Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Machida Zelvia

Machida Zelvia

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Shanghai Shenhua

Shanghai Shenhua

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Machida Zelvia

Machida Zelvia

Machida Zelvia

1

Rozegrane mecze

Shanghai Shenhua

1

Wygrane MAZE

0

Remisy

0

Wygrane SHS

Shanghai Shenhua

Shanghai Shenhua

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

1 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość0.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

0%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość0/1
x

Ost. 5: 0/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Shanghai Shenhua i Machida Zelvia strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Machida Zelvia0.00Gole / Mecz
x

MAZE U siebie

Shanghai Shenhua0.00Gole / Mecz
x

SHS Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Machida ZelviaMAZE
Shanghai ShenhuaSHS
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MAZE i SHS.

Gole stracone przez drużynę

Shanghai Shenhua i Machida Zelvia tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Machida Zelvia0.00Stracone / Mecz
x

MAZE U siebie

Shanghai Shenhua0.00Stracone / Mecz
x

SHS Na wyjeździe

Stracone na mecz
Machida ZelviaMAZE
Shanghai ShenhuaSHS
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MAZE i SHS.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Machida ZelviaMAZE
Shanghai ShenhuaSHS
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Machida ZelviaMAZE
Shanghai ShenhuaSHS
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Machida ZelviaShanghai Shenhua

Śr. łączne rzuty rożne

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Rożne zdobyte

Shanghai Shenhua

Shanghai Shenhua - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Machida ZelviaMAZE
Shanghai ShenhuaSHS
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Machida ZelviaShanghai Shenhua

Śr. łączne kartki

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Kartki zdobyte

Shanghai Shenhua

Shanghai Shenhua - Kartki zdobyte

Kartki
Machida ZelviaMAZE
Shanghai ShenhuaSHS
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Machida ZelviaShanghai Shenhua

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.91

Bardzo zła

Machida Zelvia

Machida Zelvia - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.95

Bardzo zła

Shanghai Shenhua

Shanghai Shenhua - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.95

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Machida Zelvia vs Shanghai Shenhua Statystyki i H2H - AFC Champions League Two, 05 listopada 2026

Machida Zelvia podejmuje Shanghai Shenhua w czwartek 5 listopada w rozgrywkach AFC Champions League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Shanghai Shenhua zdobyli 12 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Machida Zelvia i Shanghai Shenhua zmierzyły się 1 raz: Machida Zelvia wygrał 1, Shanghai Shenhua 0, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 0% spotkań między Machida Zelvia a Shanghai Shenhua.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi AFC Champions League Two.

Machida Zelvia vs Shanghai Shenhua mają niski potencjał strzelecki?

Machida Zelvia vs Shanghai Shenhua mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Machida Zelvia strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Shanghai Shenhua strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Machida Zelvia vs Shanghai Shenhua?

Machida Zelvia i Shanghai Shenhua zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Machida Zelvia wygrał 1, Shanghai Shenhua wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Shanghai Shenhua 0-2 Machida Zelvia (10 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Machida Zelvia vs Shanghai Shenhua?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Machida Zelvia powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi AFC Champions League Two.

Tabela AFC Champions League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+26
2
2200+36
3
2110+14
4
2200+26
5
2110+14
6
2200+46
7
2200+26
8
2200+26
9
210103
10
2110+34
11
202002
12
2110+14
13
2110+14
14
210103
15
2110+34
16
2101+13
17
2011-11
18
2011-11
19
2011-11
20
2101+13
21
2011-11
22
2101+13
23
2011-11
24
2011-21
25
2011-21
26
2011-21
27
2011-21
28
2002-40
29
2002-40
30
2002-40
31
2011-11
32
2002-20
Mecze
Typy
Value Bets
Generator