Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

Swansea City

Swansea City Statystyki 2026/2027 Championship

LWWWW

Następny mecz

ChampionshipChampionship
Queens Park Rangers

Queens Park Rangers

24.10.2026

Swansea City

Swansea City

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Championship

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
0.73
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

64%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

45%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

59%

Bardzo dobra

Czyste konta

45% meczów

45%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

12.09

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.45

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

27%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.64

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Championship

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Swansea City Attacking

2026/27

Legends

Swansea City
League average

Swansea City Defending

2026/27

Legends

Swansea City
League average

Swansea City — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
77 min
50 min
62 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
100%
73%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
60%
55%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
20%
18%
Bez gola
50%
0%
27%

Swansea City — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.73
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
90 min
123 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
60%
55%
Powyżej 1.5 straconych
0%
20%
9%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
9%
Czyste konto
50%
40%
45%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Swansea City strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
19%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
13%
46 - 60 min
31%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
67%
100%
82%
Powyżej 1.5
50%
80%
64%
Powyżej 2.5
33%
80%
55%
Powyżej 3.5
17%
20%
18%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
60%
45%
Oba zespoły nie strzelą
67%
40%
55%

Statystyki rzutów rożnych

Swansea City

Śr. łączne rzuty rożne

8.55/ Mecz
x

Śr. ligi 10.36

Bardzo zła

Swansea City

Rzuty rożne dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Bardzo zła

Swansea City

Rzuty rożne przeciw

4.55/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
80%
64%
Powyżej 8.5
33%
80%
55%
Powyżej 9.5
0%
60%
27%
Powyżej 10.5
0%
60%
27%
Powyżej 11.5
0%
40%
18%
Powyżej 12.5
0%
20%
9%

Statystyki kartek

Swansea City

Śr. łączne kartki

3.36/ Mecz
x

Śr. ligi 3.87

Zła

Swansea City

Kartki dla

1.64/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Bardzo zła

Swansea City

Kartki przeciw

1.73/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
80%
73%
Powyżej 3.5
33%
80%
55%
Powyżej 4.5
0%
40%
18%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Swansea City

Śr. łączne strzały

22.91/ Mecz
x

Śr. ligi 27.11

Bardzo zła

Swansea City

Śr. strzały celne

7.64/ Mecz
x

Śr. ligi 8.60

Zła

Swansea City

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
50%
40%
45%
Powyżej 7.5
50%
40%
45%
Powyżej 8.5
50%
20%
36%
Powyżej 9.5
50%
20%
36%
Powyżej 10.5
50%
20%
36%
Swansea City

Statystyki Swansea City 2026/2027 — Championship

Swansea City zajmuje obecnie 1st w Championship z 23 punktami w 11 meczach (7W 2D 2L). Swansea City strzelił 16 goli i stracił 8 — różnica bramek +8. Średnia 2.09 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Swansea City na SmartBet.

Statystyki goli Swansea City 2026/2027

Swansea City średnio strzela 1.45 i traci 0.73 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 45% spotkań. U siebie: 1.17 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 1.80 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Swansea City 2026/2027

SmartBet generuje typy Swansea City na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (45%) oraz gol Swansea City (73%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 80%. Zobacz wszystkie typy Championship.

Statystyki BTTS i czystych kont Swansea City 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Swansea City. Czyste konta w 45% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Swansea City 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 73% meczów Swansea City. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 45% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Championship.

Forma Swansea City 2026/2027

Aktualna forma: WWWWL — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 2D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 4W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Championship.

Najczęściej zadawane pytania - Swansea City 2026/2027

Ile goli strzelił Swansea City w sezonie 2026/2027?

Swansea City strzelił 16 goli w 11 meczach — średnio 1.45 na mecz. Stracił 8 (0.73 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Championship.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Swansea City w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów Swansea City — 6 z 11 spotkań w Championship. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Swansea City gra następny mecz?

Następny mecz Swansea City to Queens Park Rangers 24.10.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Swansea City i terminarz Championship.

Jaki jest wskaźnik BTTS Swansea City w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 45% meczów Swansea City (5 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Championship.

Jaki jest bilans Swansea City u siebie w sezonie 2026/2027?

Swansea City wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 2 i przegrał 1. Średnio strzela 1.17 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Swansea City?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Swansea City — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Championship

Go to Championship
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11722+823
2
11641+1822
3
11641+622
4
11551+920
5
11623+320
6
11614+219
7
11632+1117
8
11452+317
9
10523+317
10
11434+115
11
11434+115
12
11434015
13
10424014
14
11353-114
15
11425-314
16
11425-314
17
11353-514
18
11335-1012
19
11254+111
20
11326-911
21
11308-49
22
11155-58
23
11137-116
24
11119-154
Nadchodzące
24 paź
A
Queens Park RangersQueens Park Rangers
31 paź
H
Blackburn RoversBlackburn Rovers
3 lis
A
PortsmouthPortsmouth
7 lis
A
Birmingham CityBirmingham City

Informacje o Swansea City

Oficjalna nazwa klubu

Swansea City

Skrót

SWA

Kraj

Wales

Aktualny trener

Vitor Matos

Rok założenia

1912

Stadion

Swansea.com Stadium

Adres stadionu

Normandy Road

Pojemność stadionu

20827

Mecze
Typy
Value Bets
Generator