
Następny mecz
AFC Champions League Two
Muharraq
25.11.2026

Arkadag
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • AFC Champions League Two
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.30
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.30
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
60%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
40%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
20%
ZłaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
38%
ŚredniaCzyste konta
80% meczów
80%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
9.60
DobraStrzały celne
Na mecz
2.40
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
20%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.20
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.40
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • AFC Champions League Two
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Arkadag Attacking
2026/27
Legends
Arkadag Defending
2026/27
Legends
Arkadag — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.30
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Arkadag — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.30
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Arkadag strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.19

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.60

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.60
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.13

Kartki dla
Śr. ligi 1.57

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.57
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 25.36

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.10

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.94
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Arkadag 2026/2027 — AFC Champions League Two
Arkadag zajmuje obecnie 2nd w AFC Champions League Two z 7 punktami w 4 meczach (2W 1D 1L). Arkadag strzelił 3 goli i stracił 2 — różnica bramek +1. Średnia 1.75 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Arkadag na SmartBet.
Statystyki goli Arkadag 2026/2027
Arkadag średnio strzela 1.20 i traci 0.40 gola na mecz. Over 2.5 pada w 40% meczów. BTTS w 20% spotkań. U siebie: 1.67 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 0.50 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Arkadag 2026/2027
SmartBet generuje typy Arkadag na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (40%), BTTS (20%) oraz gol Arkadag (80%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy AFC Champions League Two.
Statystyki BTTS i czystych kont Arkadag 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 20% meczów Arkadag. Czyste konta w 80% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Arkadag 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Arkadag. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy AFC Champions League Two.
Forma Arkadag 2026/2027
Aktualna forma: WLDW — 2W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy AFC Champions League Two.
Najczęściej zadawane pytania - Arkadag 2026/2027
Ile goli strzelił Arkadag w sezonie 2026/2027?
Arkadag strzelił 3 goli w 4 meczach — średnio 0.75 na mecz. Stracił 2 (0.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli AFC Champions League Two.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Arkadag w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 40% meczów Arkadag — 2 z 5 spotkań w AFC Champions League Two. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Arkadag gra następny mecz?
Następny mecz Arkadag to Muharraq 25.11.2026 o 16:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Arkadag i terminarz AFC Champions League Two.
Jaki jest wskaźnik BTTS Arkadag w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 20% meczów Arkadag (1 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS AFC Champions League Two.
Jaki jest bilans Arkadag u siebie w sezonie 2026/2027?
Arkadag wygrał 3 z 3 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 1.67 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Arkadag?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Arkadag — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela AFC Champions League Two
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 4 | 0 | 0 | +5 | 12 | |
2 | 4 | 3 | 1 | 0 | +8 | 10 | |
3 | 4 | 3 | 1 | 0 | +6 | 10 | |
4 | 4 | 3 | 0 | 1 | +2 | 9 | |
5 | 4 | 3 | 1 | 0 | +5 | 10 | |
6 | 4 | 4 | 0 | 0 | +5 | 12 | |
7 | 4 | 3 | 0 | 1 | +3 | 9 | |
8 | 4 | 3 | 1 | 0 | +5 | 10 | |
9 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
10 | 4 | 2 | 0 | 2 | +4 | 6 | |
11 | 4 | 1 | 2 | 1 | -1 | 5 | |
12 | 4 | 3 | 0 | 1 | +5 | 9 | |
13 | 4 | 2 | 1 | 1 | +5 | 7 | |
14 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 5 | |
15 | 4 | 2 | 1 | 1 | +4 | 7 | |
16 | 4 | 2 | 0 | 2 | +1 | 6 | |
17 | 4 | 2 | 0 | 2 | -3 | 6 | |
18 | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | |
19 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
20 | 4 | 1 | 0 | 3 | -4 | 3 | |
21 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
22 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | |
23 | 4 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | |
24 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
25 | 4 | 0 | 1 | 3 | -7 | 1 | |
26 | 4 | 0 | 1 | 3 | -9 | 1 | |
27 | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | |
28 | 4 | 0 | 2 | 2 | -3 | 2 | |
29 | 4 | 0 | 2 | 2 | -3 | 2 | |
30 | 4 | 1 | 1 | 2 | -2 | 4 | |
31 | 4 | 0 | 0 | 4 | -8 | 0 | |
32 | 4 | 0 | 0 | 4 | -10 | 0 |
Informacje o Arkadag
Oficjalna nazwa klubu
Arkadag
Skrót
ARKA
Kraj
Turkmenistan
Aktualny trener
Mergen Orazov
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
Inne drużyny AFC Champions League Two
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





























