Juventud

Juventud Statystyki 2026 Primera Division

LDLWD

Podsumowanie sezonu

2026 • Primera Division

Gole strzelone

/ Mecz
1.06
x

Śr. ligi 1.19

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

29%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

40%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

51%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

55%

Bardzo dobra

Czyste konta

29% meczów

29%

Średnia

Strzały

Na mecz

12.34

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.46

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

31%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.63

Dobra

Kartki dla

Na mecz

3.29

Dobra

Statystyki drużyny

2026 • Primera Division

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Juventud Attacking

2026/27

Legends

Juventud
League average

Juventud Defending

2026/27

Legends

Juventud
League average

Juventud — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.06
x

Śr. ligi 1.19

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
85 min
85 min
85 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
65%
72%
69%
Powyżej 1.5 goli drużyny
35%
28%
31%
Powyżej 2.5 goli drużyny
6%
6%
6%
Bez gola
35%
28%
31%

Juventud — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.23
x

Śr. ligi 1.19

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
85 min
65 min
73 min
Powyżej 0.5 straconych
65%
78%
71%
Powyżej 1.5 straconych
18%
50%
34%
Powyżej 2.5 straconych
12%
6%
9%
Czyste konto
35%
22%
29%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Juventud strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
11%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
35%
46 - 60 min
8%
61 - 75 min
5%
76 - 90 min
27%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
88%
89%
89%
Powyżej 1.5
59%
72%
66%
Powyżej 2.5
29%
50%
40%
Powyżej 3.5
18%
28%
23%
Powyżej 4.5
6%
6%
6%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
41%
61%
51%
Oba zespoły nie strzelą
59%
39%
49%

Statystyki rzutów rożnych

Juventud

Śr. łączne rzuty rożne

9.26/ Mecz
x

Śr. ligi 8.98

Średnia

Juventud

Rzuty rożne dla

4.63/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Juventud

Rzuty rożne przeciw

4.63/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
59%
67%
63%
Powyżej 8.5
47%
56%
51%
Powyżej 9.5
35%
56%
46%
Powyżej 10.5
24%
44%
34%
Powyżej 11.5
24%
33%
29%
Powyżej 12.5
18%
22%
20%

Statystyki kartek

Juventud

Śr. łączne kartki

6.57/ Mecz
x

Śr. ligi 5.77

Dobra

Juventud

Kartki dla

3.29/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Dobra

Juventud

Kartki przeciw

3.29/ Mecz
x

Śr. ligi 2.89

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
94%
89%
91%
Powyżej 4.5
94%
83%
89%
Powyżej 5.5
76%
61%
69%
Powyżej 6.5
53%
50%
51%

Statystyki strzałów

Juventud

Śr. łączne strzały

25.37/ Mecz
x

Śr. ligi 22.98

Dobra

Juventud

Śr. strzały celne

9.06/ Mecz
x

Śr. ligi 7.75

Bardzo dobra

Juventud

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
76%
83%
80%
Powyżej 7.5
65%
78%
71%
Powyżej 8.5
59%
67%
63%
Powyżej 9.5
53%
39%
46%
Powyżej 10.5
41%
33%
37%
Juventud

Statystyki Juventud 2026 — Primera Division

Juventud zajmuje obecnie 5th w Primera Division z 8 punktami w 7 meczach (2W 2D 3L). Juventud strzelił 8 goli i stracił 11 — różnica bramek -3. Średnia 1.14 pkt na mecz plasuje zespół na 23rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Juventud na SmartBet.

Statystyki goli Juventud 2026

Juventud średnio strzela 1.06 i traci 1.23 gola na mecz. Over 2.5 pada w 40% meczów. BTTS w 51% spotkań. U siebie: 1.06 strzelonych · 1.06 straconych. Na wyjeździe: 1.06 strzelonych · 1.39 straconych.

Typy i value bety Juventud 2026

SmartBet generuje typy Juventud na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (40%), BTTS (51%) oraz gol Juventud (69%). Skuteczność u siebie: 35% · Na wyjeździe: 22%. Zobacz wszystkie typy Primera Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Juventud 2026

Obie drużyny strzeliły w 51% meczów Juventud. Czyste konta w 29% spotkań (u siebie 35% · na wyjeździe 22%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Juventud 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 69% meczów Juventud. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 34% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 37%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Primera Division.

Forma Juventud 2026

Aktualna forma: LDLWD — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 2L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Primera Division.

Najczęściej zadawane pytania - Juventud 2026

Ile goli strzelił Juventud w sezonie 2026?

Juventud strzelił 8 goli w 7 meczach — średnio 1.14 na mecz. Stracił 11 (1.57 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Primera Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Juventud w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 40% meczów Juventud — 14 z 35 spotkań w Primera Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Juventud gra następny mecz?

Następny mecz Juventud to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Juventud i terminarz Primera Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Juventud w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 51% meczów Juventud (18 z 35 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Primera Division.

Jaki jest bilans Juventud u siebie w sezonie 2026?

Juventud wygrał 6 z 17 meczów u siebie (35%), zremisował 4 i przegrał 7. Średnio strzela 1.06 i traci 1.06 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Juventud?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Juventud — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Primera Division

Go to Primera Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
15942+931
2
7511+916
3
13931+1430
4
7430+815
5
7412013
6
15924+829
7
13913+1228
8
7322+211
9
13823+626
10
7331+612
11
15843+1028
12
7241+110
13
13652+823
14
723209
15
7403012
16
15834+727
17
723209
18
7223-38
19
13643+822
20
15735+124
21
13544+419
22
7133-26
23
7304-49
24
15654+623
25
7133-36
26
7205-56
27
13616-219
28
15717+522
29
7124-55
30
13463+218
31
15564+221
32
7043-44
33
13535-418
34
15555+220
35
15627-520
36
13445-516
37
15465-418
38
13436-215
39
13418-513
40
15528-317
41
13337-712
42
15528-617
43
15438-515
44
13247-810
45
13166-79
46
15249-1110
47
15249-1610
48
13229-148
Nadchodzące

Informacje o Juventud

Oficjalna nazwa klubu

Juventud

Skrót

Kraj

Uruguay

Aktualny trener

Sergio Rubén Blanco Soto

Rok założenia

1935

Stadion

Estadio Municipal Parque Artigas

Adres stadionu

Avenida José Artigas S/N y Blandengues

Pojemność stadionu

12000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator