
Następny mecz
J1 League
Avispa Fukuoka
05.09.2026

Mito Hollyhock
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • J1 League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.54
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.54
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
20%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
80%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
60%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
43%
DobraCzyste konta
20% meczów
20%
ŚredniaStrzały
Na mecz
15.60
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
6.20
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
20%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.20
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
1.80
ZłaAvispa Fukuoka Attacking
2026/27
Legends
Avispa Fukuoka Defending
2026/27
Legends
Avispa Fukuoka — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.54
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Avispa Fukuoka — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.54
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Avispa Fukuoka strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.45

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.45
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.46

Kartki dla
Śr. ligi 1.23

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.23
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.20

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.76

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.21
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Avispa Fukuoka 2026/2027 — J1 League
Avispa Fukuoka zajmuje obecnie 1st w J1 League z 0 punktami w 0 meczach (0W 0D 0L). Avispa Fukuoka strzelił 0 goli i stracił 0 — różnica bramek 0. Średnia 0 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Avispa Fukuoka na SmartBet.
Statystyki goli Avispa Fukuoka 2026/2027
Avispa Fukuoka średnio strzela 1.60 i traci 1.80 gola na mecz. Over 2.5 pada w 80% meczów. BTTS w 60% spotkań. U siebie: 1.67 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.50 straconych.
Typy i value bety Avispa Fukuoka 2026/2027
SmartBet generuje typy Avispa Fukuoka na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (80%), BTTS (60%) oraz gol Avispa Fukuoka (80%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy J1 League.
Statystyki BTTS i czystych kont Avispa Fukuoka 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Avispa Fukuoka. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Avispa Fukuoka 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Avispa Fukuoka. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 60% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 60%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy J1 League.
Forma Avispa Fukuoka 2026/2027
Aktualna forma: LLLWL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy J1 League.
Najczęściej zadawane pytania - Avispa Fukuoka 2026/2027
Ile goli strzelił Avispa Fukuoka w sezonie 2026/2027?
Avispa Fukuoka strzelił 0 goli w 0 meczach — średnio 1.60 na mecz. Stracił 0 (1.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli J1 League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Avispa Fukuoka w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 80% meczów Avispa Fukuoka — 4 z 5 spotkań w J1 League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Avispa Fukuoka gra następny mecz?
Następny mecz Avispa Fukuoka to Mito Hollyhock 05.09.2026 o 10:00 (Level-5 stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Avispa Fukuoka i terminarz J1 League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Avispa Fukuoka w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Avispa Fukuoka (3 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS J1 League.
Jaki jest bilans Avispa Fukuoka u siebie w sezonie 2026/2027?
Avispa Fukuoka wygrał 1 z 3 meczów u siebie (33%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 1.67 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Avispa Fukuoka?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Avispa Fukuoka — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela J1 League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | 5 | 4 | 1 | 0 | +11 | 13 | |
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
6 | 5 | 4 | 0 | 1 | +4 | 12 | |
7 | 5 | 4 | 0 | 1 | +3 | 12 | |
8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
10 | 5 | 3 | 2 | 0 | +9 | 11 | |
11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
13 | 5 | 3 | 1 | 1 | +3 | 10 | |
14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
18 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 9 | |
19 | 5 | 2 | 2 | 1 | +3 | 8 | |
20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
23 | 5 | 2 | 2 | 1 | +1 | 8 | |
24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
25 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 7 | |
26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
28 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 7 | |
29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
31 | 5 | 1 | 3 | 1 | +1 | 6 | |
32 | 5 | 1 | 3 | 1 | -1 | 6 | |
33 | 5 | 2 | 0 | 3 | -2 | 6 | |
34 | 5 | 2 | 0 | 3 | -4 | 6 | |
35 | 5 | 1 | 2 | 2 | -2 | 5 | |
36 | 5 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | |
37 | 5 | 1 | 1 | 3 | -5 | 4 | |
38 | 5 | 1 | 0 | 4 | -1 | 3 | |
39 | 5 | 0 | 2 | 3 | -6 | 2 | |
40 | 5 | 0 | 0 | 5 | -12 | 0 |
Informacje o Avispa Fukuoka
Oficjalna nazwa klubu
Avispa Fukuoka
Skrót
Kraj
Japan
Aktualny trener
Shinya Tsukahara
Rok założenia
1982
Stadion
Level-5 stadium
Adres stadionu
1-1 Higashihirao Koen, Hakata-ku
Pojemność stadionu
22331
Inne drużyny J1 League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















