21.10.2018

0 - 0

Zakończony
Cerro
Cerro
WLDLW
Federico Armán
5.85
0.15

Statystyki meczu

Montevideo City TorqueCerro
51%

Posiadanie piłki

49%
5

Strzały celne

1
x
x
10

Rzuty rożne

1
x
x
3

Żółte kartki

2
x
x
1

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Cerro

Cerro

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Cerro i Montevideo City Torque strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Montevideo City Torque0.00Gole / Mecz
x

Mon U siebie

Cerro0.00Gole / Mecz
x

CER Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Montevideo City TorqueMon
CerroCER
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Mon i CER.

Gole stracone przez drużynę

Cerro i Montevideo City Torque tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Montevideo City Torque0.00Stracone / Mecz
x

Mon U siebie

Cerro0.00Stracone / Mecz
x

CER Na wyjeździe

Stracone na mecz
Montevideo City TorqueMon
CerroCER
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Mon i CER.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Montevideo City TorqueMon
CerroCER
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Montevideo City TorqueMon
CerroCER
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Montevideo City TorqueCerro

Śr. łączne rzuty rożne

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque - Rożne zdobyte

Cerro

Cerro - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Montevideo City TorqueMon
CerroCER
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Montevideo City TorqueCerro

Śr. łączne kartki

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque - Kartki zdobyte

Cerro

Cerro - Kartki zdobyte

Kartki
Montevideo City TorqueMon
CerroCER
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Montevideo City TorqueCerro

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.77

Bardzo zła

Montevideo City Torque

Montevideo City Torque - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Cerro

Cerro - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.32

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Montevideo City Torque vs Cerro Statystyki i H2H - Primera Division, 21 października 2018

Montevideo City Torque podejmuje Cerro w niedziela 21 października w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Cerro zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 10 spotkaniach Montevideo City Torque i Cerro zmierzyły się 10 razy: Montevideo City Torque wygrał 5, Cerro 1, przy 4 remisy. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 60% spotkań między Montevideo City Torque a Cerro.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Montevideo City Torque vs Cerro mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Montevideo City Torque vs Cerro mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.20 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 60%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Montevideo City Torque strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Cerro strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Montevideo City Torque vs Cerro?

Montevideo City Torque i Cerro zmierzyły się 10 razy we wszystkich rozgrywkach. Montevideo City Torque wygrał 5, Cerro wygrał 1, a 4 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Cerro 1-1 Montevideo City Torque (21 kwietnia 2018). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Montevideo City Torque vs Cerro?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (89%). Najlepszy typ na gole drużyny: Montevideo City Torque powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Tabela Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
141121+1835
2
6411+413
3
6510+1416
4
1100+23
5
141031+1533
6
6402+1012
7
14833+527
8
141031+1833
9
101001
10
6330+412
11
101001
12
7313-410
13
6231-49
14
14743+625
15
14833+1027
16
6222+18
17
1001-20
18
14644+422
19
7313010
20
14833+627
21
14644+122
22
6132-26
23
7304-29
24
14554+520
25
14545+419
26
7223-18
27
14644-222
28
6204-46
29
6114-54
30
14644+622
31
6123-45
32
14545+219
33
14464018
34
14536+818
35
6105-73
36
14527017
37
14464-118
38
14383-217
39
14455-417
40
14365-215
41
14437-615
42
14419-1613
43
14437-315
44
14239-109
45
14338-1312
46
14329-811
47
14149-147
48
14176-1210
49
14149-157
50
000000
51
000000
Mecze
Typy
Value Bets
Generator