Anyang

Anyang Statystyki 2026 K League 1

WDDWW

Następny mecz

K League 1K League 1
Gimcheon Sangmu

Gimcheon Sangmu

07.11.2026

Anyang

Anyang

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • K League 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.24
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

32%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

47%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

71%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

15% meczów

15%

Zła

Strzały

Na mecz

10.62

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.74

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

21%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.06

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.06

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • K League 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Anyang Attacking

2026/27

Legends

Anyang
League average

Anyang Defending

2026/27

Legends

Anyang
League average

Anyang — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.24
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
76 min
70 min
73 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
76%
82%
79%
Powyżej 1.5 goli drużyny
41%
24%
32%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
12%
6%
Bez gola
24%
18%
21%

Anyang — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
53 min
76 min
63 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
71%
85%
Powyżej 1.5 straconych
29%
35%
32%
Powyżej 2.5 straconych
18%
12%
15%
Czyste konto
0%
29%
15%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Anyang strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
19%
46 - 60 min
19%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
21%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
88%
94%
Powyżej 1.5
88%
71%
79%
Powyżej 2.5
59%
35%
47%
Powyżej 3.5
18%
24%
21%
Powyżej 4.5
12%
18%
15%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
76%
65%
71%
Oba zespoły nie strzelą
24%
35%
29%

Statystyki rzutów rożnych

Anyang

Śr. łączne rzuty rożne

8.09/ Mecz
x

Śr. ligi 8.52

Średnia

Anyang

Rzuty rożne dla

3.06/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Bardzo zła

Anyang

Rzuty rożne przeciw

5.03/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
53%
47%
50%
Powyżej 8.5
53%
35%
44%
Powyżej 9.5
41%
18%
29%
Powyżej 10.5
29%
12%
21%
Powyżej 11.5
12%
12%
12%
Powyżej 12.5
6%
12%
9%

Statystyki kartek

Anyang

Śr. łączne kartki

4.44/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Bardzo dobra

Anyang

Kartki dla

2.06/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Dobra

Anyang

Kartki przeciw

2.38/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
82%
82%
82%
Powyżej 3.5
65%
71%
68%
Powyżej 4.5
47%
53%
50%
Powyżej 5.5
29%
24%
26%
Powyżej 6.5
12%
12%
12%

Statystyki strzałów

Anyang

Śr. łączne strzały

25.09/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Średnia

Anyang

Śr. strzały celne

8.41/ Mecz
x

Śr. ligi 8.28

Średnia

Anyang

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
65%
65%
65%
Powyżej 7.5
59%
47%
53%
Powyżej 8.5
35%
47%
41%
Powyżej 9.5
35%
41%
38%
Powyżej 10.5
24%
29%
26%
Anyang

Statystyki Anyang 2026 — K League 1

Anyang zajmuje obecnie 1st w K League 1 z 3 punktami w 1 meczach (1W 0D 0L). Anyang strzelił 2 goli i stracił 1 — różnica bramek +1. Średnia 3 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Anyang na SmartBet.

Statystyki goli Anyang 2026

Anyang średnio strzela 1.24 i traci 1.44 gola na mecz. Over 2.5 pada w 47% meczów. BTTS w 71% spotkań. U siebie: 1.18 strzelonych · 1.71 straconych. Na wyjeździe: 1.29 strzelonych · 1.18 straconych.

Typy i value bety Anyang 2026

SmartBet generuje typy Anyang na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (47%), BTTS (71%) oraz gol Anyang (79%). Skuteczność u siebie: 29% · Na wyjeździe: 35%. Zobacz wszystkie typy K League 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Anyang 2026

Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Anyang. Czyste konta w 15% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 29%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Anyang 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 65% meczów Anyang. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 29% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy K League 1.

Forma Anyang 2026

Aktualna forma: W — 1W 0D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy K League 1.

Najczęściej zadawane pytania - Anyang 2026

Ile goli strzelił Anyang w sezonie 2026?

Anyang strzelił 2 goli w 1 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 1 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli K League 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Anyang w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 47% meczów Anyang — 16 z 34 spotkań w K League 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Anyang gra następny mecz?

Następny mecz Anyang to Gimcheon Sangmu 07.11.2026 o 07:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Anyang i terminarz K League 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Anyang w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Anyang (24 z 34 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS K League 1.

Jaki jest bilans Anyang u siebie w sezonie 2026?

Anyang wygrał 5 z 17 meczów u siebie (29%), zremisował 6 i przegrał 6. Średnio strzela 1.18 i traci 1.71 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Anyang?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Anyang — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela K League 1

Go to K League 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Nadchodzące
7 lis
A
Gimcheon SangmuGimcheon Sangmu
21 lis
A
Pohang SteelersPohang Steelers
28 lis
H
Jeju UnitedJeju United
5 gru
H
GwangjuGwangju

Informacje o Anyang

Oficjalna nazwa klubu

Anyang

Skrót

Kraj

South Korea

Aktualny trener

Byung-Hoon Ryu

Rok założenia

0

Stadion

Anyang Stadium

Adres stadionu

1023, Bisan3-dong, Dongan-gu

Pojemność stadionu

25000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator