Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona

22

Rozegrane mecze

Hapoel Haifa

8

Wygrane IRO

7

Remisy

7

Wygrane HAP

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa

Statystyki H2H

Śr. goli

2.50

22 meczów

Gospodarz1.45
x
Gość1.05
x

Trend z ostatnich 5

+0.7 Wzrost

BTTS

55%

22 meczów

Gospodarz17/22
x
Gość16/22
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

HAP i IRO strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ironi Kiryat Shmona0.00Gole / Mecz
x

IRO U siebie

Hapoel Haifa0.00Gole / Mecz
x

HAP Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Hapoel HaifaHAP
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez IRO i HAP.

Gole stracone przez drużynę

HAP i IRO tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ironi Kiryat Shmona0.00Stracone / Mecz
x

IRO U siebie

Hapoel Haifa0.00Stracone / Mecz
x

HAP Na wyjeździe

Stracone na mecz
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Hapoel HaifaHAP
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez IRO i HAP.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Ironi Kiryat ShmonaHapoel Haifa

Śr. łączne rzuty rożne

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona - Rożne zdobyte

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Ironi Kiryat ShmonaHapoel Haifa

Śr. łączne kartki

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona - Kartki zdobyte

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa - Kartki zdobyte

Kartki
Ironi Kiryat ShmonaIRO
Hapoel HaifaHAP
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Ironi Kiryat ShmonaHapoel Haifa

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 27.89

Bardzo zła

Ironi Kiryat Shmona

Ironi Kiryat Shmona - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.70

Bardzo zła

Hapoel Haifa

Hapoel Haifa - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.70

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Haifa Statystyki i H2H - Ligat ha'Al, 07 listopada 2026

Ironi Kiryat Shmona podejmuje Hapoel Haifa w sobota 7 listopada w rozgrywkach Ligat ha'Al. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Hapoel Haifa zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 22 spotkaniach Ironi Kiryat Shmona i Hapoel Haifa zmierzyły się 22 razy: Ironi Kiryat Shmona wygrał 8, Hapoel Haifa 7, przy 7 remisów. Over 2.5 padło w 41% ich meczów, a BTTS w 55% spotkań między Ironi Kiryat Shmona a Hapoel Haifa.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Ligat ha'Al.

Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Haifa mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Haifa mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 41% meczów, a BTTS w 55%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Ironi Kiryat Shmona strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Hapoel Haifa strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Haifa?

Ironi Kiryat Shmona i Hapoel Haifa zmierzyły się 22 razy we wszystkich rozgrywkach. Ironi Kiryat Shmona wygrał 8, Hapoel Haifa wygrał 7, a 7 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 41% spotkań H2H. Ostatni mecz: Ironi Kiryat Shmona 2-0 Hapoel Haifa (03 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Ironi Kiryat Shmona vs Hapoel Haifa?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (95%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (82%). Najlepszy typ na gole drużyny: Ironi Kiryat Shmona powyżej 0.5 gola (77%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Ligat ha'Al.

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator