19.09.2020

4 - 2

Zakończony
Daniel Fedorczuk
4.73
0.15

Statystyki meczu

Defensor SportingDeportivo Maldonado
55%

Posiadanie piłki

45%
12

Strzały

11
x
x
6

Strzały celne

4
x
x
3

Rzuty rożne

6
x
x
18

Faule

18
x
x
4

Spalone

2
x
x
2

Żółte kartki

4
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Defensor Sporting

Defensor Sporting

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

CDM i DSO strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Defensor Sporting0.00Gole / Mecz
x

DSO U siebie

Deportivo Maldonado0.00Gole / Mecz
x

CDM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Defensor SportingDSO
Deportivo MaldonadoCDM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DSO i CDM.

Gole stracone przez drużynę

CDM i DSO tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Defensor Sporting0.00Stracone / Mecz
x

DSO U siebie

Deportivo Maldonado0.00Stracone / Mecz
x

CDM Na wyjeździe

Stracone na mecz
Defensor SportingDSO
Deportivo MaldonadoCDM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DSO i CDM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Defensor SportingDSO
Deportivo MaldonadoCDM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Defensor SportingDSO
Deportivo MaldonadoCDM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Defensor SportingDeportivo Maldonado

Śr. łączne rzuty rożne

Defensor Sporting

Defensor Sporting - Rożne zdobyte

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Defensor SportingDSO
Deportivo MaldonadoCDM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Defensor SportingDeportivo Maldonado

Śr. łączne kartki

Defensor Sporting

Defensor Sporting - Kartki zdobyte

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado - Kartki zdobyte

Kartki
Defensor SportingDSO
Deportivo MaldonadoCDM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Defensor SportingDeportivo Maldonado

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 14.96

Bardzo zła

Defensor Sporting

Defensor Sporting - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.88

Bardzo zła

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.88

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Defensor Sporting vs Deportivo Maldonado — statystyki, typy i H2H — Primera Division, 19 września 2020

Defensor Sporting podejmuje Deportivo Maldonado w sobota 19 września w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Deportivo Maldonado zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 11 spotkaniach Defensor Sporting i Deportivo Maldonado zmierzyły się 11 razy: Defensor Sporting wygrał 3, Deportivo Maldonado 5, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 45% ich meczów, a BTTS w 64% spotkań między Defensor Sporting a Deportivo Maldonado.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Defensor Sporting vs Deportivo Maldonado mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Defensor Sporting vs Deportivo Maldonado mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.55 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 45% meczów, a BTTS w 64%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Defensor Sporting strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Deportivo Maldonado strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Defensor Sporting vs Deportivo Maldonado?

Defensor Sporting i Deportivo Maldonado zmierzyły się 11 razy we wszystkich rozgrywkach. Defensor Sporting wygrał 3, Deportivo Maldonado wygrał 5, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 45% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Defensor Sporting vs Deportivo Maldonado?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (90%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (70%). Najlepszy typ na gole drużyny: Defensor Sporting poniżej 1.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
15771+1128
2
151041+2134
3
7502+515
4
7421+514
5
1100+13
6
15852+829
7
15771+1128
8
7331+212
9
1001-10
10
7412+613
11
7403+612
12
15753+1626
13
15744+525
14
7241+310
15
7313+110
16
7313+310
17
15753+326
18
15663+424
19
7232-49
20
7232+19
21
15744+1225
22
15663+224
23
15717-322
24
15564-421
25
7223-58
26
7142-37
27
15555020
28
7133-36
29
15546-421
30
7133-56
31
7124-85
32
15555-420
33
15573+121
34
7124-45
35
15546-319
36
15465-618
37
15393+218
38
15366-918
39
15447-216
40
15447+116
41
15537-515
42
15366-115
43
15438-615
44
15366-415
45
15357-514
46
15357-514
47
15285-614
48
15357-814
49
15249-1510
50
15276-713
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator