21.03.2021

1 - 3

Zakończony
Claudia Umpiérrez
6.96
0.22

Statystyki meczu

WanderersAtlético Progreso
52%

Posiadanie piłki

48%
9

Strzały

9
x
x
4

Strzały celne

4
x
x
6

Rzuty rożne

4
x
x
17

Faule

16
x
x
2

Spalone

1
x
x
0%

Skuteczność podań

0%
x
x
6

Żółte kartki

2
x
x
1

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Wanderers

Wanderers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Atlético Progreso

Atlético Progreso

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Atlético Progreso i Wanderers strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Wanderers0.00Gole / Mecz
x

MWFC U siebie

Atlético Progreso0.00Gole / Mecz
x

PRO Na wyjeździe

Strzelone na mecz
WanderersMWFC
Atlético ProgresoPRO
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MWFC i PRO.

Gole stracone przez drużynę

Atlético Progreso i Wanderers tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Wanderers0.00Stracone / Mecz
x

MWFC U siebie

Atlético Progreso0.00Stracone / Mecz
x

PRO Na wyjeździe

Stracone na mecz
WanderersMWFC
Atlético ProgresoPRO
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MWFC i PRO.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
WanderersMWFC
Atlético ProgresoPRO
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
WanderersMWFC
Atlético ProgresoPRO
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

WanderersAtlético Progreso

Śr. łączne rzuty rożne

Wanderers

Wanderers - Rożne zdobyte

Atlético Progreso

Atlético Progreso - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
WanderersMWFC
Atlético ProgresoPRO
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

WanderersAtlético Progreso

Śr. łączne kartki

Wanderers

Wanderers - Kartki zdobyte

Atlético Progreso

Atlético Progreso - Kartki zdobyte

Kartki
WanderersMWFC
Atlético ProgresoPRO
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

WanderersAtlético Progreso

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 14.96

Bardzo zła

Wanderers

Wanderers - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.88

Bardzo zła

Atlético Progreso

Atlético Progreso - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.88

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Wanderers vs Atlético Progreso Statystyki i H2H - Primera Division, 21 marca 2021

Wanderers podejmuje Atlético Progreso w niedziela 21 marca w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Atlético Progreso zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 16 spotkaniach Wanderers i Atlético Progreso zmierzyły się 16 razy: Wanderers wygrał 7, Atlético Progreso 6, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między Wanderers a Atlético Progreso.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Wanderers vs Atlético Progreso mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Wanderers vs Atlético Progreso mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.75 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Wanderers strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Atlético Progreso strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Wanderers vs Atlético Progreso?

Wanderers i Atlético Progreso zmierzyły się 16 razy we wszystkich rozgrywkach. Wanderers wygrał 7, Atlético Progreso wygrał 6, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Wanderers 3-0 Atlético Progreso (23 listopada 2020). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Wanderers vs Atlético Progreso?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (80%). Najlepszy typ na gole drużyny: Wanderers powyżej 0.5 gola (73%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Tabela Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
15771+1128
2
151041+2134
3
7502+515
4
7421+514
5
1100+13
6
15852+829
7
15771+1128
8
7331+212
9
1001-10
10
7412+613
11
7403+612
12
15753+1626
13
15744+525
14
7241+310
15
7313+110
16
7313+310
17
15753+326
18
15663+424
19
7232-49
20
7232+19
21
15744+1225
22
15663+224
23
15717-322
24
15564-421
25
7223-58
26
7142-37
27
15555020
28
7133-36
29
15546-421
30
7133-56
31
7124-85
32
15555-420
33
15573+121
34
7124-45
35
15546-319
36
15465-618
37
15393+218
38
15366-918
39
15447-216
40
15447+116
41
15537-515
42
15366-115
43
15438-615
44
15366-415
45
15357-514
46
15357-514
47
15285-614
48
15357-814
49
15249-1510
50
15276-713
Mecze
Typy
Value Bets
Generator