Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Galatasaray U19

Galatasaray U19

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Barcelona U19

Barcelona U19

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Bar i Gal strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Galatasaray U190.00Gole / Mecz
x

Gal U siebie

Barcelona U190.00Gole / Mecz
x

Bar Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Galatasaray U19Gal
Barcelona U19Bar
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Gal i Bar.

Gole stracone przez drużynę

Bar i Gal tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Galatasaray U190.00Stracone / Mecz
x

Gal U siebie

Barcelona U190.00Stracone / Mecz
x

Bar Na wyjeździe

Stracone na mecz
Galatasaray U19Gal
Barcelona U19Bar
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Gal i Bar.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Galatasaray U19Gal
Barcelona U19Bar
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Galatasaray U19Gal
Barcelona U19Bar
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Galatasaray U19Barcelona U19

Śr. łączne rzuty rożne

Galatasaray U19

Galatasaray U19 - Rożne zdobyte

Barcelona U19

Barcelona U19 - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Galatasaray U19Gal
Barcelona U19Bar
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Galatasaray U19Barcelona U19

Śr. łączne kartki

Galatasaray U19

Galatasaray U19 - Kartki zdobyte

Barcelona U19

Barcelona U19 - Kartki zdobyte

Kartki
Galatasaray U19Gal
Barcelona U19Bar
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Galatasaray U19Barcelona U19

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.52

Bardzo zła

Galatasaray U19

Galatasaray U19 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.02

Bardzo zła

Barcelona U19

Barcelona U19 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.02

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Galatasaray U19 vs Barcelona U19 Statystyki i H2H - UEFA Youth League, 13 października 2026

Galatasaray U19 podejmuje Barcelona U19 w wtorek 13 października w rozgrywkach UEFA Youth League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Barcelona U19 zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi UEFA Youth League.

Galatasaray U19 vs Barcelona U19 mają niski potencjał strzelecki?

Galatasaray U19 vs Barcelona U19 mają niski potencjał strzelecki — średnio 0.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Galatasaray U19 strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Barcelona U19 strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Galatasaray U19 vs Barcelona U19?

Galatasaray U19 i Barcelona U19 zmierzyły się 0 razy we wszystkich rozgrywkach. Galatasaray U19 wygrał 0, Barcelona U19 wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Galatasaray U19 vs Barcelona U19?

Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi UEFA Youth League.

UEFA Youth League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+53
2
1100+53
3
1100+53
4
1100+53
5
1100+33
6
1100+23
7
1100+23
8
1100+23
9
1100+13
10
1100+13
11
1100+13
12
1100+13
13
1100+13
14
101001
15
101001
16
101001
17
101001
18
101001
19
101001
20
101001
21
101001
22
101001
23
101001
24
1001-10
25
1001-10
26
1001-10
27
1001-10
28
1001-10
29
1001-20
30
1001-20
31
1001-20
32
1001-30
33
1001-50
34
1001-50
35
1001-50
36
1001-50
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator