Domžale

Domžale Statystyki 2016/2017 Europa League

WLLLW

Podsumowanie sezonu

2016/2017 • Europa League

Gole strzelone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.27

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

67%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

83%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

83%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

16%

Zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

3.83

Zła

Strzały celne

Na mecz

2.00

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

17%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.33

Średnia

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2016/2017 • Europa League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Domžale Attacking

2026/27

Legends

Domžale
League average

Domžale Defending

2026/27

Legends

Domžale
League average

Domžale — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.67
x

Śr. ligi 1.27

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
39 min
90 min
54 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
83%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
33%
67%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
0%
17%
Bez gola
0%
33%
17%

Domžale — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
54 min
68 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
33%
17%
Powyżej 2.5 straconych
0%
33%
17%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Domžale strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
30%
16 - 30 min
10%
31 - 45 min
30%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
10%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
67%
83%
Powyżej 3.5
33%
0%
17%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
67%
83%
Oba zespoły nie strzelą
0%
33%
17%

Statystyki rzutów rożnych

Domžale

Śr. łączne rzuty rożne

6.17/ Mecz
x

Śr. ligi 6.19

Średnia

Domžale

Rzuty rożne dla

3.33/ Mecz
x

Śr. ligi 3.10

Średnia

Domžale

Rzuty rożne przeciw

2.83/ Mecz
x

Śr. ligi 3.10

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
33%
50%
Powyżej 8.5
67%
33%
50%
Powyżej 9.5
67%
0%
33%
Powyżej 10.5
33%
0%
17%
Powyżej 11.5
33%
0%
17%
Powyżej 12.5
33%
0%
17%

Statystyki kartek

Domžale

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.43

Bardzo zła

Domžale

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.22

Bardzo zła

Domžale

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.22

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Domžale

Śr. łączne strzały

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 13.47

Bardzo zła

Domžale

Śr. strzały celne

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.16

Bardzo zła

Domžale

Śr. skuteczność strzałów

55%/ Mecz
x

Śr. ligi 38.31

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
0%
33%
Powyżej 7.5
67%
0%
33%
Powyżej 8.5
33%
0%
17%
Powyżej 9.5
33%
0%
17%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Domžale

Statystyki Domžale 2016/2017 — Europa League

Domžale zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa League z 0 punktami w 6 meczach (4W 1D 1L). Domžale strzelił 10 goli i stracił 8 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Domžale na SmartBet.

Statystyki goli Domžale 2016/2017

Domžale średnio strzela 1.67 i traci 1.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 83% meczów. BTTS w 83% spotkań. U siebie: 2.33 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.67 straconych.

Typy i value bety Domžale 2016/2017

SmartBet generuje typy Domžale na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (83%), BTTS (83%) oraz gol Domžale (83%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Europa League.

Statystyki BTTS i czystych kont Domžale 2016/2017

Obie drużyny strzeliły w 83% meczów Domžale. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Domžale 2016/2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Domžale. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa League.

Forma Domžale 2016/2017

Aktualna forma: WLLLW — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa League.

Najczęściej zadawane pytania - Domžale 2016/2017

Ile goli strzelił Domžale w sezonie 2016/2017?

Domžale strzelił 10 goli w 6 meczach — średnio 1.67 na mecz. Stracił 8 (1.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Domžale w sezonie 2016/2017?

Over 2.5 goli pada w 83% meczów Domžale — 5 z 6 spotkań w Europa League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Domžale gra następny mecz?

Następny mecz Domžale to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Domžale i terminarz Europa League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Domžale w sezonie 2016/2017?

Obie drużyny strzeliły w 83% meczów Domžale (5 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa League.

Jaki jest bilans Domžale u siebie w sezonie 2016/2017?

Domžale wygrał 3 z 3 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.33 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Domžale?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Domžale — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa League

Go to Europa League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6411+213
2
6330+312
3
6411+913
4
6330+912
5
2200+66
6
6600+1618
7
6420+514
8
6312+310
9
6402+212
10
6402+412
11
6501+615
12
6402+212
13
6501+915
14
2200+56
15
621307
16
6231+39
17
6222+28
18
6222+38
19
6312+110
20
6222-38
21
6231+19
22
6222-48
23
6222-48
24
6321+811
25
6312-110
26
6402+812
27
6213-47
28
2200+56
29
6132-36
30
622208
31
6222+18
32
6132-26
33
621307
34
6132-16
35
6213-57
36
6213-27
37
6141+27
38
6231-29
39
6132-26
40
2200+46
41
6015-101
42
6006-90
43
6204-66
44
6114-54
45
6114-34
46
6015-101
47
6123-25
48
6204-46
49
6132-26
50
6123-35
51
6123-65
52
6024-62
53
2200+36
54
2200+56
55
2200+36
56
2200+26
57
2200+26
58
2110+44
59
2110+34
60
2110+34
61
2110+34
62
2110+14
63
2110+14
64
2110+24
65
2110+24
66
2110+14
67
2101+23
68
2101+23
69
2101+13
70
210103
71
210103
72
2101-13
73
2101-23
74
2101-23
75
2011-11
76
2011-11
77
2011-11
78
2011-31
79
2011-21
80
2011-21
81
2011-31
82
2011-31
83
2011-41
84
2002-20
85
2002-30
86
2002-20
87
2002-30
88
2002-40
89
2002-50
90
2002-50
91
2002-50
92
2002-60
Nadchodzące

Informacje o Domžale

Oficjalna nazwa klubu

Domžale

Skrót

DOM

Kraj

Slovenia

Aktualny trener

Anton Žlogar

Rok założenia

1921

Stadion

Športni Park

Adres stadionu

Kopališka cesta 4

Pojemność stadionu

2341

Inne drużyny Europa League

Statystyki, typy i mecze · 2016/2017

Mecze
Typy
Value Bets
Generator