Cerro

Cerro Statystyki 2026 Primera Division

LLDWL

Podsumowanie sezonu

2026 • Primera Division

Gole strzelone

/ Mecz
0.83
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.51
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

29%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

43%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

49%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

42%

Dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

10.06

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.40

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

34%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

2.80

Średnia

Kartki dla

Na mecz

3.57

Dobra

Statystyki drużyny

2026 • Primera Division

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Cerro Attacking

2026/27

Legends

Cerro
League average

Cerro Defending

2026/27

Legends

Cerro
League average

Cerro — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.83
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
118 min
101 min
108 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
71%
61%
66%
Powyżej 1.5 goli drużyny
6%
17%
11%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
11%
6%
Bez gola
29%
39%
34%

Cerro — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.51
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
102 min
43 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
71%
89%
80%
Powyżej 1.5 straconych
18%
61%
40%
Powyżej 2.5 straconych
0%
44%
23%
Czyste konto
29%
11%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Cerro strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
24%
16 - 30 min
21%
31 - 45 min
14%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
7%
76 - 90 min
34%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
94%
97%
Powyżej 1.5
47%
83%
66%
Powyżej 2.5
18%
67%
43%
Powyżej 3.5
0%
44%
23%
Powyżej 4.5
0%
11%
6%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
41%
56%
49%
Oba zespoły nie strzelą
59%
44%
51%

Statystyki rzutów rożnych

Cerro

Śr. łączne rzuty rożne

8.26/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Średnia

Cerro

Rzuty rożne dla

2.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Cerro

Rzuty rożne przeciw

5.46/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
59%
56%
57%
Powyżej 8.5
47%
44%
46%
Powyżej 9.5
35%
28%
31%
Powyżej 10.5
29%
22%
26%
Powyżej 11.5
18%
17%
17%
Powyżej 12.5
6%
11%
9%

Statystyki kartek

Cerro

Śr. łączne kartki

6.06/ Mecz
x

Śr. ligi 5.77

Średnia

Cerro

Kartki dla

3.57/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Bardzo dobra

Cerro

Kartki przeciw

2.49/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
94%
100%
97%
Powyżej 3.5
88%
100%
94%
Powyżej 4.5
71%
89%
80%
Powyżej 5.5
59%
56%
57%
Powyżej 6.5
29%
33%
31%

Statystyki strzałów

Cerro

Śr. łączne strzały

22.83/ Mecz
x

Śr. ligi 22.98

Średnia

Cerro

Śr. strzały celne

7.40/ Mecz
x

Śr. ligi 7.75

Średnia

Cerro

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
41%
78%
60%
Powyżej 7.5
41%
56%
49%
Powyżej 8.5
29%
39%
34%
Powyżej 9.5
24%
39%
31%
Powyżej 10.5
24%
28%
26%
Cerro

Statystyki Cerro 2026 — Primera Division

Cerro zajmuje obecnie 6th w Primera Division z 9 punktami w 7 meczach (3W 0D 4L). Cerro strzelił 6 goli i stracił 10 — różnica bramek -4. Średnia 1.29 pkt na mecz plasuje zespół na 24th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Cerro na SmartBet.

Statystyki goli Cerro 2026

Cerro średnio strzela 0.83 i traci 1.51 gola na mecz. Over 2.5 pada w 43% meczów. BTTS w 49% spotkań. U siebie: 0.76 strzelonych · 0.88 straconych. Na wyjeździe: 0.89 strzelonych · 2.11 straconych.

Typy i value bety Cerro 2026

SmartBet generuje typy Cerro na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (43%), BTTS (49%) oraz gol Cerro (66%). Skuteczność u siebie: 35% · Na wyjeździe: 22%. Zobacz wszystkie typy Primera Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Cerro 2026

Obie drużyny strzeliły w 49% meczów Cerro. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 29% · na wyjeździe 11%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Cerro 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 66% meczów Cerro. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 37% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 34%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Primera Division.

Forma Cerro 2026

Aktualna forma: LLWWL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Primera Division.

Najczęściej zadawane pytania - Cerro 2026

Ile goli strzelił Cerro w sezonie 2026?

Cerro strzelił 6 goli w 7 meczach — średnio 0.86 na mecz. Stracił 10 (1.43 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Primera Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Cerro w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 43% meczów Cerro — 15 z 35 spotkań w Primera Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Cerro gra następny mecz?

Następny mecz Cerro to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Cerro i terminarz Primera Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Cerro w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 49% meczów Cerro (17 z 35 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Primera Division.

Jaki jest bilans Cerro u siebie w sezonie 2026?

Cerro wygrał 6 z 17 meczów u siebie (35%), zremisował 4 i przegrał 7. Średnio strzela 0.76 i traci 0.88 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Cerro?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Cerro — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Primera Division

Go to Primera Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
15942+931
2
7511+916
3
13931+1430
4
7430+815
5
7412013
6
15924+829
7
13913+1228
8
7322+211
9
13823+626
10
7331+612
11
15843+1028
12
7241+110
13
13652+823
14
723209
15
7403012
16
15834+727
17
723209
18
7223-38
19
13643+822
20
15735+124
21
13544+419
22
7133-26
23
7304-49
24
15654+623
25
7133-36
26
7205-56
27
13616-219
28
15717+522
29
7124-55
30
13463+218
31
15564+221
32
7043-44
33
13535-418
34
15555+220
35
15627-520
36
13445-516
37
15465-418
38
13436-215
39
13418-513
40
15528-317
41
13337-712
42
15528-617
43
15438-515
44
13247-810
45
13166-79
46
15249-1110
47
15249-1610
48
13229-148
Nadchodzące

Informacje o Cerro

Oficjalna nazwa klubu

Cerro

Skrót

CER

Kraj

Uruguay

Aktualny trener

Alejandro Rubén Apud Varela

Rok założenia

1922

Stadion

Estadio Monumental Luis Tróccoli

Adres stadionu

Avenida Dr. Santín Carlos Rossi 4702 esq. Camina La Paloma, Barrio La Paloma

Pojemność stadionu

25000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator