
Następny mecz
Ligue 1
CR Belouizdad
05.11.2026

CS Constantine
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligue 1
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
71%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
43%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
43%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
58%
Bardzo dobraCzyste konta
57% meczów
57%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
12.14
DobraStrzały celne
Na mecz
5.29
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.57
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.71
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligue 1
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
CR Belouizdad Attacking
2026/27
Legends
CR Belouizdad Defending
2026/27
Legends
CR Belouizdad — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
CR Belouizdad — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy CR Belouizdad strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.71

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.36

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.36
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.10

Kartki dla
Śr. ligi 2.05

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.05
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 15.92

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.15

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 51.19
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki CR Belouizdad 2026/2027 — Ligue 1
CR Belouizdad zajmuje obecnie 1st w Ligue 1 z 17 punktami w 7 meczach (5W 2D 0L). CR Belouizdad strzelił 12 goli i stracił 7 — różnica bramek +5. Średnia 2.43 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy CR Belouizdad na SmartBet.
Statystyki goli CR Belouizdad 2026/2027
CR Belouizdad średnio strzela 1.71 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 43% meczów. BTTS w 43% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 2.25 strzelonych · 1.75 straconych.
Typy i value bety CR Belouizdad 2026/2027
SmartBet generuje typy CR Belouizdad na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (43%), BTTS (43%) oraz gol CR Belouizdad (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.
Statystyki BTTS i czystych kont CR Belouizdad 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 43% meczów CR Belouizdad. Czyste konta w 57% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy CR Belouizdad 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 43% meczów CR Belouizdad. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 43% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 14%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.
Forma CR Belouizdad 2026/2027
Aktualna forma: WWWDW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 2W 2D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.
Najczęściej zadawane pytania - CR Belouizdad 2026/2027
Ile goli strzelił CR Belouizdad w sezonie 2026/2027?
CR Belouizdad strzelił 12 goli w 7 meczach — średnio 1.71 na mecz. Stracił 7 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli CR Belouizdad w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 43% meczów CR Belouizdad — 3 z 7 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy CR Belouizdad gra następny mecz?
Następny mecz CR Belouizdad to CS Constantine 05.11.2026 o 00:00 (Stade du 20 Août 1955). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze CR Belouizdad i terminarz Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik BTTS CR Belouizdad w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 43% meczów CR Belouizdad (3 z 7 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.
Jaki jest bilans CR Belouizdad u siebie w sezonie 2026/2027?
CR Belouizdad wygrał 3 z 3 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 1.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze CR Belouizdad?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz CR Belouizdad — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligue 1
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 5 | 2 | 0 | +5 | 17 | |
2 | 7 | 5 | 1 | 1 | +8 | 16 | |
3 | 6 | 5 | 1 | 0 | +8 | 16 | |
4 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
5 | 7 | 4 | 2 | 1 | +5 | 14 | |
6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +3 | 14 | |
7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +3 | 11 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 7 | 2 | 2 | 3 | +2 | 8 | |
10 | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 | |
11 | 7 | 1 | 5 | 1 | 0 | 8 | |
12 | 8 | 2 | 1 | 5 | -6 | 7 | |
13 | 7 | 1 | 2 | 4 | -5 | 5 | |
14 | 8 | 0 | 4 | 4 | -6 | 4 | |
15 | 7 | 0 | 3 | 4 | -7 | 3 | |
16 | 8 | 0 | 3 | 5 | -10 | 3 |
Informacje o CR Belouizdad
Oficjalna nazwa klubu
CR Belouizdad
Skrót
Kraj
Algeria
Aktualny trener
Nabil Maâloul
Rok założenia
1962
Stadion
Stade du 20 Août 1955
Adres stadionu
Rue Mohamed Belouizdad
Pojemność stadionu
15000
Inne drużyny Ligue 1
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











