Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Seoul

Seoul

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Melbourne Victory

Melbourne Victory

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Seoul

Seoul

Seoul

3

Rozegrane mecze

Melbourne Victory

1

Wygrane FCS

0

Remisy

2

Wygrane MVC

Melbourne Victory

Melbourne Victory

Statystyki H2H

Śr. goli

2.33

3 meczów

Gospodarz0.67
x
Gość1.67
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

33%

3 meczów

Gospodarz2/3
x
Gość2/3
x

Ost. 5: 1/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Melbourne Victory i Seoul strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Seoul0.00Gole / Mecz
x

FCS U siebie

Melbourne Victory0.00Gole / Mecz
x

MVC Na wyjeździe

Strzelone na mecz
SeoulFCS
Melbourne VictoryMVC
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FCS i MVC.

Gole stracone przez drużynę

Melbourne Victory i Seoul tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Seoul0.00Stracone / Mecz
x

FCS U siebie

Melbourne Victory0.00Stracone / Mecz
x

MVC Na wyjeździe

Stracone na mecz
SeoulFCS
Melbourne VictoryMVC
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FCS i MVC.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
SeoulFCS
Melbourne VictoryMVC
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
SeoulFCS
Melbourne VictoryMVC
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

SeoulMelbourne Victory

Śr. łączne rzuty rożne

Seoul

Seoul - Rożne zdobyte

Melbourne Victory

Melbourne Victory - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
SeoulFCS
Melbourne VictoryMVC
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

SeoulMelbourne Victory

Śr. łączne kartki

Seoul

Seoul - Kartki zdobyte

Melbourne Victory

Melbourne Victory - Kartki zdobyte

Kartki
SeoulFCS
Melbourne VictoryMVC
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

SeoulMelbourne Victory

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.36

Bardzo zła

Seoul

Seoul - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.05

Bardzo zła

Melbourne Victory

Melbourne Victory - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.05

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Seoul vs Melbourne Victory Statystyki i H2H - AFC Champions League Two, 02 grudnia 2026

Seoul podejmuje Melbourne Victory w środa 2 grudnia w rozgrywkach AFC Champions League Two. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Melbourne Victory zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 3 spotkaniach Seoul i Melbourne Victory zmierzyły się 3 razy: Seoul wygrał 1, Melbourne Victory 2, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 33% spotkań między Seoul a Melbourne Victory.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi AFC Champions League Two.

Seoul vs Melbourne Victory mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Seoul vs Melbourne Victory mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.33 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 33%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Seoul strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Melbourne Victory strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Seoul vs Melbourne Victory?

Seoul i Melbourne Victory zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Seoul wygrał 1, Melbourne Victory wygrał 2, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: Melbourne Victory 3-0 Seoul (14 października 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Seoul vs Melbourne Victory?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Seoul poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi AFC Champions League Two.

Tabela AFC Champions League Two

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4400+512
2
4310+810
3
4310+610
4
4301+29
5
4310+510
6
4400+512
7
4301+39
8
4310+510
9
4211+17
10
4202+46
11
4121-15
12
4301+59
13
4211+57
14
412105
15
4211+47
16
4202+16
17
4202-36
18
4112-24
19
411204
20
4103-43
21
4112-14
22
411204
23
4103-33
24
4112-14
25
4013-71
26
4013-91
27
4112-24
28
4022-32
29
4022-32
30
4112-24
31
4004-80
32
4004-100
Mecze
Typy
Value Bets
Generator