Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu Statystyki 2026 K League 1

DLDLW

Następny mecz

K League 1K League 1
Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu

07.11.2026

Anyang

Anyang

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • K League 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.24
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

15%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

35%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

62%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

55%

Bardzo dobra

Czyste konta

24% meczów

24%

Średnia

Strzały

Na mecz

12.94

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.12

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

29%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.21

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.09

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • K League 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gimcheon Sangmu Attacking

2026/27

Legends

Gimcheon Sangmu
League average

Gimcheon Sangmu Defending

2026/27

Legends

Gimcheon Sangmu
League average

Gimcheon Sangmu — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
96 min
85 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
69%
72%
71%
Powyżej 1.5 goli drużyny
19%
28%
24%
Powyżej 2.5 goli drużyny
6%
6%
6%
Bez gola
31%
28%
29%

Gimcheon Sangmu — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.24
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
63 min
85 min
73 min
Powyżej 0.5 straconych
88%
67%
76%
Powyżej 1.5 straconych
44%
33%
38%
Powyżej 2.5 straconych
13%
6%
9%
Czyste konto
13%
33%
24%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Gimcheon Sangmu strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
15%
31 - 45 min
15%
46 - 60 min
9%
61 - 75 min
26%
76 - 90 min
24%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
88%
83%
85%
Powyżej 1.5
81%
72%
76%
Powyżej 2.5
44%
28%
35%
Powyżej 3.5
19%
22%
21%
Powyżej 4.5
6%
6%
6%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
69%
56%
62%
Oba zespoły nie strzelą
31%
44%
38%

Statystyki rzutów rożnych

Gimcheon Sangmu

Śr. łączne rzuty rożne

8.97/ Mecz
x

Śr. ligi 8.52

Średnia

Gimcheon Sangmu

Rzuty rożne dla

5.21/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Bardzo dobra

Gimcheon Sangmu

Rzuty rożne przeciw

3.76/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
63%
67%
65%
Powyżej 8.5
50%
61%
56%
Powyżej 9.5
38%
56%
47%
Powyżej 10.5
19%
39%
29%
Powyżej 11.5
19%
22%
21%
Powyżej 12.5
13%
17%
15%

Statystyki kartek

Gimcheon Sangmu

Śr. łączne kartki

3.94/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Średnia

Gimcheon Sangmu

Kartki dla

2.09/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Dobra

Gimcheon Sangmu

Kartki przeciw

1.85/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
75%
78%
76%
Powyżej 3.5
50%
50%
50%
Powyżej 4.5
38%
39%
38%
Powyżej 5.5
19%
22%
21%
Powyżej 6.5
19%
11%
15%

Statystyki strzałów

Gimcheon Sangmu

Śr. łączne strzały

24.32/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Średnia

Gimcheon Sangmu

Śr. strzały celne

7.91/ Mecz
x

Śr. ligi 8.28

Średnia

Gimcheon Sangmu

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
63%
72%
68%
Powyżej 7.5
63%
44%
53%
Powyżej 8.5
50%
22%
35%
Powyżej 9.5
31%
17%
24%
Powyżej 10.5
25%
11%
18%
Gimcheon Sangmu

Statystyki Gimcheon Sangmu 2026 — K League 1

Gimcheon Sangmu zajmuje obecnie 3rd w K League 1 z 1 punktami w 1 meczach (0W 1D 0L). Gimcheon Sangmu strzelił 1 goli i stracił 1 — różnica bramek 0. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Gimcheon Sangmu na SmartBet.

Statystyki goli Gimcheon Sangmu 2026

Gimcheon Sangmu średnio strzela 1.00 i traci 1.24 gola na mecz. Over 2.5 pada w 35% meczów. BTTS w 62% spotkań. U siebie: 0.94 strzelonych · 1.44 straconych. Na wyjeździe: 1.06 strzelonych · 1.06 straconych.

Typy i value bety Gimcheon Sangmu 2026

SmartBet generuje typy Gimcheon Sangmu na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (35%), BTTS (62%) oraz gol Gimcheon Sangmu (71%). Skuteczność u siebie: 6% · Na wyjeździe: 22%. Zobacz wszystkie typy K League 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Gimcheon Sangmu 2026

Obie drużyny strzeliły w 62% meczów Gimcheon Sangmu. Czyste konta w 24% spotkań (u siebie 13% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Gimcheon Sangmu 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 56% meczów Gimcheon Sangmu. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 32% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 44%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy K League 1.

Forma Gimcheon Sangmu 2026

Aktualna forma: D — 0W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy K League 1.

Najczęściej zadawane pytania - Gimcheon Sangmu 2026

Ile goli strzelił Gimcheon Sangmu w sezonie 2026?

Gimcheon Sangmu strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 1 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli K League 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Gimcheon Sangmu w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 35% meczów Gimcheon Sangmu — 12 z 34 spotkań w K League 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Gimcheon Sangmu gra następny mecz?

Następny mecz Gimcheon Sangmu to Anyang 07.11.2026 o 07:30 (Sangju Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Gimcheon Sangmu i terminarz K League 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Gimcheon Sangmu w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 62% meczów Gimcheon Sangmu (21 z 34 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS K League 1.

Jaki jest bilans Gimcheon Sangmu u siebie w sezonie 2026?

Gimcheon Sangmu wygrał 1 z 16 meczów u siebie (6%), zremisował 10 i przegrał 5. Średnio strzela 0.94 i traci 1.44 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Gimcheon Sangmu?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Gimcheon Sangmu — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela K League 1

Go to K League 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Nadchodzące
7 lis
H
AnyangAnyang
22 lis
H
Jeju UnitedJeju United
28 lis
A
Bucheon 1995Bucheon 1995
5 gru
H
Pohang SteelersPohang Steelers

Informacje o Gimcheon Sangmu

Oficjalna nazwa klubu

Gimcheon Sangmu

Skrót

Kraj

South Korea

Aktualny trener

Jung-Yong Chung

Rok założenia

1985

Stadion

Sangju Stadium

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

11718

Mecze
Typy
Value Bets
Generator