Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Adelaide United

Adelaide United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

BG Pathum United

BG Pathum United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Adelaide United

Adelaide United

Adelaide United

1

Rozegrane mecze

BG Pathum United

1

Wygrane ADL

0

Remisy

0

Wygrane BPU

BG Pathum United

BG Pathum United

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

1 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość1/1
x

Ost. 5: 1/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

BG Pathum United i Adelaide United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Adelaide United0.00Gole / Mecz
x

ADL U siebie

BG Pathum United0.00Gole / Mecz
x

BPU Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Adelaide UnitedADL
BG Pathum UnitedBPU
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ADL i BPU.

Gole stracone przez drużynę

BG Pathum United i Adelaide United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Adelaide United0.00Stracone / Mecz
x

ADL U siebie

BG Pathum United0.00Stracone / Mecz
x

BPU Na wyjeździe

Stracone na mecz
Adelaide UnitedADL
BG Pathum UnitedBPU
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ADL i BPU.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Adelaide UnitedADL
BG Pathum UnitedBPU
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Adelaide UnitedADL
BG Pathum UnitedBPU
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Adelaide UnitedBG Pathum United

Śr. łączne rzuty rożne

Adelaide United

Adelaide United - Rożne zdobyte

BG Pathum United

BG Pathum United - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Adelaide UnitedADL
BG Pathum UnitedBPU
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Adelaide UnitedBG Pathum United

Śr. łączne kartki

Adelaide United

Adelaide United - Kartki zdobyte

BG Pathum United

BG Pathum United - Kartki zdobyte

Kartki
Adelaide UnitedADL
BG Pathum UnitedBPU
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Adelaide UnitedBG Pathum United

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.36

Bardzo zła

Adelaide United

Adelaide United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.05

Bardzo zła

BG Pathum United

BG Pathum United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.05

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Adelaide United vs BG Pathum United Statystyki i H2H - AFC Champions League Two, 03 grudnia 2026

Adelaide United podejmuje BG Pathum United w czwartek 3 grudnia w rozgrywkach AFC Champions League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy BG Pathum United zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Adelaide United i BG Pathum United zmierzyły się 1 raz: Adelaide United wygrał 1, BG Pathum United 0, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Adelaide United a BG Pathum United.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi AFC Champions League Two.

Adelaide United vs BG Pathum United mają wysoki potencjał strzelecki?

Adelaide United vs BG Pathum United mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Adelaide United strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a BG Pathum United strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Adelaide United vs BG Pathum United?

Adelaide United i BG Pathum United zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Adelaide United wygrał 1, BG Pathum United wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: BG Pathum United 1-2 Adelaide United (15 października 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Adelaide United vs BG Pathum United?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Adelaide United powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi AFC Champions League Two.

Tabela AFC Champions League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4400+512
2
4310+810
3
4310+610
4
4301+29
5
4310+510
6
4400+512
7
4301+39
8
4310+510
9
4211+17
10
4202+46
11
4121-15
12
4301+59
13
4211+57
14
412105
15
4211+47
16
4202+16
17
4202-36
18
4112-24
19
411204
20
4103-43
21
4112-14
22
411204
23
4103-33
24
4112-14
25
4013-71
26
4013-91
27
4112-24
28
4022-32
29
4022-32
30
4112-24
31
4004-80
32
4004-100
Mecze
Typy
Value Bets
Generator