CS Constantine

CS Constantine Statystyki 2026/2027 Ligue 1

LLLLW

Następny mecz

Ligue 1Ligue 1
JS Saoura

JS Saoura

08.11.2026

CS Constantine

CS Constantine

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Ligue 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.04

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.04

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

25%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

63%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

38%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

55%

Bardzo dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

9.50

Średnia

Strzały celne

Na mecz

4.88

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

38%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.25

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.50

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Ligue 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

CS Constantine Attacking

2026/27

Legends

CS Constantine
League average

CS Constantine Defending

2026/27

Legends

CS Constantine
League average

CS Constantine — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.38
x

Śr. ligi 1.04

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
40 min
180 min
65 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
75%
50%
63%
Powyżej 1.5 goli drużyny
75%
0%
38%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
0%
25%
Bez gola
25%
50%
38%

CS Constantine — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.04

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
33 min
42 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
100%
75%
Powyżej 1.5 straconych
50%
75%
63%
Powyżej 2.5 straconych
25%
50%
38%
Czyste konto
50%
0%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy CS Constantine strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
9%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
27%
46 - 60 min
36%
61 - 75 min
18%
76 - 90 min
9%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
75%
50%
63%
Powyżej 3.5
50%
25%
38%
Powyżej 4.5
25%
25%
25%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
25%
50%
38%
Oba zespoły nie strzelą
75%
50%
62%

Statystyki rzutów rożnych

CS Constantine

Śr. łączne rzuty rożne

7.38/ Mecz
x

Śr. ligi 8.70

Bardzo zła

CS Constantine

Rzuty rożne dla

4.25/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Średnia

CS Constantine

Rzuty rożne przeciw

3.13/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
50%
50%
Powyżej 8.5
25%
25%
25%
Powyżej 9.5
25%
25%
25%
Powyżej 10.5
25%
0%
13%
Powyżej 11.5
25%
0%
13%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

CS Constantine

Śr. łączne kartki

3.63/ Mecz
x

Śr. ligi 4.05

Zła

CS Constantine

Kartki dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.03

Bardzo zła

CS Constantine

Kartki przeciw

2.13/ Mecz
x

Śr. ligi 2.03

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
75%
63%
Powyżej 3.5
50%
75%
63%
Powyżej 4.5
25%
50%
38%
Powyżej 5.5
25%
25%
25%
Powyżej 6.5
25%
0%
13%

Statystyki strzałów

CS Constantine

Śr. łączne strzały

17.38/ Mecz
x

Śr. ligi 15.88

Średnia

CS Constantine

Śr. strzały celne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 8.03

Dobra

CS Constantine

Śr. skuteczność strzałów

52%/ Mecz
x

Śr. ligi 50.57

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
75%
88%
Powyżej 7.5
75%
75%
75%
Powyżej 8.5
50%
50%
50%
Powyżej 9.5
50%
25%
38%
Powyżej 10.5
50%
0%
25%
CS Constantine

Statystyki CS Constantine 2026/2027 — Ligue 1

CS Constantine zajmuje obecnie 12th w Ligue 1 z 7 punktami w 8 meczach (2W 1D 5L). CS Constantine strzelił 11 goli i stracił 17 — różnica bramek -6. Średnia 0.88 pkt na mecz plasuje zespół na 12th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy CS Constantine na SmartBet.

Statystyki goli CS Constantine 2026/2027

CS Constantine średnio strzela 1.38 i traci 2.13 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 38% spotkań. U siebie: 2.25 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 0.50 strzelonych · 2.75 straconych.

Typy i value bety CS Constantine 2026/2027

SmartBet generuje typy CS Constantine na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (38%) oraz gol CS Constantine (63%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.

Statystyki BTTS i czystych kont CS Constantine 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów CS Constantine. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy CS Constantine 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów CS Constantine. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 38% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.

Forma CS Constantine 2026/2027

Aktualna forma: WLLLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.

Najczęściej zadawane pytania - CS Constantine 2026/2027

Ile goli strzelił CS Constantine w sezonie 2026/2027?

CS Constantine strzelił 11 goli w 8 meczach — średnio 1.38 na mecz. Stracił 17 (2.13 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli CS Constantine w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 63% meczów CS Constantine — 5 z 8 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy CS Constantine gra następny mecz?

Następny mecz CS Constantine to JS Saoura 08.11.2026 o 16:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze CS Constantine i terminarz Ligue 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS CS Constantine w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 38% meczów CS Constantine (3 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.

Jaki jest bilans CS Constantine u siebie w sezonie 2026/2027?

CS Constantine wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 2.25 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze CS Constantine?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz CS Constantine — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Ligue 1

Go to Ligue 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+517
2
7511+816
3
6510+816
4
8431+315
5
7421+514
6
8422+314
7
7322+311
8
8233-39
9
7223+28
10
822408
11
715108
12
8215-67
13
7124-55
14
8044-64
15
7034-73
16
8035-103
Nadchodzące
8 lis
A
JS SaouraJS Saoura
19 lis
A
MB RouissatMB Rouissat
26 lis
H
MC OranMC Oran
24 gru
A
JS KabylieJS Kabylie
31 gru
H
MC AlgerMC Alger

Informacje o CS Constantine

Oficjalna nazwa klubu

CS Constantine

Skrót

Kraj

Algeria

Aktualny trener

Mondher Kbaïer

Rok założenia

1898

Stadion

Stade Mohamed-Hamlaoui

Adres stadionu

Cité les Muriers

Pojemność stadionu

40000

Inne drużyny Ligue 1

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator