Cerro
WLDLW
Cerro
21.04.2018

1 - 1

Zakończony
Antonio García
5.92
0.27

Statystyki meczu

CerroMontevideo City Torque
50%

Posiadanie piłki

50%
1

Strzały celne

9
x
x
5

Rzuty rożne

5
x
x
2

Żółte kartki

3
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Cerro

Cerro

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Montevideo City Torque i Cerro strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cerro0.00Gole / Mecz
x

CER U siebie

Montevideo City Torque0.00Gole / Mecz
x

Mon Na wyjeździe

Strzelone na mecz
CerroCER
Montevideo City TorqueMon
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CER i Mon.

Gole stracone przez drużynę

Montevideo City Torque i Cerro tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Cerro0.00Stracone / Mecz
x

CER U siebie

Montevideo City Torque0.00Stracone / Mecz
x

Mon Na wyjeździe

Stracone na mecz
CerroCER
Montevideo City TorqueMon
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CER i Mon.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
CerroCER
Montevideo City TorqueMon
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
CerroCER
Montevideo City TorqueMon
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

CerroMontevideo City Torque

Śr. łączne rzuty rożne

Cerro

Cerro - Rożne zdobyte

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
CerroCER
Montevideo City TorqueMon
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CerroMontevideo City Torque

Śr. łączne kartki

Cerro

Cerro - Kartki zdobyte

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque - Kartki zdobyte

Kartki
CerroCER
Montevideo City TorqueMon
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CerroMontevideo City Torque

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.77

Bardzo zła

Cerro

Cerro - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Cerro vs Montevideo City Torque Statystyki i H2H - Primera Division, 21 kwietnia 2018

Cerro podejmuje Montevideo City Torque w sobota 21 kwietnia w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Montevideo City Torque zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 10 spotkaniach Cerro i Montevideo City Torque zmierzyły się 10 razy: Cerro wygrał 1, Montevideo City Torque 5, przy 4 remisy. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 60% spotkań między Cerro a Montevideo City Torque.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Cerro vs Montevideo City Torque mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Cerro vs Montevideo City Torque mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.20 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 60%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Cerro strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Montevideo City Torque strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Cerro vs Montevideo City Torque?

Cerro i Montevideo City Torque zmierzyły się 10 razy we wszystkich rozgrywkach. Cerro wygrał 1, Montevideo City Torque wygrał 5, a 4 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Cerro vs Montevideo City Torque?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (89%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (78%). Najlepszy typ na gole drużyny: Cerro poniżej 1.5 gola (89%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Tabela Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
141121+1835
2
6411+413
3
6510+1416
4
1100+23
5
141031+1533
6
6402+1012
7
14833+527
8
141031+1833
9
101001
10
6330+412
11
101001
12
7313-410
13
6231-49
14
14743+625
15
14833+1027
16
6222+18
17
1001-20
18
14644+422
19
7313010
20
14833+627
21
14644+122
22
6132-26
23
7304-29
24
14554+520
25
14545+419
26
7223-18
27
14644-222
28
6204-46
29
6114-54
30
14644+622
31
6123-45
32
14545+219
33
14464018
34
14536+818
35
6105-73
36
14527017
37
14464-118
38
14383-217
39
14455-417
40
14365-215
41
14437-615
42
14419-1613
43
14437-315
44
14239-109
45
14338-1312
46
14329-811
47
14149-147
48
14176-1210
49
14149-157
50
000000
51
000000
Mecze
Typy
Value Bets
Generator