Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima Statystyki 2026/2027 J1 League

WWWWL

Następny mecz

J1 LeagueJ1 League
V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki

21.10.2026

Sanfrecce Hiroshima

Sanfrecce Hiroshima

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • J1 League

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.60
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

70%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

60%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

40%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

61%

Bardzo dobra

Czyste konta

60% meczów

60%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

20.20

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

7.40

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

10%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.20

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.10

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • J1 League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Sanfrecce Hiroshima Attacking

2026/27

Legends

Sanfrecce Hiroshima
League average

Sanfrecce Hiroshima Defending

2026/27

Legends

Sanfrecce Hiroshima
League average

Sanfrecce Hiroshima — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
28 min
50 min
36 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
80%
90%
Powyżej 1.5 goli drużyny
80%
60%
70%
Powyżej 2.5 goli drużyny
80%
20%
50%
Bez gola
0%
20%
10%

Sanfrecce Hiroshima — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.60
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
225 min
113 min
150 min
Powyżej 0.5 straconych
40%
40%
40%
Powyżej 1.5 straconych
0%
20%
10%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
10%
Czyste konto
60%
60%
60%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Sanfrecce Hiroshima strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
12%
31 - 45 min
12%
46 - 60 min
20%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
28%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
80%
90%
Powyżej 1.5
100%
60%
80%
Powyżej 2.5
80%
40%
60%
Powyżej 3.5
20%
40%
30%
Powyżej 4.5
20%
40%
30%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
40%
40%
Oba zespoły nie strzelą
60%
60%
60%

Statystyki rzutów rożnych

Sanfrecce Hiroshima

Śr. łączne rzuty rożne

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.27

Średnia

Sanfrecce Hiroshima

Rzuty rożne dla

7.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.64

Bardzo dobra

Sanfrecce Hiroshima

Rzuty rożne przeciw

2.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.64

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
40%
80%
60%
Powyżej 8.5
40%
80%
60%
Powyżej 9.5
40%
80%
60%
Powyżej 10.5
40%
60%
50%
Powyżej 11.5
40%
60%
50%
Powyżej 12.5
40%
20%
30%

Statystyki kartek

Sanfrecce Hiroshima

Śr. łączne kartki

3.30/ Mecz
x

Śr. ligi 2.91

Dobra

Sanfrecce Hiroshima

Kartki dla

1.10/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo zła

Sanfrecce Hiroshima

Kartki przeciw

2.20/ Mecz
x

Śr. ligi 1.46

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
40%
100%
70%
Powyżej 3.5
0%
80%
40%
Powyżej 4.5
0%
20%
10%
Powyżej 5.5
0%
20%
10%
Powyżej 6.5
0%
20%
10%

Statystyki strzałów

Sanfrecce Hiroshima

Śr. łączne strzały

27.60/ Mecz
x

Śr. ligi 26.56

Średnia

Sanfrecce Hiroshima

Śr. strzały celne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 8.44

Bardzo dobra

Sanfrecce Hiroshima

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.78

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
80%
90%
Powyżej 8.5
80%
80%
80%
Powyżej 9.5
60%
40%
50%
Powyżej 10.5
60%
20%
40%
Sanfrecce Hiroshima

Statystyki Sanfrecce Hiroshima 2026/2027 — J1 League

Sanfrecce Hiroshima zajmuje obecnie 1st w J1 League z 23 punktami w 10 meczach (7W 2D 1L). Sanfrecce Hiroshima strzelił 25 goli i stracił 6 — różnica bramek +19. Średnia 2.3 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Sanfrecce Hiroshima na SmartBet.

Statystyki goli Sanfrecce Hiroshima 2026/2027

Sanfrecce Hiroshima średnio strzela 2.50 i traci 0.60 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 40% spotkań. U siebie: 3.20 strzelonych · 0.40 straconych. Na wyjeździe: 1.80 strzelonych · 0.80 straconych.

Typy i value bety Sanfrecce Hiroshima 2026/2027

SmartBet generuje typy Sanfrecce Hiroshima na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (40%) oraz gol Sanfrecce Hiroshima (90%). Skuteczność u siebie: 80% · Na wyjeździe: 60%. Zobacz wszystkie typy J1 League.

Statystyki BTTS i czystych kont Sanfrecce Hiroshima 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Sanfrecce Hiroshima. Czyste konta w 60% spotkań (u siebie 60% · na wyjeździe 60%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Sanfrecce Hiroshima 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Sanfrecce Hiroshima. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 30% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 70%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy J1 League.

Forma Sanfrecce Hiroshima 2026/2027

Aktualna forma: LWWWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 1D 0L w 5 meczach. Na wyjeździe: 3W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy J1 League.

Najczęściej zadawane pytania - Sanfrecce Hiroshima 2026/2027

Ile goli strzelił Sanfrecce Hiroshima w sezonie 2026/2027?

Sanfrecce Hiroshima strzelił 25 goli w 10 meczach — średnio 2.50 na mecz. Stracił 6 (0.60 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli J1 League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Sanfrecce Hiroshima w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 60% meczów Sanfrecce Hiroshima — 6 z 10 spotkań w J1 League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Sanfrecce Hiroshima gra następny mecz?

Następny mecz Sanfrecce Hiroshima to V-Varen Nagasaki 21.10.2026 o 10:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Sanfrecce Hiroshima i terminarz J1 League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Sanfrecce Hiroshima w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Sanfrecce Hiroshima (4 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS J1 League.

Jaki jest bilans Sanfrecce Hiroshima u siebie w sezonie 2026/2027?

Sanfrecce Hiroshima wygrał 4 z 5 meczów u siebie (80%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 3.20 i traci 0.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Sanfrecce Hiroshima?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Sanfrecce Hiroshima — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela J1 League

Go to J1 League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10721+1923
2
000000
3
000000
4
000000
5
10721+1523
6
000000
7
000000
8
10721+1323
9
000000
10
10712+822
11
000000
12
000000
13
000000
14
000000
15
10703+521
16
000000
17
000000
18
10613+519
19
000000
20
000000
21
10442+516
22
10442+416
23
000000
24
000000
25
10505-415
26
000000
27
000000
28
10424-114
29
000000
30
000000
31
10415-313
32
10406-412
33
10334-712
34
10235-29
35
10235-79
36
10226-88
37
10217-57
38
10145-87
39
10136-116
40
10046-144
Nadchodzące
21 paź
A
V-Varen NagasakiV-Varen Nagasaki
24 paź
H
Shimizu S-PulseShimizu S-Pulse
31 paź
A
Mito HollyhockMito Hollyhock
8 lis
A
Machida ZelviaMachida Zelvia

Informacje o Sanfrecce Hiroshima

Oficjalna nazwa klubu

Sanfrecce Hiroshima

Skrót

SAN

Kraj

Japan

Aktualny trener

Bartosch Gaul

Rok założenia

1938

Stadion

EDION Stadium

Adres stadionu

Asaminami-ku, Hiroshima 5-chome, Nishi Ootsuka

Pojemność stadionu

50000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator