
Następny mecz
Ligue 1
USM Khenchela
08.11.2026

CR Temouchent
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligue 1
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
25%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
13%
Bardzo złaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
DobraCzyste konta
13% meczów
13%
ZłaStrzały
Na mecz
9.13
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
4.88
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
38%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.88
DobraKartki dla
Na mecz
2.88
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligue 1
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
CR Temouchent Attacking
2026/27
Legends
CR Temouchent Defending
2026/27
Legends
CR Temouchent — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
CR Temouchent — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy CR Temouchent strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.71

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.36

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.36
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.10

Kartki dla
Śr. ligi 2.05

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.05
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 15.92

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.15

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 51.19
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki CR Temouchent 2026/2027 — Ligue 1
CR Temouchent zajmuje obecnie 8th w Ligue 1 z 9 punktami w 8 meczach (2W 3D 3L). CR Temouchent strzelił 6 goli i stracił 9 — różnica bramek -3. Średnia 1.13 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy CR Temouchent na SmartBet.
Statystyki goli CR Temouchent 2026/2027
CR Temouchent średnio strzela 0.75 i traci 1.13 gola na mecz. Over 2.5 pada w 13% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.80 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 1.33 straconych.
Typy i value bety CR Temouchent 2026/2027
SmartBet generuje typy CR Temouchent na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (13%), BTTS (50%) oraz gol CR Temouchent (63%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.
Statystyki BTTS i czystych kont CR Temouchent 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów CR Temouchent. Czyste konta w 13% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy CR Temouchent 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów CR Temouchent. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 38%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.
Forma CR Temouchent 2026/2027
Aktualna forma: LLDWD — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 3D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.
Najczęściej zadawane pytania - CR Temouchent 2026/2027
Ile goli strzelił CR Temouchent w sezonie 2026/2027?
CR Temouchent strzelił 6 goli w 8 meczach — średnio 0.75 na mecz. Stracił 9 (1.13 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli CR Temouchent w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 13% meczów CR Temouchent — 1 z 8 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy CR Temouchent gra następny mecz?
Następny mecz CR Temouchent to USM Khenchela 08.11.2026 o 13:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze CR Temouchent i terminarz Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik BTTS CR Temouchent w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów CR Temouchent (4 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.
Jaki jest bilans CR Temouchent u siebie w sezonie 2026/2027?
CR Temouchent wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 3 i przegrał 1. Średnio strzela 0.80 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze CR Temouchent?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz CR Temouchent — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligue 1
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 7 | 5 | 2 | 0 | +5 | 17 | |
2 | 7 | 5 | 1 | 1 | +8 | 16 | |
3 | 6 | 5 | 1 | 0 | +8 | 16 | |
4 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
5 | 7 | 4 | 2 | 1 | +5 | 14 | |
6 | 8 | 4 | 2 | 2 | +3 | 14 | |
7 | 7 | 3 | 2 | 2 | +3 | 11 | |
8 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
9 | 7 | 2 | 2 | 3 | +2 | 8 | |
10 | 8 | 2 | 2 | 4 | 0 | 8 | |
11 | 7 | 1 | 5 | 1 | 0 | 8 | |
12 | 8 | 2 | 1 | 5 | -6 | 7 | |
13 | 7 | 1 | 2 | 4 | -5 | 5 | |
14 | 8 | 0 | 4 | 4 | -6 | 4 | |
15 | 7 | 0 | 3 | 4 | -7 | 3 | |
16 | 8 | 0 | 3 | 5 | -10 | 3 |
Informacje o CR Temouchent
Oficjalna nazwa klubu
CR Temouchent
Skrót
Kraj
Algeria
Aktualny trener
Moustapha Djallit
Rok założenia
Stadion
Stade Oucief Omar SIKI
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
11500
Inne drużyny Ligue 1
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











