
Następny mecz
Ligat ha'Al
Hapoel Jerusalem
07.11.2026

Bnei Sakhnin
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligat ha'Al
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
22%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
78%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
78%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
43%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
12.11
DobraStrzały celne
Na mecz
4.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
22%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.22
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.56
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligat ha'Al
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Hapoel Jerusalem Attacking
2026/27
Legends
Hapoel Jerusalem Defending
2026/27
Legends
Hapoel Jerusalem — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Hapoel Jerusalem — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Hapoel Jerusalem strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.16

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.58

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.58
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.85

Kartki dla
Śr. ligi 2.42

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.42
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 28.19

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.46

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.56
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Hapoel Jerusalem 2026/2027 — Ligat ha'Al
Hapoel Jerusalem zajmuje obecnie 10th w Ligat ha'Al z 8 punktami w 9 meczach (2W 2D 5L). Hapoel Jerusalem strzelił 15 goli i stracił 22 — różnica bramek -7. Średnia 0.89 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Hapoel Jerusalem na SmartBet.
Statystyki goli Hapoel Jerusalem 2026/2027
Hapoel Jerusalem średnio strzela 1.67 i traci 2.44 gola na mecz. Over 2.5 pada w 78% meczów. BTTS w 78% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 3.50 straconych. Na wyjeździe: 1.60 strzelonych · 1.60 straconych.
Typy i value bety Hapoel Jerusalem 2026/2027
SmartBet generuje typy Hapoel Jerusalem na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (78%), BTTS (78%) oraz gol Hapoel Jerusalem (78%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Ligat ha'Al.
Statystyki BTTS i czystych kont Hapoel Jerusalem 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 78% meczów Hapoel Jerusalem. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Hapoel Jerusalem 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Hapoel Jerusalem. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 78%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligat ha'Al.
Forma Hapoel Jerusalem 2026/2027
Aktualna forma: WLLLD — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 3L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligat ha'Al.
Najczęściej zadawane pytania - Hapoel Jerusalem 2026/2027
Ile goli strzelił Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027?
Hapoel Jerusalem strzelił 15 goli w 9 meczach — średnio 1.67 na mecz. Stracił 22 (2.44 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligat ha'Al.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 78% meczów Hapoel Jerusalem — 7 z 9 spotkań w Ligat ha'Al. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Hapoel Jerusalem gra następny mecz?
Następny mecz Hapoel Jerusalem to Bnei Sakhnin 07.11.2026 o 16:00 (Teddy Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Hapoel Jerusalem i terminarz Ligat ha'Al.
Jaki jest wskaźnik BTTS Hapoel Jerusalem w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 78% meczów Hapoel Jerusalem (7 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligat ha'Al.
Jaki jest bilans Hapoel Jerusalem u siebie w sezonie 2026/2027?
Hapoel Jerusalem wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 0 i przegrał 3. Średnio strzela 1.75 i traci 3.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Hapoel Jerusalem?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Hapoel Jerusalem — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligat ha'Al
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 7 | 2 | 0 | +21 | 23 | |
2 | 9 | 7 | 1 | 1 | +14 | 22 | |
3 | 9 | 7 | 1 | 1 | +10 | 22 | |
4 | 9 | 6 | 0 | 3 | +5 | 18 | |
5 | 9 | 5 | 2 | 2 | +3 | 17 | |
6 | 9 | 3 | 3 | 3 | 0 | 12 | |
7 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
8 | 9 | 2 | 5 | 2 | +1 | 11 | |
9 | 9 | 3 | 0 | 6 | -7 | 9 | |
10 | 9 | 2 | 2 | 5 | -7 | 8 | |
11 | 9 | 2 | 0 | 7 | -13 | 6 | |
12 | 9 | 1 | 1 | 7 | -10 | 4 | |
13 | 9 | 1 | 1 | 7 | -10 | 4 | |
14 | 9 | 2 | 3 | 4 | -4 | 3 |
Informacje o Hapoel Jerusalem
Oficjalna nazwa klubu
Hapoel Jerusalem
Skrót
Kraj
Israel
Aktualny trener
Ziv Arie
Rok założenia
0
Stadion
Teddy Stadium
Adres stadionu
David Ayalon
Pojemność stadionu
32000
Inne drużyny Ligat ha'Al
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











