Thể Công - Viettel

Thể Công - Viettel Statystyki 2026/2027 V-League

LLDLW

Następny mecz

V-LeagueV-League
Công An Hồ Chí Minh

Công An Hồ Chí Minh

19.10.2026

Thể Công - Viettel

Thể Công - Viettel

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • V-League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.50

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

33%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

53%

Bardzo dobra

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

8.67

Średnia

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.67

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.67

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • V-League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Thể Công - Viettel Attacking

2026/27

Legends

Thể Công - Viettel
League average

Thể Công - Viettel Defending

2026/27

Legends

Thể Công - Viettel
League average

Thể Công - Viettel — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.50

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
45 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
100%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
100%
33%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
33%

Thể Công - Viettel — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.50

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
0 min
68 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
67%
Powyżej 1.5 straconych
50%
0%
33%
Powyżej 2.5 straconych
50%
0%
33%
Czyste konto
0%
100%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Thể Công - Viettel strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
33%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
33%
76 - 90 min
33%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
100%
67%
Powyżej 2.5
50%
0%
33%
Powyżej 3.5
50%
0%
33%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
0%
33%
Oba zespoły nie strzelą
50%
100%
67%

Statystyki rzutów rożnych

Thể Công - Viettel

Śr. łączne rzuty rożne

7.67/ Mecz
x

Śr. ligi 8.70

Zła

Thể Công - Viettel

Rzuty rożne dla

3.67/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Bardzo zła

Thể Công - Viettel

Rzuty rożne przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
100%
67%
Powyżej 8.5
50%
100%
67%
Powyżej 9.5
0%
100%
33%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Thể Công - Viettel

Śr. łączne kartki

4.67/ Mecz
x

Śr. ligi 2.74

Bardzo dobra

Thể Công - Viettel

Kartki dla

1.67/ Mecz
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Thể Công - Viettel

Kartki przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
67%
Powyżej 4.5
100%
0%
67%
Powyżej 5.5
50%
0%
33%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Thể Công - Viettel

Śr. łączne strzały

18.33/ Mecz
x

Śr. ligi 21.93

Bardzo zła

Thể Công - Viettel

Śr. strzały celne

8.67/ Mecz
x

Śr. ligi 9.37

Średnia

Thể Công - Viettel

Śr. skuteczność strzałów

47%/ Mecz
x

Śr. ligi 42.73

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
100%
67%
Powyżej 7.5
50%
100%
67%
Powyżej 8.5
50%
0%
33%
Powyżej 9.5
50%
0%
33%
Powyżej 10.5
50%
0%
33%
Thể Công - Viettel

Statystyki Thể Công - Viettel 2026/2027 — V-League

Thể Công - Viettel zajmuje obecnie 10th w V-League z 3 punktami w 3 meczach (1W 0D 2L). Thể Công - Viettel strzelił 3 goli i stracił 4 — różnica bramek -1. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Thể Công - Viettel na SmartBet.

Statystyki goli Thể Công - Viettel 2026/2027

Thể Công - Viettel średnio strzela 1.00 i traci 1.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Thể Công - Viettel 2026/2027

SmartBet generuje typy Thể Công - Viettel na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (33%) oraz gol Thể Công - Viettel (67%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy V-League.

Statystyki BTTS i czystych kont Thể Công - Viettel 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Thể Công - Viettel. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Thể Công - Viettel 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 33% meczów Thể Công - Viettel. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy V-League.

Forma Thể Công - Viettel 2026/2027

Aktualna forma: WLL — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 2L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy V-League.

Najczęściej zadawane pytania - Thể Công - Viettel 2026/2027

Ile goli strzelił Thể Công - Viettel w sezonie 2026/2027?

Thể Công - Viettel strzelił 3 goli w 3 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (1.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli V-League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Thể Công - Viettel w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 33% meczów Thể Công - Viettel — 1 z 3 spotkań w V-League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Thể Công - Viettel gra następny mecz?

Następny mecz Thể Công - Viettel to Công An Hồ Chí Minh 19.10.2026 o 11:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Thể Công - Viettel i terminarz V-League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Thể Công - Viettel w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Thể Công - Viettel (1 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS V-League.

Jaki jest bilans Thể Công - Viettel u siebie w sezonie 2026/2027?

Thể Công - Viettel wygrał 0 z 2 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 0.50 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Thể Công - Viettel?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Thể Công - Viettel — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Nadchodzące
23 paź
H
Bac NinhBac Ninh
28 paź
H
SeoulSeoul
31 paź
A
Nam ĐịnhNam Định
4 lis
A
SeoulSeoul

Informacje o Thể Công - Viettel

Oficjalna nazwa klubu

Thể Công - Viettel

Skrót

TCV

Kraj

Vietnam

Aktualny trener

Velizar Popov

Rok założenia

0

Stadion

Sân vận động Hàng Đẫy

Adres stadionu

Phố Trịnh Hoài Đức, Đống Đa

Pojemność stadionu

22500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator