Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin Statystyki 2026/2027 Ligat ha'Al

DWWDW

Następny mecz

Ligat ha'AlLigat ha'Al
Hapoel Jerusalem

Hapoel Jerusalem

07.11.2026

Bnei Sakhnin

Bnei Sakhnin

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligat ha'Al

Gole strzelone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

22%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

43%

Dobra

Czyste konta

56% meczów

56%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

12.44

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.11

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.22

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.11

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligat ha'Al

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Bnei Sakhnin Attacking

2026/27

Legends

Bnei Sakhnin
League average

Bnei Sakhnin Defending

2026/27

Legends

Bnei Sakhnin
League average

Bnei Sakhnin — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
180 min
115 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
80%
50%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
20%
0%
11%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
20%
50%
33%

Bnei Sakhnin — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
113 min
120 min
115 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
25%
44%
Powyżej 1.5 straconych
20%
25%
22%
Powyżej 2.5 straconych
0%
25%
11%
Czyste konto
40%
75%
56%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Bnei Sakhnin strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
14%
16 - 30 min
29%
31 - 45 min
14%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
43%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
50%
78%
Powyżej 1.5
60%
25%
44%
Powyżej 2.5
20%
25%
22%
Powyżej 3.5
0%
25%
11%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
25%
33%
Oba zespoły nie strzelą
60%
75%
67%

Statystyki rzutów rożnych

Bnei Sakhnin

Śr. łączne rzuty rożne

11.44/ Mecz
x

Śr. ligi 9.16

Bardzo dobra

Bnei Sakhnin

Rzuty rożne dla

4.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.58

Średnia

Bnei Sakhnin

Rzuty rożne przeciw

7.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.58

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
100%
89%
Powyżej 8.5
60%
100%
78%
Powyżej 9.5
60%
75%
67%
Powyżej 10.5
40%
75%
56%
Powyżej 11.5
20%
75%
44%
Powyżej 12.5
20%
75%
44%

Statystyki kartek

Bnei Sakhnin

Śr. łączne kartki

5.56/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Dobra

Bnei Sakhnin

Kartki dla

2.11/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Zła

Bnei Sakhnin

Kartki przeciw

3.44/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
100%
89%
Powyżej 3.5
80%
100%
89%
Powyżej 4.5
60%
75%
67%
Powyżej 5.5
40%
75%
56%
Powyżej 6.5
40%
50%
44%

Statystyki strzałów

Bnei Sakhnin

Śr. łączne strzały

26.56/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Bnei Sakhnin

Śr. strzały celne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.46

Średnia

Bnei Sakhnin

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.56

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
75%
78%
Powyżej 7.5
80%
50%
67%
Powyżej 8.5
60%
50%
56%
Powyżej 9.5
60%
50%
56%
Powyżej 10.5
60%
50%
56%
Bnei Sakhnin

Statystyki Bnei Sakhnin 2026/2027 — Ligat ha'Al

Bnei Sakhnin zajmuje obecnie 6th w Ligat ha'Al z 12 punktami w 9 meczach (3W 3D 3L). Bnei Sakhnin strzelił 7 goli i stracił 7 — różnica bramek 0. Średnia 1.33 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Bnei Sakhnin na SmartBet.

Statystyki goli Bnei Sakhnin 2026/2027

Bnei Sakhnin średnio strzela 0.78 i traci 0.78 gola na mecz. Over 2.5 pada w 22% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 0.50 strzelonych · 0.75 straconych.

Typy i value bety Bnei Sakhnin 2026/2027

SmartBet generuje typy Bnei Sakhnin na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (22%), BTTS (33%) oraz gol Bnei Sakhnin (67%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Ligat ha'Al.

Statystyki BTTS i czystych kont Bnei Sakhnin 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Bnei Sakhnin. Czyste konta w 56% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 75%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Bnei Sakhnin 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Bnei Sakhnin. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 22% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligat ha'Al.

Forma Bnei Sakhnin 2026/2027

Aktualna forma: WDWWD — 3W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 2L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligat ha'Al.

Najczęściej zadawane pytania - Bnei Sakhnin 2026/2027

Ile goli strzelił Bnei Sakhnin w sezonie 2026/2027?

Bnei Sakhnin strzelił 7 goli w 9 meczach — średnio 0.78 na mecz. Stracił 7 (0.78 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligat ha'Al.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Bnei Sakhnin w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 22% meczów Bnei Sakhnin — 2 z 9 spotkań w Ligat ha'Al. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Bnei Sakhnin gra następny mecz?

Następny mecz Bnei Sakhnin to Hapoel Jerusalem 07.11.2026 o 16:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Bnei Sakhnin i terminarz Ligat ha'Al.

Jaki jest wskaźnik BTTS Bnei Sakhnin w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Bnei Sakhnin (3 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligat ha'Al.

Jaki jest bilans Bnei Sakhnin u siebie w sezonie 2026/2027?

Bnei Sakhnin wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.00 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Bnei Sakhnin?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Bnei Sakhnin — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligat ha'Al

Go to Ligat ha'Al
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43
Nadchodzące
7 lis
A
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem
28 lis
H
Maccabi HaifaMaccabi Haifa
7 gru
H
Hapoel Tel AvivHapoel Tel Aviv
12 gru
H
Maccabi NetanyaMaccabi Netanya

Informacje o Bnei Sakhnin

Oficjalna nazwa klubu

Bnei Sakhnin

Skrót

BNE

Kraj

Israel

Aktualny trener

Sharon Mimer

Rok założenia

1991

Stadion

Doha Stadium

Adres stadionu

1 Sakhnin Boulevard

Pojemność stadionu

8500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator