26.11.2023

3 - 1

Zakończony
Mathías De Armas
5.18
0.2

Statystyki meczu

NacionalWanderers
59%

Posiadanie piłki

41%
13

Strzały

7
x
x
5

Strzały celne

3
x
x
8

Rzuty rożne

3
x
x
20

Faule

13
x
x
0

Spalone

0
x
x
86%

Skuteczność podań

79%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Nacional

Nacional

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Wanderers

Wanderers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

MWFC i NCI strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Nacional0.00Gole / Mecz
x

NCI U siebie

Wanderers0.00Gole / Mecz
x

MWFC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
NacionalNCI
WanderersMWFC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez NCI i MWFC.

Gole stracone przez drużynę

MWFC i NCI tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Nacional0.00Stracone / Mecz
x

NCI U siebie

Wanderers0.00Stracone / Mecz
x

MWFC Na wyjeździe

Stracone na mecz
NacionalNCI
WanderersMWFC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez NCI i MWFC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
NacionalNCI
WanderersMWFC
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
NacionalNCI
WanderersMWFC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

NacionalWanderers

Śr. łączne rzuty rożne

Nacional

Nacional - Rożne zdobyte

Wanderers

Wanderers - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
NacionalNCI
WanderersMWFC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

NacionalWanderers

Śr. łączne kartki

Nacional

Nacional - Kartki zdobyte

Wanderers

Wanderers - Kartki zdobyte

Kartki
NacionalNCI
WanderersMWFC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

NacionalWanderers

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.47

Bardzo zła

Nacional

Nacional - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Wanderers

Wanderers - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Nacional vs Wanderers — statystyki, typy i H2H — Primera Division, 26 listopada 2023

Nacional podejmuje Wanderers w niedziela 26 listopada w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Wanderers zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 23 spotkaniach Nacional i Wanderers zmierzyły się 23 razy: Nacional wygrał 14, Wanderers 4, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 57% ich meczów, a BTTS w 52% spotkań między Nacional a Wanderers.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Nacional vs Wanderers mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Nacional vs Wanderers mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.74 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 57% meczów, a BTTS w 52%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Nacional strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Wanderers strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Nacional vs Wanderers?

Nacional i Wanderers zmierzyły się 23 razy we wszystkich rozgrywkach. Nacional wygrał 14, Wanderers wygrał 4, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 57% spotkań H2H. Ostatni mecz: Wanderers 0-1 Nacional (24 kwietnia 2023). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Nacional vs Wanderers?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (91%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (77%). Najlepszy typ na gole drużyny: Nacional powyżej 0.5 gola (86%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7511+716
2
151122+1535
3
7421+614
4
151041+1434
5
7331+412
6
15852+1729
7
7331+212
8
15672+625
9
15744+325
10
7322+211
11
15672+1325
12
7322+411
13
15663+324
14
7313010
15
7313010
16
15672+325
17
7304+19
18
15654+523
19
7232+29
20
15645+122
21
15654+423
22
15636+621
23
7223-18
24
7232-29
25
15555-220
26
722308
27
15636+121
28
7124-65
29
7115-114
30
15555-520
31
7043-84
32
15627+120
33
15546-418
34
15474-219
35
15375-316
36
15546-519
37
15537-518
38
15357-916
39
15447-1016
40
15456-317
41
15366+115
42
15375-416
43
15366-315
44
15366-415
45
15438-815
46
15267-812
47
15339-1212
48
15348-613
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator