Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Muharraq

Muharraq

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Arkadag

Arkadag

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Muharraq

Muharraq

Muharraq

1

Rozegrane mecze

Arkadag

0

Wygrane MUH

0

Remisy

1

Wygrane ARKA

Arkadag

Arkadag

Statystyki H2H

Śr. goli

1.00

1 meczów

Gospodarz0.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

0%

1 meczów

Gospodarz0/1
x
Gość1/1
x

Ost. 5: 0/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Arkadag i Muharraq strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Muharraq0.00Gole / Mecz
x

MUH U siebie

Arkadag0.00Gole / Mecz
x

ARKA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
MuharraqMUH
ArkadagARKA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MUH i ARKA.

Gole stracone przez drużynę

Arkadag i Muharraq tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Muharraq0.00Stracone / Mecz
x

MUH U siebie

Arkadag0.00Stracone / Mecz
x

ARKA Na wyjeździe

Stracone na mecz
MuharraqMUH
ArkadagARKA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MUH i ARKA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
MuharraqMUH
ArkadagARKA
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
MuharraqMUH
ArkadagARKA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

MuharraqArkadag

Śr. łączne rzuty rożne

Muharraq

Muharraq - Rożne zdobyte

Arkadag

Arkadag - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
MuharraqMUH
ArkadagARKA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

MuharraqArkadag

Śr. łączne kartki

Muharraq

Muharraq - Kartki zdobyte

Arkadag

Arkadag - Kartki zdobyte

Kartki
MuharraqMUH
ArkadagARKA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

MuharraqArkadag

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.75

Bardzo zła

Muharraq

Muharraq - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.98

Bardzo zła

Arkadag

Arkadag - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.98

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Muharraq vs Arkadag Statystyki i H2H - AFC Champions League Two, 25 listopada 2026

Muharraq podejmuje Arkadag w środa 25 listopada w rozgrywkach AFC Champions League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Arkadag zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Muharraq i Arkadag zmierzyły się 1 raz: Muharraq wygrał 0, Arkadag 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 0% spotkań między Muharraq a Arkadag.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi AFC Champions League Two.

Muharraq vs Arkadag mają niski potencjał strzelecki?

Muharraq vs Arkadag mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Muharraq strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Arkadag strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Muharraq vs Arkadag?

Muharraq i Arkadag zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Muharraq wygrał 0, Arkadag wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Arkadag 1-0 Muharraq (15 września 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Muharraq vs Arkadag?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Muharraq poniżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi AFC Champions League Two.

Tabela AFC Champions League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
3300+49
2
3210+37
3
3210+37
4
3300+49
5
3210+37
6
3300+39
7
3300+49
8
4310+510
9
311104
10
3111+14
11
3201+26
12
311104
13
3201+36
14
412105
15
3111+24
16
3201+26
17
3111+24
18
4112-24
19
3102+13
20
3021-22
21
3012-21
22
3102-13
23
3102-13
24
311104
25
3012-51
26
3012-31
27
3021-22
28
3012-21
29
4022-32
30
3012-61
31
3003-60
32
3003-70
Mecze
Typy
Value Bets
Generator