Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

Burnley

Burnley Statystyki 2026/2027 Championship

LDWDL

Następny mecz

ChampionshipChampionship
Lincoln City

Lincoln City

24.10.2026

Burnley

Burnley

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Championship

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.91
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

9%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

73%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

91%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

49%

Dobra

Czyste konta

9% meczów

9%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

14.18

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.09

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.64

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.18

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Championship

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Burnley Attacking

2026/27

Legends

Burnley
League average

Burnley Defending

2026/27

Legends

Burnley
League average

Burnley — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
68 min
56 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
20%
27%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
20%
9%
Bez gola
0%
0%
0%

Burnley — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.91
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
54 min
41 min
47 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
80%
91%
Powyżej 1.5 straconych
67%
60%
64%
Powyżej 2.5 straconych
0%
60%
27%
Czyste konto
0%
20%
9%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Burnley strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
13%
16 - 30 min
31%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
25%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
19%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
67%
80%
73%
Powyżej 3.5
33%
80%
55%
Powyżej 4.5
0%
20%
9%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
80%
91%
Oba zespoły nie strzelą
0%
20%
9%

Statystyki rzutów rożnych

Burnley

Śr. łączne rzuty rożne

9.45/ Mecz
x

Śr. ligi 10.36

Średnia

Burnley

Rzuty rożne dla

4.64/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Zła

Burnley

Rzuty rożne przeciw

4.82/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
100%
91%
Powyżej 8.5
83%
20%
55%
Powyżej 9.5
67%
0%
36%
Powyżej 10.5
50%
0%
27%
Powyżej 11.5
33%
0%
18%
Powyżej 12.5
33%
0%
18%

Statystyki kartek

Burnley

Śr. łączne kartki

3.91/ Mecz
x

Śr. ligi 3.87

Średnia

Burnley

Kartki dla

2.18/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Dobra

Burnley

Kartki przeciw

1.73/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
80%
91%
Powyżej 3.5
50%
40%
45%
Powyżej 4.5
33%
40%
36%
Powyżej 5.5
17%
20%
18%
Powyżej 6.5
0%
20%
9%

Statystyki strzałów

Burnley

Śr. łączne strzały

28.36/ Mecz
x

Śr. ligi 27.11

Średnia

Burnley

Śr. strzały celne

9.27/ Mecz
x

Śr. ligi 8.60

Średnia

Burnley

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
100%
82%
Powyżej 7.5
50%
100%
73%
Powyżej 8.5
33%
100%
64%
Powyżej 9.5
17%
80%
45%
Powyżej 10.5
17%
40%
27%
Burnley

Statystyki Burnley 2026/2027 — Championship

Burnley zajmuje obecnie 22nd w Championship z 8 punktami w 11 meczach (1W 5D 5L). Burnley strzelił 16 goli i stracił 21 — różnica bramek -5. Średnia 0.73 pkt na mecz plasuje zespół na 22nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Burnley na SmartBet.

Statystyki goli Burnley 2026/2027

Burnley średnio strzela 1.45 i traci 1.91 gola na mecz. Over 2.5 pada w 73% meczów. BTTS w 91% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 1.60 strzelonych · 2.20 straconych.

Typy i value bety Burnley 2026/2027

SmartBet generuje typy Burnley na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (73%), BTTS (91%) oraz gol Burnley (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Championship.

Statystyki BTTS i czystych kont Burnley 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 91% meczów Burnley. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Burnley 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 91% meczów Burnley. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 45%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Championship.

Forma Burnley 2026/2027

Aktualna forma: LDWDL — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 4D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Championship.

Najczęściej zadawane pytania - Burnley 2026/2027

Ile goli strzelił Burnley w sezonie 2026/2027?

Burnley strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 21 (1.91 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Championship.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Burnley w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 73% meczów Burnley — 8 z 11 spotkań w Championship. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Burnley gra następny mecz?

Następny mecz Burnley to Lincoln City 24.10.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Burnley i terminarz Championship.

Jaki jest wskaźnik BTTS Burnley w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 91% meczów Burnley (10 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Championship.

Jaki jest bilans Burnley u siebie w sezonie 2026/2027?

Burnley wygrał 0 z 6 meczów u siebie (0%), zremisował 4 i przegrał 2. Średnio strzela 1.33 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Burnley?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Burnley — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Championship

Go to Championship
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11722+823
2
11641+1822
3
11641+622
4
11551+920
5
11623+320
6
11614+219
7
11632+1117
8
11452+317
9
10523+317
10
11434+115
11
11434+115
12
11434015
13
10424014
14
11353-114
15
11425-314
16
11425-314
17
11353-514
18
11335-1012
19
11254+111
20
11326-911
21
11308-49
22
11155-58
23
11137-116
24
11119-154
Nadchodzące
24 paź
A
Lincoln CityLincoln City
31 paź
H
PortsmouthPortsmouth
7 lis
A
Cardiff CityCardiff City
22 lis
H
Blackburn RoversBlackburn Rovers

Informacje o Burnley

Oficjalna nazwa klubu

Burnley

Skrót

BUR

Kraj

England

Aktualny trener

Nicky Hayen

Rok założenia

1882

Stadion

Turf Moor

Adres stadionu

Harry Potts Way

Pojemność stadionu

22546

Mecze
Typy
Value Bets
Generator