25.11.2023

2 - 1

Zakończony
Santiago Motta
6.59
0.21

Statystyki meczu

Deportivo MaldonadoDefensor Sporting
37%

Posiadanie piłki

63%
12

Strzały

20
x
x
4

Strzały celne

9
x
x
1

Rzuty rożne

7
x
x
12

Faule

10
x
x
2

Spalone

5
x
x
70%

Skuteczność podań

75%
x
x
2

Żółte kartki

1
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Defensor Sporting

Defensor Sporting

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

DSO i CDM strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Deportivo Maldonado0.00Gole / Mecz
x

CDM U siebie

Defensor Sporting0.00Gole / Mecz
x

DSO Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Deportivo MaldonadoCDM
Defensor SportingDSO
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CDM i DSO.

Gole stracone przez drużynę

DSO i CDM tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Deportivo Maldonado0.00Stracone / Mecz
x

CDM U siebie

Defensor Sporting0.00Stracone / Mecz
x

DSO Na wyjeździe

Stracone na mecz
Deportivo MaldonadoCDM
Defensor SportingDSO
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CDM i DSO.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Deportivo MaldonadoCDM
Defensor SportingDSO
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Deportivo MaldonadoCDM
Defensor SportingDSO
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Deportivo MaldonadoDefensor Sporting

Śr. łączne rzuty rożne

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado - Rożne zdobyte

Defensor Sporting

Defensor Sporting - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Deportivo MaldonadoCDM
Defensor SportingDSO
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Deportivo MaldonadoDefensor Sporting

Śr. łączne kartki

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado - Kartki zdobyte

Defensor Sporting

Defensor Sporting - Kartki zdobyte

Kartki
Deportivo MaldonadoCDM
Defensor SportingDSO
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Deportivo MaldonadoDefensor Sporting

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.47

Bardzo zła

Deportivo Maldonado

Deportivo Maldonado - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Defensor Sporting

Defensor Sporting - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.70

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Deportivo Maldonado vs Defensor Sporting — statystyki, typy i H2H — Primera Division, 25 listopada 2023

Deportivo Maldonado podejmuje Defensor Sporting w sobota 25 listopada w rozgrywkach Primera Division. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Defensor Sporting zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 11 spotkaniach Deportivo Maldonado i Defensor Sporting zmierzyły się 11 razy: Deportivo Maldonado wygrał 5, Defensor Sporting 3, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 45% ich meczów, a BTTS w 64% spotkań między Deportivo Maldonado a Defensor Sporting.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Primera Division.

Deportivo Maldonado vs Defensor Sporting mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Deportivo Maldonado vs Defensor Sporting mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.55 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 45% meczów, a BTTS w 64%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Deportivo Maldonado strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Defensor Sporting strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Deportivo Maldonado vs Defensor Sporting?

Deportivo Maldonado i Defensor Sporting zmierzyły się 11 razy we wszystkich rozgrywkach. Deportivo Maldonado wygrał 5, Defensor Sporting wygrał 3, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 45% spotkań H2H. Ostatni mecz: Defensor Sporting 1-1 Deportivo Maldonado (22 kwietnia 2023). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Deportivo Maldonado vs Defensor Sporting?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (90%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (70%). Najlepszy typ na gole drużyny: Deportivo Maldonado powyżej 0.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Primera Division.

Primera Division

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7511+716
2
151122+1535
3
7421+614
4
151041+1434
5
7331+412
6
15852+1729
7
7331+212
8
15672+625
9
15744+325
10
7322+211
11
15672+1325
12
7322+411
13
15663+324
14
7313010
15
7313010
16
15672+325
17
7304+19
18
15654+523
19
7232+29
20
15645+122
21
15654+423
22
15636+621
23
7223-18
24
7232-29
25
15555-220
26
722308
27
15636+121
28
7124-65
29
7115-114
30
15555-520
31
7043-84
32
15627+120
33
15546-418
34
15474-219
35
15375-316
36
15546-519
37
15537-518
38
15357-916
39
15447-1016
40
15456-317
41
15366+115
42
15375-416
43
15366-315
44
15366-415
45
15438-815
46
15267-812
47
15339-1212
48
15348-613
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator