Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse Statystyki 2026/2027 J1 League

DWWWL

Następny mecz

J1 LeagueJ1 League
Shimizu S-Pulse

Shimizu S-Pulse

21.10.2026

Machida Zelvia

Machida Zelvia

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • J1 League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.10
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

40%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

40%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

42%

Dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

10.80

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.60

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

30%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.90

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.60

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • J1 League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Shimizu S-Pulse Attacking

2026/27

Legends

Shimizu S-Pulse
League average

Shimizu S-Pulse Defending

2026/27

Legends

Shimizu S-Pulse
League average

Shimizu S-Pulse — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
75%
70%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
25%
30%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
33%
25%
30%

Shimizu S-Pulse — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.10
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
72 min
82 min
Powyżej 0.5 straconych
83%
75%
80%
Powyżej 1.5 straconych
17%
25%
20%
Powyżej 2.5 straconych
0%
25%
10%
Czyste konto
17%
25%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Shimizu S-Pulse strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
40%
76 - 90 min
10%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
50%
50%
Powyżej 2.5
33%
50%
40%
Powyżej 3.5
17%
25%
20%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
50%
50%
Oba zespoły nie strzelą
50%
50%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Shimizu S-Pulse

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.21

Bardzo dobra

Shimizu S-Pulse

Rzuty rożne dla

4.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.61

Średnia

Shimizu S-Pulse

Rzuty rożne przeciw

6.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.61

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
100%
80%
Powyżej 8.5
67%
75%
70%
Powyżej 9.5
50%
75%
60%
Powyżej 10.5
50%
75%
60%
Powyżej 11.5
17%
75%
40%
Powyżej 12.5
0%
75%
30%

Statystyki kartek

Shimizu S-Pulse

Śr. łączne kartki

2.40/ Mecz
x

Śr. ligi 2.91

Bardzo zła

Shimizu S-Pulse

Kartki dla

1.60/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Średnia

Shimizu S-Pulse

Kartki przeciw

0.80/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
17%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
75%
30%
Powyżej 4.5
0%
25%
10%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Shimizu S-Pulse

Śr. łączne strzały

24.20/ Mecz
x

Śr. ligi 26.57

Średnia

Shimizu S-Pulse

Śr. strzały celne

7.90/ Mecz
x

Śr. ligi 8.42

Średnia

Shimizu S-Pulse

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.69

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
75%
70%
Powyżej 7.5
50%
75%
60%
Powyżej 8.5
33%
50%
40%
Powyżej 9.5
0%
50%
20%
Powyżej 10.5
0%
50%
20%
Shimizu S-Pulse

Statystyki Shimizu S-Pulse 2026/2027 — J1 League

Shimizu S-Pulse zajmuje obecnie 4th w J1 League z 0 punktami w 0 meczach (0W 0D 0L). Shimizu S-Pulse strzelił 0 goli i stracił 0 — różnica bramek 0. Średnia 0 pkt na mecz plasuje zespół na 11th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Shimizu S-Pulse na SmartBet.

Statystyki goli Shimizu S-Pulse 2026/2027

Shimizu S-Pulse średnio strzela 1.00 i traci 1.10 gola na mecz. Over 2.5 pada w 40% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.25 straconych.

Typy i value bety Shimizu S-Pulse 2026/2027

SmartBet generuje typy Shimizu S-Pulse na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (40%), BTTS (50%) oraz gol Shimizu S-Pulse (70%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy J1 League.

Statystyki BTTS i czystych kont Shimizu S-Pulse 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Shimizu S-Pulse. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Shimizu S-Pulse 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 40% meczów Shimizu S-Pulse. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 10% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy J1 League.

Forma Shimizu S-Pulse 2026/2027

Aktualna forma: DWWWL — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy J1 League.

Najczęściej zadawane pytania - Shimizu S-Pulse 2026/2027

Ile goli strzelił Shimizu S-Pulse w sezonie 2026/2027?

Shimizu S-Pulse strzelił 0 goli w 0 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 0 (1.10 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli J1 League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Shimizu S-Pulse w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 40% meczów Shimizu S-Pulse — 4 z 10 spotkań w J1 League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Shimizu S-Pulse gra następny mecz?

Następny mecz Shimizu S-Pulse to Machida Zelvia 21.10.2026 o 10:00 (IAI Stadium Nihondaira). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Shimizu S-Pulse i terminarz J1 League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Shimizu S-Pulse w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Shimizu S-Pulse (5 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS J1 League.

Jaki jest bilans Shimizu S-Pulse u siebie w sezonie 2026/2027?

Shimizu S-Pulse wygrał 2 z 6 meczów u siebie (33%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 1.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Shimizu S-Pulse?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Shimizu S-Pulse — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela J1 League

Go to J1 League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
000000
2
000000
3
10721+1923
4
000000
5
000000
6
10721+1323
7
10703+521
8
000000
9
000000
10
9621+1220
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10613+519
16
9612+519
17
000000
18
000000
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
000000
23
000000
24
10442+416
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
9414013
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
9216-27
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Nadchodzące
21 paź
H
Machida ZelviaMachida Zelvia
24 paź
A
Sanfrecce HiroshimaSanfrecce Hiroshima
31 paź
A
Kyoto SangaKyoto Sanga
7 lis
H
Tokyo VerdyTokyo Verdy
20 lis
A
Kashima AntlersKashima Antlers

Informacje o Shimizu S-Pulse

Oficjalna nazwa klubu

Shimizu S-Pulse

Skrót

SHI

Kraj

Japan

Aktualny trener

Tadahiro Akiba

Rok założenia

1991

Stadion

IAI Stadium Nihondaira

Adres stadionu

3880-1 Otani, Shimizu-muramatsu

Pojemność stadionu

26232

Mecze
Typy
Value Bets
Generator