Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

Machida Zelvia

Machida Zelvia Statystyki 2026/2027 J1 League

WWWLW

Następny mecz

J1 LeagueJ1 League
Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse

21.10.2026

Machida Zelvia

Machida Zelvia

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • J1 League

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

70%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

70%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

70%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

30% meczów

30%

Dobra

Strzały

Na mecz

12.60

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.10

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.10

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.20

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • J1 League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Machida Zelvia Attacking

2026/27

Legends

Machida Zelvia
League average

Machida Zelvia Defending

2026/27

Legends

Machida Zelvia
League average

Machida Zelvia — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
41 min
32 min
36 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
80%
60%
70%
Powyżej 2.5 goli drużyny
40%
60%
50%
Bez gola
0%
0%
0%

Machida Zelvia — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
64 min
150 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
60%
70%
Powyżej 1.5 straconych
20%
0%
10%
Powyżej 2.5 straconych
20%
0%
10%
Czyste konto
20%
40%
30%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Machida Zelvia strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
4%
16 - 30 min
12%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
12%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
32%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
80%
90%
Powyżej 2.5
80%
60%
70%
Powyżej 3.5
40%
60%
50%
Powyżej 4.5
20%
20%
20%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
80%
60%
70%
Oba zespoły nie strzelą
20%
40%
30%

Statystyki rzutów rożnych

Machida Zelvia

Śr. łączne rzuty rożne

8.20/ Mecz
x

Śr. ligi 9.27

Zła

Machida Zelvia

Rzuty rożne dla

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.64

Zła

Machida Zelvia

Rzuty rożne przeciw

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.64

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
60%
60%
Powyżej 8.5
40%
40%
40%
Powyżej 9.5
20%
40%
30%
Powyżej 10.5
20%
20%
20%
Powyżej 11.5
0%
20%
10%
Powyżej 12.5
0%
20%
10%

Statystyki kartek

Machida Zelvia

Śr. łączne kartki

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.91

Zła

Machida Zelvia

Kartki dla

1.20/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Machida Zelvia

Kartki przeciw

1.30/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
40%
60%
50%
Powyżej 3.5
40%
0%
20%
Powyżej 4.5
20%
0%
10%
Powyżej 5.5
20%
0%
10%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Machida Zelvia

Śr. łączne strzały

26.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.56

Średnia

Machida Zelvia

Śr. strzały celne

8.40/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Średnia

Machida Zelvia

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.78

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
80%
90%
Powyżej 7.5
80%
20%
50%
Powyżej 8.5
40%
20%
30%
Powyżej 9.5
40%
20%
30%
Powyżej 10.5
20%
20%
20%
Machida Zelvia

Statystyki Machida Zelvia 2026/2027 — J1 League

Machida Zelvia zajmuje obecnie 4th w J1 League z 20 punktami w 9 meczach (6W 2D 1L). Machida Zelvia strzelił 22 goli i stracił 10 — różnica bramek +12. Średnia 2.22 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Machida Zelvia na SmartBet.

Statystyki goli Machida Zelvia 2026/2027

Machida Zelvia średnio strzela 2.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 70% meczów. BTTS w 70% spotkań. U siebie: 2.20 strzelonych · 1.40 straconych. Na wyjeździe: 2.80 strzelonych · 0.60 straconych.

Typy i value bety Machida Zelvia 2026/2027

SmartBet generuje typy Machida Zelvia na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (70%), BTTS (70%) oraz gol Machida Zelvia (100%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 80%. Zobacz wszystkie typy J1 League.

Statystyki BTTS i czystych kont Machida Zelvia 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów Machida Zelvia. Czyste konta w 30% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Machida Zelvia 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów Machida Zelvia. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 40% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 70%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy J1 League.

Forma Machida Zelvia 2026/2027

Aktualna forma: WWDLW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 4W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy J1 League.

Najczęściej zadawane pytania - Machida Zelvia 2026/2027

Ile goli strzelił Machida Zelvia w sezonie 2026/2027?

Machida Zelvia strzelił 22 goli w 9 meczach — średnio 2.44 na mecz. Stracił 10 (1.11 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli J1 League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Machida Zelvia w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 70% meczów Machida Zelvia — 7 z 10 spotkań w J1 League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Machida Zelvia gra następny mecz?

Następny mecz Machida Zelvia to Shimizu S-Pulse 21.10.2026 o 10:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Machida Zelvia i terminarz J1 League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Machida Zelvia w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 70% meczów Machida Zelvia (7 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS J1 League.

Jaki jest bilans Machida Zelvia u siebie w sezonie 2026/2027?

Machida Zelvia wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 2.20 i traci 1.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Machida Zelvia?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Machida Zelvia — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela J1 League

Go to J1 League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Nadchodzące
21 paź
A
Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse
24 paź
A
Vissel KobeVissel Kobe
29 paź
A
Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua
1 lis
H
Gamba OsakaGamba Osaka
5 lis
H
Shanghai ShenhuaShanghai Shenhua

Informacje o Machida Zelvia

Oficjalna nazwa klubu

Machida Zelvia

Skrót

MAZE

Kraj

Japan

Aktualny trener

Go Kuroda

Rok założenia

1977

Stadion

Machida Athletic Stadium

Adres stadionu

Tsuda Matino 2035, Machida

Pojemność stadionu

15320

Mecze
Typy
Value Bets
Generator