Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

TBC

TBC

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Maccabi Tel Aviv U19

Maccabi Tel Aviv U19

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Maccabi Tel Aviv U19 i TBC strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

TBC0.00Gole / Mecz
x

TBC U siebie

Maccabi Tel Aviv U190.00Gole / Mecz
x

Mac Na wyjeździe

Strzelone na mecz
TBCTBC
Maccabi Tel Aviv U19Mac
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez TBC i Mac.

Gole stracone przez drużynę

Maccabi Tel Aviv U19 i TBC tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

TBC0.00Stracone / Mecz
x

TBC U siebie

Maccabi Tel Aviv U190.00Stracone / Mecz
x

Mac Na wyjeździe

Stracone na mecz
TBCTBC
Maccabi Tel Aviv U19Mac
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez TBC i Mac.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
TBCTBC
Maccabi Tel Aviv U19Mac
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
TBCTBC
Maccabi Tel Aviv U19Mac
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

TBCMaccabi Tel Aviv U19

Śr. łączne rzuty rożne

TBC

TBC - Rożne zdobyte

Maccabi Tel Aviv U19

Maccabi Tel Aviv U19 - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
TBCTBC
Maccabi Tel Aviv U19Mac
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

TBCMaccabi Tel Aviv U19

Śr. łączne kartki

TBC

TBC - Kartki zdobyte

Maccabi Tel Aviv U19

Maccabi Tel Aviv U19 - Kartki zdobyte

Kartki
TBCTBC
Maccabi Tel Aviv U19Mac
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

TBCMaccabi Tel Aviv U19

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.42

Bardzo zła

TBC

TBC - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.14

Bardzo zła

Maccabi Tel Aviv U19

Maccabi Tel Aviv U19 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.14

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

TBC vs Maccabi Tel Aviv U19 Statystyki i H2H - UEFA Youth League, 25 listopada 2026

TBC podejmuje Maccabi Tel Aviv U19 w środa 25 listopada w rozgrywkach UEFA Youth League. Maccabi Tel Aviv U19 zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi UEFA Youth League.

TBC vs Maccabi Tel Aviv U19 mają niski potencjał strzelecki?

TBC vs Maccabi Tel Aviv U19 mają niski potencjał strzelecki — średnio 0.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: TBC strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Maccabi Tel Aviv U19 strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H TBC vs Maccabi Tel Aviv U19?

TBC i Maccabi Tel Aviv U19 zmierzyły się 0 razy we wszystkich rozgrywkach. TBC wygrał 0, Maccabi Tel Aviv U19 wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na TBC vs Maccabi Tel Aviv U19?

Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi UEFA Youth League.

Tabela UEFA Youth League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4400+712
2
4310+910
3
4310+810
4
3300+79
5
3300+69
6
4211+67
7
3210+47
8
4211+47
9
4211+27
10
4211+27
11
3201+66
12
3201+46
13
3201-16
14
3201-26
15
3120+25
16
3120+15
17
412105
18
4112+24
19
3111+24
20
4112+14
21
411204
22
311104
23
311104
24
4112-24
25
4112-24
26
4112-34
27
3102-23
28
3102-53
29
4103-103
30
4103-103
31
4022-32
32
3012-41
33
3012-81
34
3003-50
35
4004-60
36
3003-100
Mecze
Typy
Value Bets
Generator