Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan Statystyki 2026/2027 Ligat ha'Al

LLWLL

Następny mecz

Ligat ha'AlLigat ha'Al
Hapoel Petah Tikva

Hapoel Petah Tikva

07.11.2026

Hapoel Ramat Gan

Hapoel Ramat Gan

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligat ha'Al

Gole strzelone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.22
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

22%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

67%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

41%

Dobra

Czyste konta

22% meczów

22%

Średnia

Strzały

Na mecz

12.11

Dobra

Strzały celne

Na mecz

2.89

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

44%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.22

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligat ha'Al

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Hapoel Ramat Gan Attacking

2026/27

Legends

Hapoel Ramat Gan
League average

Hapoel Ramat Gan Defending

2026/27

Legends

Hapoel Ramat Gan
League average

Hapoel Ramat Gan — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.78
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
113 min
120 min
115 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
60%
50%
56%
Powyżej 1.5 goli drużyny
20%
25%
22%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
40%
50%
44%

Hapoel Ramat Gan — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.22
x

Śr. ligi 1.52

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
35 min
51 min
41 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
75%
78%
Powyżej 1.5 straconych
80%
50%
67%
Powyżej 2.5 straconych
40%
25%
33%
Czyste konto
20%
25%
22%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Hapoel Ramat Gan strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
14%
46 - 60 min
29%
61 - 75 min
29%
76 - 90 min
14%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
75%
89%
Powyżej 2.5
80%
50%
67%
Powyżej 3.5
40%
25%
33%
Powyżej 4.5
20%
0%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
25%
33%
Oba zespoły nie strzelą
60%
75%
67%

Statystyki rzutów rożnych

Hapoel Ramat Gan

Śr. łączne rzuty rożne

9.56/ Mecz
x

Śr. ligi 9.16

Średnia

Hapoel Ramat Gan

Rzuty rożne dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.58

Zła

Hapoel Ramat Gan

Rzuty rożne przeciw

5.56/ Mecz
x

Śr. ligi 4.58

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
50%
67%
Powyżej 8.5
80%
25%
56%
Powyżej 9.5
60%
25%
44%
Powyżej 10.5
60%
25%
44%
Powyżej 11.5
60%
25%
44%
Powyżej 12.5
20%
0%
11%

Statystyki kartek

Hapoel Ramat Gan

Śr. łączne kartki

4.33/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Zła

Hapoel Ramat Gan

Kartki dla

2.22/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Średnia

Hapoel Ramat Gan

Kartki przeciw

2.11/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
80%
100%
89%
Powyżej 3.5
80%
100%
89%
Powyżej 4.5
40%
50%
44%
Powyżej 5.5
0%
50%
22%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Hapoel Ramat Gan

Śr. łączne strzały

30.89/ Mecz
x

Śr. ligi 28.19

Średnia

Hapoel Ramat Gan

Śr. strzały celne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.46

Średnia

Hapoel Ramat Gan

Śr. skuteczność strzałów

29%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.56

Zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
75%
89%
Powyżej 7.5
80%
25%
56%
Powyżej 8.5
80%
25%
56%
Powyżej 9.5
80%
0%
44%
Powyżej 10.5
60%
0%
33%
Hapoel Ramat Gan

Statystyki Hapoel Ramat Gan 2026/2027 — Ligat ha'Al

Hapoel Ramat Gan zajmuje obecnie 11th w Ligat ha'Al z 6 punktami w 9 meczach (2W 0D 7L). Hapoel Ramat Gan strzelił 7 goli i stracił 20 — różnica bramek -13. Średnia 0.67 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Hapoel Ramat Gan na SmartBet.

Statystyki goli Hapoel Ramat Gan 2026/2027

Hapoel Ramat Gan średnio strzela 0.78 i traci 2.22 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.80 strzelonych · 2.60 straconych. Na wyjeździe: 0.75 strzelonych · 1.75 straconych.

Typy i value bety Hapoel Ramat Gan 2026/2027

SmartBet generuje typy Hapoel Ramat Gan na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (33%) oraz gol Hapoel Ramat Gan (56%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Ligat ha'Al.

Statystyki BTTS i czystych kont Hapoel Ramat Gan 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Hapoel Ramat Gan. Czyste konta w 22% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Hapoel Ramat Gan 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Hapoel Ramat Gan. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 44% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligat ha'Al.

Forma Hapoel Ramat Gan 2026/2027

Aktualna forma: LLWLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 4L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligat ha'Al.

Najczęściej zadawane pytania - Hapoel Ramat Gan 2026/2027

Ile goli strzelił Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027?

Hapoel Ramat Gan strzelił 7 goli w 9 meczach — średnio 0.78 na mecz. Stracił 20 (2.22 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligat ha'Al.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 67% meczów Hapoel Ramat Gan — 6 z 9 spotkań w Ligat ha'Al. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Hapoel Ramat Gan gra następny mecz?

Następny mecz Hapoel Ramat Gan to Hapoel Petah Tikva 07.11.2026 o 13:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Hapoel Ramat Gan i terminarz Ligat ha'Al.

Jaki jest wskaźnik BTTS Hapoel Ramat Gan w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Hapoel Ramat Gan (3 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligat ha'Al.

Jaki jest bilans Hapoel Ramat Gan u siebie w sezonie 2026/2027?

Hapoel Ramat Gan wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 0 i przegrał 4. Średnio strzela 0.80 i traci 2.60 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Hapoel Ramat Gan?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Hapoel Ramat Gan — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligat ha'Al

Go to Ligat ha'Al
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2123
2
9711+1422
3
9711+1022
4
9603+518
5
9522+317
6
9333012
7
9333-312
8
9252+111
9
9306-79
10
9225-78
11
9207-136
12
9117-104
13
9117-104
14
9234-43
Nadchodzące
1 gru
A
Ironi TiberiasIroni Tiberias
5 gru
H
Hapoel JerusalemHapoel Jerusalem
12 gru
H
Maccabi HaifaMaccabi Haifa

Informacje o Hapoel Ramat Gan

Oficjalna nazwa klubu

Hapoel Ramat Gan

Skrót

HRG

Kraj

Israel

Aktualny trener

Messay Dego

Rok założenia

1927

Stadion

National Stadium Ramat Gan

Adres stadionu

26 Bugrashov Street, Ramat Gan

Pojemność stadionu

4300

Mecze
Typy
Value Bets
Generator