Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

Wrexham

Wrexham Statystyki 2026/2027 Championship

WLDWL

Następny mecz

ChampionshipChampionship
Blackburn Rovers

Blackburn Rovers

24.10.2026

Wrexham

Wrexham

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Championship

Gole strzelone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

27%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

55%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

73%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

50%

Dobra

Czyste konta

18% meczów

18%

Zła

Strzały

Na mecz

11.36

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.64

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.18

Dobra

Kartki dla

Na mecz

1.27

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Championship

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Wrexham Attacking

2026/27

Legends

Wrexham
League average

Wrexham Defending

2026/27

Legends

Wrexham
League average

Wrexham — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.36
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
54 min
90 min
66 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
60%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
20%
27%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
20%
18%
Bez gola
0%
40%
18%

Wrexham — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.45
x

Śr. ligi 1.45

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
68 min
56 min
62 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
60%
82%
Powyżej 1.5 straconych
33%
20%
27%
Powyżej 2.5 straconych
0%
20%
9%
Czyste konto
0%
40%
18%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Wrexham strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
7%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
20%
46 - 60 min
27%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
13%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
80%
91%
Powyżej 1.5
100%
80%
91%
Powyżej 2.5
67%
40%
55%
Powyżej 3.5
17%
20%
18%
Powyżej 4.5
17%
20%
18%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
40%
73%
Oba zespoły nie strzelą
0%
60%
27%

Statystyki rzutów rożnych

Wrexham

Śr. łączne rzuty rożne

9.18/ Mecz
x

Śr. ligi 10.36

Zła

Wrexham

Rzuty rożne dla

5.18/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Średnia

Wrexham

Rzuty rożne przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.18

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
60%
73%
Powyżej 8.5
67%
60%
64%
Powyżej 9.5
50%
20%
36%
Powyżej 10.5
17%
20%
18%
Powyżej 11.5
17%
20%
18%
Powyżej 12.5
17%
20%
18%

Statystyki kartek

Wrexham

Śr. łączne kartki

3.55/ Mecz
x

Śr. ligi 3.87

Średnia

Wrexham

Kartki dla

1.27/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Bardzo zła

Wrexham

Kartki przeciw

2.27/ Mecz
x

Śr. ligi 1.94

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
80%
82%
Powyżej 3.5
50%
20%
36%
Powyżej 4.5
50%
20%
36%
Powyżej 5.5
17%
0%
9%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Wrexham

Śr. łączne strzały

22.91/ Mecz
x

Śr. ligi 27.11

Bardzo zła

Wrexham

Śr. strzały celne

7.64/ Mecz
x

Śr. ligi 8.60

Zła

Wrexham

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 31.72

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
60%
82%
Powyżej 7.5
67%
40%
55%
Powyżej 8.5
33%
40%
36%
Powyżej 9.5
17%
40%
27%
Powyżej 10.5
17%
0%
9%
Wrexham

Statystyki Wrexham 2026/2027 — Championship

Wrexham zajmuje obecnie 14th w Championship z 14 punktami w 11 meczach (3W 5D 3L). Wrexham strzelił 15 goli i stracił 16 — różnica bramek -1. Średnia 1.27 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Wrexham na SmartBet.

Statystyki goli Wrexham 2026/2027

Wrexham średnio strzela 1.36 i traci 1.45 gola na mecz. Over 2.5 pada w 55% meczów. BTTS w 73% spotkań. U siebie: 1.67 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety Wrexham 2026/2027

SmartBet generuje typy Wrexham na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (55%), BTTS (73%) oraz gol Wrexham (82%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 20%. Zobacz wszystkie typy Championship.

Statystyki BTTS i czystych kont Wrexham 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Wrexham. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Wrexham 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Wrexham. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 55%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Championship.

Forma Wrexham 2026/2027

Aktualna forma: LWDLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 2D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 1W 3D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Championship.

Najczęściej zadawane pytania - Wrexham 2026/2027

Ile goli strzelił Wrexham w sezonie 2026/2027?

Wrexham strzelił 15 goli w 11 meczach — średnio 1.36 na mecz. Stracił 16 (1.45 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Championship.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Wrexham w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 55% meczów Wrexham — 6 z 11 spotkań w Championship. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Wrexham gra następny mecz?

Następny mecz Wrexham to Blackburn Rovers 24.10.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Wrexham i terminarz Championship.

Jaki jest wskaźnik BTTS Wrexham w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 73% meczów Wrexham (8 z 11 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Championship.

Jaki jest bilans Wrexham u siebie w sezonie 2026/2027?

Wrexham wygrał 2 z 6 meczów u siebie (33%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 1.67 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Wrexham?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Wrexham — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Championship

Go to Championship
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11722+823
2
11641+1822
3
11641+622
4
11551+920
5
11623+320
6
11614+219
7
11632+1117
8
11452+317
9
10523+317
10
11434+115
11
11434+115
12
11434015
13
10424014
14
11353-114
15
11425-314
16
11425-314
17
11353-514
18
11335-1012
19
11254+111
20
11326-911
21
11308-49
22
11155-58
23
11137-116
24
11119-154
Nadchodzące
24 paź
A
Blackburn RoversBlackburn Rovers
30 paź
A
Sheffield UnitedSheffield United
4 lis
H
MiddlesbroughMiddlesbrough
21 lis
A
Lincoln CityLincoln City

Informacje o Wrexham

Oficjalna nazwa klubu

Wrexham

Skrót

WXH

Kraj

England

Aktualny trener

Phil Parkinson

Rok założenia

1872

Stadion

Racecourse Ground

Adres stadionu

Mold Road

Pojemność stadionu

10771

Mecze
Typy
Value Bets
Generator