Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Villarreal U19

Villarreal U19

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Napoli U19

Napoli U19

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Nap i Vil strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Villarreal U190.00Gole / Mecz
x

Vil U siebie

Napoli U190.00Gole / Mecz
x

Nap Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Villarreal U19Vil
Napoli U19Nap
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Vil i Nap.

Gole stracone przez drużynę

Nap i Vil tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Villarreal U190.00Stracone / Mecz
x

Vil U siebie

Napoli U190.00Stracone / Mecz
x

Nap Na wyjeździe

Stracone na mecz
Villarreal U19Vil
Napoli U19Nap
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Vil i Nap.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Villarreal U19Vil
Napoli U19Nap
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Villarreal U19Vil
Napoli U19Nap
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Villarreal U19Napoli U19

Śr. łączne rzuty rożne

Villarreal U19

Villarreal U19 - Rożne zdobyte

Napoli U19

Napoli U19 - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Villarreal U19Vil
Napoli U19Nap
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Villarreal U19Napoli U19

Śr. łączne kartki

Villarreal U19

Villarreal U19 - Kartki zdobyte

Napoli U19

Napoli U19 - Kartki zdobyte

Kartki
Villarreal U19Vil
Napoli U19Nap
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Villarreal U19Napoli U19

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.52

Bardzo zła

Villarreal U19

Villarreal U19 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.02

Bardzo zła

Napoli U19

Napoli U19 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.02

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Villarreal U19 vs Napoli U19 Statystyki i H2H - UEFA Youth League, 13 października 2026

Villarreal U19 podejmuje Napoli U19 w wtorek 13 października w rozgrywkach UEFA Youth League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 4 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Napoli U19 zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi UEFA Youth League.

Villarreal U19 vs Napoli U19 mają niski potencjał strzelecki?

Villarreal U19 vs Napoli U19 mają niski potencjał strzelecki — średnio 0.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Villarreal U19 strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Napoli U19 strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Villarreal U19 vs Napoli U19?

Villarreal U19 i Napoli U19 zmierzyły się 0 razy we wszystkich rozgrywkach. Villarreal U19 wygrał 0, Napoli U19 wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Villarreal U19 vs Napoli U19?

Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi UEFA Youth League.

UEFA Youth League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+53
2
1100+53
3
1100+53
4
1100+53
5
1100+33
6
1100+23
7
1100+23
8
1100+23
9
1100+13
10
1100+13
11
1100+13
12
1100+13
13
1100+13
14
101001
15
101001
16
101001
17
101001
18
101001
19
101001
20
101001
21
101001
22
101001
23
101001
24
1001-10
25
1001-10
26
1001-10
27
1001-10
28
1001-10
29
1001-20
30
1001-20
31
1001-20
32
1001-30
33
1001-50
34
1001-50
35
1001-50
36
1001-50
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator