
Następny mecz
Championship
Wolverhampton Wanderers
24.10.2026

Watford
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Championship
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
27%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
45%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
55%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
47%
DobraCzyste konta
9% meczów
9%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
13.00
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
4.45
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
36%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
3.64
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.73
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Championship
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Watford Attacking
2026/27
Legends
Watford Defending
2026/27
Legends
Watford — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Watford — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Watford strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.36

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.18

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.18
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.87

Kartki dla
Śr. ligi 1.94

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.94
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.11

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.60

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.72
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Watford 2026/2027 — Championship
Watford zajmuje obecnie 20th w Championship z 11 punktami w 11 meczach (3W 2D 6L). Watford strzelił 10 goli i stracił 19 — różnica bramek -9. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 20th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Watford na SmartBet.
Statystyki goli Watford 2026/2027
Watford średnio strzela 0.91 i traci 1.73 gola na mecz. Over 2.5 pada w 45% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 1.33 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 0.40 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Watford 2026/2027
SmartBet generuje typy Watford na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (45%), BTTS (55%) oraz gol Watford (64%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Championship.
Statystyki BTTS i czystych kont Watford 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Watford. Czyste konta w 9% spotkań (u siebie 17% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Watford 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 91% meczów Watford. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 55% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 36%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Championship.
Forma Watford 2026/2027
Aktualna forma: LLLLW — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Championship.
Najczęściej zadawane pytania - Watford 2026/2027
Ile goli strzelił Watford w sezonie 2026/2027?
Watford strzelił 10 goli w 11 meczach — średnio 0.91 na mecz. Stracił 19 (1.73 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Championship.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Watford w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 45% meczów Watford — 5 z 11 spotkań w Championship. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Watford gra następny mecz?
Następny mecz Watford to Wolverhampton Wanderers 24.10.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Watford i terminarz Championship.
Jaki jest wskaźnik BTTS Watford w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Watford (6 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Championship.
Jaki jest bilans Watford u siebie w sezonie 2026/2027?
Watford wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.33 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Watford?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Watford — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Championship
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 11 | 7 | 2 | 2 | +8 | 23 | |
2 | 11 | 6 | 4 | 1 | +18 | 22 | |
3 | 11 | 6 | 4 | 1 | +6 | 22 | |
4 | 11 | 5 | 5 | 1 | +9 | 20 | |
5 | 11 | 6 | 2 | 3 | +3 | 20 | |
6 | 11 | 6 | 1 | 4 | +2 | 19 | |
7 | 11 | 6 | 3 | 2 | +11 | 17 | |
8 | 11 | 4 | 5 | 2 | +3 | 17 | |
9 | 10 | 5 | 2 | 3 | +3 | 17 | |
10 | 11 | 4 | 3 | 4 | +1 | 15 | |
11 | 11 | 4 | 3 | 4 | +1 | 15 | |
12 | 11 | 4 | 3 | 4 | 0 | 15 | |
13 | 10 | 4 | 2 | 4 | 0 | 14 | |
14 | 11 | 3 | 5 | 3 | -1 | 14 | |
15 | 11 | 4 | 2 | 5 | -3 | 14 | |
16 | 11 | 4 | 2 | 5 | -3 | 14 | |
17 | 11 | 3 | 5 | 3 | -5 | 14 | |
18 | 11 | 3 | 3 | 5 | -10 | 12 | |
19 | 11 | 2 | 5 | 4 | +1 | 11 | |
20 | 11 | 3 | 2 | 6 | -9 | 11 | |
21 | 11 | 3 | 0 | 8 | -4 | 9 | |
22 | 11 | 1 | 5 | 5 | -5 | 8 | |
23 | 11 | 1 | 3 | 7 | -11 | 6 | |
24 | 11 | 1 | 1 | 9 | -15 | 4 |
Informacje o Watford
Oficjalna nazwa klubu
Watford
Skrót
WAT
Kraj
England
Aktualny trener
Alessio Dionisi
Rok założenia
1881
Stadion
Vicarage Road
Adres stadionu
Vicarage Road
Pojemność stadionu
22200
Inne drużyny Championship
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027





















