Cerro Largo

Cerro Largo Statystyki 2026 Primera Division

LWDLL

Podsumowanie sezonu

2026 • Primera Division

Gole strzelone

/ Mecz
0.94
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

26%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

31%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

43%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

51%

Dobra

Czyste konta

26% meczów

26%

Średnia

Strzały

Na mecz

9.69

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.29

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

37%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.69

Średnia

Kartki dla

Na mecz

3.00

Dobra

Statystyki drużyny

2026 • Primera Division

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Cerro Largo Attacking

2026/27

Legends

Cerro Largo
League average

Cerro Largo Defending

2026/27

Legends

Cerro Largo
League average

Cerro Largo — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.94
x

Śr. ligi 1.19

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
76 min
125 min
96 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
71%
56%
63%
Powyżej 1.5 goli drużyny
35%
11%
23%
Powyżej 2.5 goli drużyny
12%
6%
9%
Bez gola
29%
44%
37%

Cerro Largo — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
96 min
65 min
77 min
Powyżej 0.5 straconych
71%
78%
74%
Powyżej 1.5 straconych
18%
44%
31%
Powyżej 2.5 straconych
6%
17%
11%
Czyste konto
29%
22%
26%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Cerro Largo strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
15%
31 - 45 min
15%
46 - 60 min
15%
61 - 75 min
12%
76 - 90 min
36%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
94%
94%
94%
Powyżej 1.5
76%
61%
69%
Powyżej 2.5
24%
39%
31%
Powyżej 3.5
12%
17%
14%
Powyżej 4.5
6%
0%
3%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
47%
39%
43%
Oba zespoły nie strzelą
53%
61%
57%

Statystyki rzutów rożnych

Cerro Largo

Śr. łączne rzuty rożne

8.46/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Średnia

Cerro Largo

Rzuty rożne dla

3.69/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Cerro Largo

Rzuty rożne przeciw

4.77/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
59%
67%
63%
Powyżej 8.5
41%
61%
51%
Powyżej 9.5
18%
44%
31%
Powyżej 10.5
12%
33%
23%
Powyżej 11.5
12%
28%
20%
Powyżej 12.5
6%
11%
9%

Statystyki kartek

Cerro Largo

Śr. łączne kartki

5.74/ Mecz
x

Śr. ligi 5.77

Średnia

Cerro Largo

Kartki dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Średnia

Cerro Largo

Kartki przeciw

2.74/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
94%
94%
94%
Powyżej 4.5
53%
94%
74%
Powyżej 5.5
35%
56%
46%
Powyżej 6.5
12%
44%
29%

Statystyki strzałów

Cerro Largo

Śr. łączne strzały

21.66/ Mecz
x

Śr. ligi 22.98

Średnia

Cerro Largo

Śr. strzały celne

7.57/ Mecz
x

Śr. ligi 7.75

Średnia

Cerro Largo

Śr. skuteczność strzałów

35%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
59%
72%
66%
Powyżej 7.5
29%
61%
46%
Powyżej 8.5
29%
50%
40%
Powyżej 9.5
12%
39%
26%
Powyżej 10.5
6%
28%
17%
Cerro Largo

Statystyki Cerro Largo 2026 — Primera Division

Cerro Largo zajmuje obecnie 2nd w Primera Division z 11 punktami w 7 meczach (3W 2D 2L). Cerro Largo strzelił 7 goli i stracił 5 — różnica bramek +2. Średnia 1.57 pkt na mecz plasuje zespół na 16th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Cerro Largo na SmartBet.

Statystyki goli Cerro Largo 2026

Cerro Largo średnio strzela 0.94 i traci 1.17 gola na mecz. Over 2.5 pada w 31% meczów. BTTS w 43% spotkań. U siebie: 1.18 strzelonych · 0.94 straconych. Na wyjeździe: 0.72 strzelonych · 1.39 straconych.

Typy i value bety Cerro Largo 2026

SmartBet generuje typy Cerro Largo na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (31%), BTTS (43%) oraz gol Cerro Largo (63%). Skuteczność u siebie: 29% · Na wyjeździe: 22%. Zobacz wszystkie typy Primera Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Cerro Largo 2026

Obie drużyny strzeliły w 43% meczów Cerro Largo. Czyste konta w 26% spotkań (u siebie 29% · na wyjeździe 22%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Cerro Largo 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 74% meczów Cerro Largo. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 14% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 31%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Primera Division.

Forma Cerro Largo 2026

Aktualna forma: WDDWL — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Primera Division.

Najczęściej zadawane pytania - Cerro Largo 2026

Ile goli strzelił Cerro Largo w sezonie 2026?

Cerro Largo strzelił 7 goli w 7 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 5 (0.71 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Primera Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Cerro Largo w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 31% meczów Cerro Largo — 11 z 35 spotkań w Primera Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Cerro Largo gra następny mecz?

Następny mecz Cerro Largo to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Cerro Largo i terminarz Primera Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Cerro Largo w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 43% meczów Cerro Largo (15 z 35 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Primera Division.

Jaki jest bilans Cerro Largo u siebie w sezonie 2026?

Cerro Largo wygrał 5 z 17 meczów u siebie (29%), zremisował 6 i przegrał 6. Średnio strzela 1.18 i traci 0.94 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Cerro Largo?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Cerro Largo — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Primera Division

Go to Primera Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
15942+931
2
7511+916
3
13931+1430
4
7430+815
5
7412013
6
15924+829
7
13913+1228
8
7322+211
9
13823+626
10
7331+612
11
15843+1028
12
7241+110
13
13652+823
14
723209
15
7403012
16
15834+727
17
723209
18
7223-38
19
13643+822
20
15735+124
21
13544+419
22
7133-26
23
7304-49
24
15654+623
25
7133-36
26
7205-56
27
13616-219
28
15717+522
29
7124-55
30
13463+218
31
15564+221
32
7043-44
33
13535-418
34
15555+220
35
15627-520
36
13445-516
37
15465-418
38
13436-215
39
13418-513
40
15528-317
41
13337-712
42
15528-617
43
15438-515
44
13247-810
45
13166-79
46
15249-1110
47
15249-1610
48
13229-148

Informacje o Cerro Largo

Oficjalna nazwa klubu

Cerro Largo

Skrót

CLFC

Kraj

Uruguay

Aktualny trener

Bruno Ramón Silva Barone

Rok założenia

2002

Stadion

Estadio Municipal Arquitecto Antonio Eleuterio Ubilla

Adres stadionu

Calle José Batlle y Ordóñez 695 esc. 101

Pojemność stadionu

9000

Inne drużyny Primera Division

Statystyki, typy i mecze · 2026

Mecze
Typy
Value Bets
Generator