powyżej 10.5
24%
21%
22%
Powyżej 11.5
18%
21%
19%
Powyżej 12.5
18%
21%
19%

Statystyki kartek

Wanderers

Śr. łączne kartki

5.61/ Mecz
x

Śr. ligi 5.77

Średnia

Wanderers

Kartki dla

2.94/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Średnia

Wanderers

Kartki przeciw

2.67/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
94%
89%
92%
Powyżej 3.5
88%
68%
78%
Powyżej 4.5
65%
68%
67%
Powyżej 5.5
41%
63%
53%
Powyżej 6.5
29%
47%
39%

Statystyki strzałów

Wanderers

Śr. łączne strzały

24.08/ Mecz
x

Śr. ligi 22.98

Średnia

Wanderers

Śr. strzały celne

7.75/ Mecz
x

Śr. ligi 7.75

Średnia

Wanderers

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
71%
47%
58%
Powyżej 7.5
47%
37%
42%
Powyżej 8.5
35%
26%
31%
Powyżej 9.5
24%
26%
25%
Powyżej 10.5
24%
26%
25%
Wanderers

Statystyki Wanderers 2026 — Primera Division

Wanderers zajmuje obecnie 1st w Primera Division z 15 punktami w 7 meczach (4W 3D 0L). Wanderers strzelił 12 goli i stracił 4 — różnica bramek +8. Średnia 2.14 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Wanderers na SmartBet.

Statystyki goli Wanderers 2026

Wanderers średnio strzela 1.19 i traci 1.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 47% meczów. BTTS w 53% spotkań. U siebie: 1.18 strzelonych · 0.94 straconych. Na wyjeździe: 1.21 strzelonych · 1.74 straconych.

Typy i value bety Wanderers 2026

SmartBet generuje typy Wanderers na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (47%), BTTS (53%) oraz gol Wanderers (78%). Skuteczność u siebie: 41% · Na wyjeździe: 37%. Zobacz wszystkie typy Primera Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Wanderers 2026

Obie drużyny strzeliły w 53% meczów Wanderers. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 41% · na wyjeździe 26%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Wanderers 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Wanderers. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 42%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Primera Division.

Forma Wanderers 2026

Aktualna forma: WDWWW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 2D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 3W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Primera Division.

Najczęściej zadawane pytania - Wanderers 2026

Ile goli strzelił Wanderers w sezonie 2026?

Wanderers strzelił 12 goli w 7 meczach — średnio 1.71 na mecz. Stracił 4 (0.57 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Primera Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Wanderers w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 47% meczów Wanderers — 17 z 36 spotkań w Primera Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Wanderers gra następny mecz?

Następny mecz Wanderers to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Wanderers i terminarz Primera Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Wanderers w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 53% meczów Wanderers (19 z 36 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Primera Division.

Jaki jest bilans Wanderers u siebie w sezonie 2026?

Wanderers wygrał 7 z 17 meczów u siebie (41%), zremisował 6 i przegrał 4. Średnio strzela 1.18 i traci 0.94 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Wanderers?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Wanderers — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Primera Division

Go to Primera Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
15942+931
2
7511+916
3
13931+1430
4
7430+815
5
7412013
6
15924+829
7
13913+1228
8
7322+211
9
13823+626
10
7331+612
11
15843+1028
12
7241+110
13
13652+823
14
723209
15
7403012
16
15834+727
17
723209
18
7223-38
19
13643+822
20
15735+124
21
13544+419
22
7133-26
23
7304-49
24
15654+623
25
7133-36
26
7205-56
27
13616-219
28
15717+522
29
7124-55
30
13463+218
31
15564+221
32
7043-44
33
13535-418
34
15555+220
35
15627-520
36
13445-516
37
15465-418
38
13436-215
39
13418-513
40
15528-317
41
13337-712
42
15528-617
43
15438-515
44
13247-810
45
13166-79
46
15249-1110
47
15249-1610
48
13229-148
Nadchodzące

Informacje o Wanderers

Oficjalna nazwa klubu

Wanderers

Skrót

MWFC

Kraj

Uruguay

Aktualny trener

Mathías Corujo Díaz

Rok założenia

1902

Stadion

Parque Alfredo Víctor Viera

Adres stadionu

Avenida Buschental entre Atilio Pelossi y Lucas Obes, Barrio Prado

Pojemność stadionu

10000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator