Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

West Ham United

West Ham United Statystyki 2026/2027 Championship

WWDDL

Następny mecz

ChampionshipChampionship
West Ham United

West Ham United

24.10.2026

Southampton

Southampton

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Championship

Gole strzelone

/ Mecz
2.73
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

55%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

73%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

58%

Bardzo dobra

Czyste konta

36% meczów

36%

Dobra

Strzały

Na mecz

16.27

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.18

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.27

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.18

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Championship

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

West Ham United Attacking

2026/27

Legends

West Ham United
League average

West Ham United Defending

2026/27

Legends

West Ham United
League average

West Ham United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.73
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
30 min
36 min
33 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
60%
67%
64%
Powyżej 2.5 goli drużyny
60%
33%
45%
Bez gola
0%
0%
0%

West Ham United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.09
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
77 min
83 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
67%
64%
Powyżej 1.5 straconych
40%
50%
45%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
40%
33%
36%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy West Ham United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
7%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
23%
76 - 90 min
27%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
83%
91%
Powyżej 2.5
80%
67%
73%
Powyżej 3.5
40%
67%
55%
Powyżej 4.5
40%
33%
36%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
67%
64%
Oba zespoły nie strzelą
40%
33%
36%

Statystyki rzutów rożnych

West Ham United

Śr. łączne rzuty rożne

10.64/ Mecz
x

Śr. ligi 10.36

Średnia

West Ham United

Rzuty rożne dla

6.27/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Bardzo dobra

West Ham United

Rzuty rożne przeciw

4.36/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
80%
83%
82%
Powyżej 8.5
80%
67%
73%
Powyżej 9.5
60%
67%
64%
Powyżej 10.5
60%
67%
64%
Powyżej 11.5
20%
50%
36%
Powyżej 12.5
20%
50%
36%

Statystyki kartek

West Ham United

Śr. łączne kartki

3.73/ Mecz
x

Śr. ligi 3.87

Średnia

West Ham United

Kartki dla

2.18/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Dobra

West Ham United

Kartki przeciw

1.55/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
60%
83%
73%
Powyżej 3.5
40%
67%
55%
Powyżej 4.5
40%
33%
36%
Powyżej 5.5
20%
17%
18%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

West Ham United

Śr. łączne strzały

27.64/ Mecz
x

Śr. ligi 27.11

Średnia

West Ham United

Śr. strzały celne

9.36/ Mecz
x

Śr. ligi 8.60

Średnia

West Ham United

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
67%
82%
Powyżej 7.5
80%
50%
64%
Powyżej 8.5
60%
50%
55%
Powyżej 9.5
40%
50%
45%
Powyżej 10.5
20%
50%
36%
West Ham United

Statystyki West Ham United 2026/2027 — Championship

West Ham United zajmuje obecnie 2nd w Championship z 22 punktami w 11 meczach (6W 4D 1L). West Ham United strzelił 30 goli i stracił 12 — różnica bramek +18. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy West Ham United na SmartBet.

Statystyki goli West Ham United 2026/2027

West Ham United średnio strzela 2.73 i traci 1.09 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 2.50 strzelonych · 1.17 straconych.

Typy i value bety West Ham United 2026/2027

SmartBet generuje typy West Ham United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (64%) oraz gol West Ham United (100%). Skuteczność u siebie: 60% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Championship.

Statystyki BTTS i czystych kont West Ham United 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów West Ham United. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy West Ham United 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów West Ham United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 64%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Championship.

Forma West Ham United 2026/2027

Aktualna forma: WDDWW — 3W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 3D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Championship.

Najczęściej zadawane pytania - West Ham United 2026/2027

Ile goli strzelił West Ham United w sezonie 2026/2027?

West Ham United strzelił 30 goli w 11 meczach — średnio 2.73 na mecz. Stracił 12 (1.09 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Championship.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli West Ham United w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 73% meczów West Ham United — 8 z 11 spotkań w Championship. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy West Ham United gra następny mecz?

Następny mecz West Ham United to Southampton 24.10.2026 o 14:00 (London Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze West Ham United i terminarz Championship.

Jaki jest wskaźnik BTTS West Ham United w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów West Ham United (7 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Championship.

Jaki jest bilans West Ham United u siebie w sezonie 2026/2027?

West Ham United wygrał 3 z 5 meczów u siebie (60%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 3.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze West Ham United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz West Ham United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Championship

Go to Championship
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11722+823
2
11641+1822
3
11641+622
4
11551+920
5
11623+320
6
11614+219
7
11632+1117
8
11452+317
9
10523+317
10
11434+115
11
11434+115
12
11434015
13
10424014
14
11353-114
15
11425-314
16
11425-314
17
11353-514
18
11335-1012
19
11254+111
20
11326-911
21
11308-49
22
11155-58
23
11137-116
24
11119-154
Nadchodzące
24 paź
H
SouthamptonSouthampton
4 lis
A
Cardiff CityCardiff City
7 lis
A
Blackburn RoversBlackburn Rovers
21 lis
H
Preston North EndPreston North End

Informacje o West Ham United

Oficjalna nazwa klubu

West Ham United

Skrót

WHU

Kraj

England

Aktualny trener

Nuno Herlander Simões Espírito Santo

Rok założenia

1895

Stadion

London Stadium

Adres stadionu

Marshgate Lane, Stratford

Pojemność stadionu

59623

Twitter

@WestHam
Mecze
Typy
Value Bets
Generator