Ironi Tiberias

Ironi Tiberias Statystyki 2026/2027 Ligat ha'Al

DDLLL

Następny mecz

Ligat ha'AlLigat ha'Al
Ironi Tiberias

Ironi Tiberias

07.11.2026

Beitar Jerusalem

Beitar Jerusalem

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligat ha'Al

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.52

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

33%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

56%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

39%

Średnia

Czyste konta

11% meczów

11%

Zła

Strzały

Na mecz

10.44

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

2.22

Zła

Kartki dla

Na mecz

1.44

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligat ha'Al

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ironi Tiberias Attacking

2026/27

Legends

Ironi Tiberias
League average

Ironi Tiberias Defending

2026/27

Legends

Ironi Tiberias
League average

Ironi Tiberias — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
60%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
25%
40%
33%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
25%
40%
33%

Ironi Tiberias — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.52

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
72 min
56 min
63 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
100%
89%
Powyżej 1.5 straconych
50%
40%
44%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
11%
Czyste konto
25%
0%
11%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ironi Tiberias strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
11%
16 - 30 min
22%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
11%
61 - 75 min
22%
76 - 90 min
22%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
75%
80%
78%
Powyżej 2.5
25%
40%
33%
Powyżej 3.5
25%
20%
22%
Powyżej 4.5
0%
20%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
60%
56%
Oba zespoły nie strzelą
50%
40%
44%

Statystyki rzutów rożnych

Ironi Tiberias

Śr. łączne rzuty rożne

9.56/ Mecz
x

Śr. ligi 9.16

Średnia

Ironi Tiberias

Rzuty rożne dla

2.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.58

Bardzo zła

Ironi Tiberias

Rzuty rożne przeciw

7.33/ Mecz
x

Śr. ligi 4.58

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
60%
56%
Powyżej 8.5
50%
40%
44%
Powyżej 9.5
50%
40%
44%
Powyżej 10.5
50%
20%
33%
Powyżej 11.5
50%
20%
33%
Powyżej 12.5
50%
20%
33%

Statystyki kartek

Ironi Tiberias

Śr. łączne kartki

4.22/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Zła

Ironi Tiberias

Kartki dla

1.44/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Bardzo zła

Ironi Tiberias

Kartki przeciw

2.78/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
100%
89%
Powyżej 3.5
25%
60%
44%
Powyżej 4.5
25%
60%
44%
Powyżej 5.5
25%
20%
22%
Powyżej 6.5
0%
20%
11%

Statystyki strzałów

Ironi Tiberias

Śr. łączne strzały

32.78/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Bardzo dobra

Ironi Tiberias

Śr. strzały celne

11.33/ Mecz
x

Śr. ligi 9.46

Bardzo dobra

Ironi Tiberias

Śr. skuteczność strzałów

35%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.56

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
100%
89%
Powyżej 7.5
50%
100%
78%
Powyżej 8.5
50%
100%
78%
Powyżej 9.5
50%
80%
67%
Powyżej 10.5
50%
80%
67%
Ironi Tiberias

Statystyki Ironi Tiberias 2026/2027 — Ligat ha'Al

Ironi Tiberias zajmuje obecnie 14th w Ligat ha'Al z 3 punktami w 9 meczach (2W 3D 4L). Ironi Tiberias strzelił 9 goli i stracił 13 — różnica bramek -4. Średnia 0.33 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ironi Tiberias na SmartBet.

Statystyki goli Ironi Tiberias 2026/2027

Ironi Tiberias średnio strzela 1.00 i traci 1.44 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 56% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.25 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety Ironi Tiberias 2026/2027

SmartBet generuje typy Ironi Tiberias na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (56%) oraz gol Ironi Tiberias (67%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Ligat ha'Al.

Statystyki BTTS i czystych kont Ironi Tiberias 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Ironi Tiberias. Czyste konta w 11% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ironi Tiberias 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Ironi Tiberias. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 11% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 44%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligat ha'Al.

Forma Ironi Tiberias 2026/2027

Aktualna forma: LLLDD — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 2D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligat ha'Al.

Najczęściej zadawane pytania - Ironi Tiberias 2026/2027

Ile goli strzelił Ironi Tiberias w sezonie 2026/2027?

Ironi Tiberias strzelił 9 goli w 9 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 13 (1.44 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligat ha'Al.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ironi Tiberias w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 33% meczów Ironi Tiberias — 3 z 9 spotkań w Ligat ha'Al. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ironi Tiberias gra następny mecz?

Następny mecz Ironi Tiberias to Beitar Jerusalem 07.11.2026 o 17:30 (Tiberias Municipal Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ironi Tiberias i terminarz Ligat ha'Al.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ironi Tiberias w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 56% meczów Ironi Tiberias (5 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligat ha'Al.

Jaki jest bilans Ironi Tiberias u siebie w sezonie 2026/2027?

Ironi Tiberias wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 1.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ironi Tiberias?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ironi Tiberias — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligat ha'Al

Go to Ligat ha'Al
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43
Nadchodzące
7 lis
H
Beitar JerusalemBeitar Jerusalem
28 lis
A
Hapoel HaifaHapoel Haifa
1 gru
H
Hapoel Ramat GanHapoel Ramat Gan
5 gru
A
Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
11 gru
A
Hapoel Petah TikvaHapoel Petah Tikva

Informacje o Ironi Tiberias

Oficjalna nazwa klubu

Ironi Tiberias

Skrót

Kraj

Israel

Aktualny trener

Eliran Hudeda

Rok założenia

Stadion

Tiberias Municipal Stadium

Adres stadionu

Bar Kochva Street

Pojemność stadionu

4500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator