Jeju United

Jeju United Statystyki 2026 K League 1

DLLLW

Następny mecz

K League 1K League 1
Jeju United

Jeju United

07.11.2026

Gwangju

Gwangju

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • K League 1

Gole strzelone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.12
x

Śr. ligi 1.25

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

35%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

44%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

59%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

32% meczów

32%

Dobra

Strzały

Na mecz

12.53

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.09

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

21%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.88

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.97

Zła

Statystyki drużyny

2026 • K League 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Jeju United Attacking

2026/27

Legends

Jeju United
League average

Jeju United Defending

2026/27

Legends

Jeju United
League average

Jeju United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.18
x

Śr. ligi 1.25

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
85 min
70 min
76 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
65%
94%
79%
Powyżej 1.5 goli drużyny
29%
29%
29%
Powyżej 2.5 goli drużyny
12%
6%
9%
Bez gola
35%
6%
21%

Jeju United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.12
x

Śr. ligi 1.25

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
85 min
76 min
80 min
Powyżej 0.5 straconych
65%
71%
68%
Powyżej 1.5 straconych
35%
35%
35%
Powyżej 2.5 straconych
6%
12%
9%
Czyste konto
35%
29%
32%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Jeju United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
5%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
23%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
18%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
76%
100%
88%
Powyżej 1.5
71%
71%
71%
Powyżej 2.5
41%
47%
44%
Powyżej 3.5
12%
24%
18%
Powyżej 4.5
6%
6%
6%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
53%
65%
59%
Oba zespoły nie strzelą
47%
35%
41%

Statystyki rzutów rożnych

Jeju United

Śr. łączne rzuty rożne

9.18/ Mecz
x

Śr. ligi 8.52

Średnia

Jeju United

Rzuty rożne dla

3.88/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Średnia

Jeju United

Rzuty rożne przeciw

5.29/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
65%
59%
62%
Powyżej 8.5
53%
47%
50%
Powyżej 9.5
53%
35%
44%
Powyżej 10.5
35%
24%
29%
Powyżej 11.5
24%
24%
24%
Powyżej 12.5
18%
24%
21%

Statystyki kartek

Jeju United

Śr. łączne kartki

4.09/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Dobra

Jeju United

Kartki dla

1.97/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Średnia

Jeju United

Kartki przeciw

2.12/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
82%
82%
82%
Powyżej 3.5
53%
65%
59%
Powyżej 4.5
41%
47%
44%
Powyżej 5.5
24%
6%
15%
Powyżej 6.5
12%
6%
9%

Statystyki strzałów

Jeju United

Śr. łączne strzały

24.62/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Średnia

Jeju United

Śr. strzały celne

8.21/ Mecz
x

Śr. ligi 8.28

Średnia

Jeju United

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
71%
71%
71%
Powyżej 7.5
53%
65%
59%
Powyżej 8.5
41%
47%
44%
Powyżej 9.5
29%
24%
26%
Powyżej 10.5
18%
18%
18%
Jeju United

Statystyki Jeju United 2026 — K League 1

Jeju United zajmuje obecnie 5th w K League 1 z 1 punktami w 1 meczach (0W 1D 0L). Jeju United strzelił 1 goli i stracił 1 — różnica bramek 0. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 10th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Jeju United na SmartBet.

Statystyki goli Jeju United 2026

Jeju United średnio strzela 1.18 i traci 1.12 gola na mecz. Over 2.5 pada w 44% meczów. BTTS w 59% spotkań. U siebie: 1.06 strzelonych · 1.06 straconych. Na wyjeździe: 1.29 strzelonych · 1.18 straconych.

Typy i value bety Jeju United 2026

SmartBet generuje typy Jeju United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (44%), BTTS (59%) oraz gol Jeju United (79%). Skuteczność u siebie: 29% · Na wyjeździe: 41%. Zobacz wszystkie typy K League 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Jeju United 2026

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Jeju United. Czyste konta w 32% spotkań (u siebie 35% · na wyjeździe 29%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Jeju United 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 62% meczów Jeju United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 24% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 41%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy K League 1.

Forma Jeju United 2026

Aktualna forma: D — 0W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy K League 1.

Najczęściej zadawane pytania - Jeju United 2026

Ile goli strzelił Jeju United w sezonie 2026?

Jeju United strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 1 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli K League 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Jeju United w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 44% meczów Jeju United — 15 z 34 spotkań w K League 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Jeju United gra następny mecz?

Następny mecz Jeju United to Gwangju 07.11.2026 o 05:00 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Jeju United i terminarz K League 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Jeju United w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 59% meczów Jeju United (20 z 34 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS K League 1.

Jaki jest bilans Jeju United u siebie w sezonie 2026?

Jeju United wygrał 5 z 17 meczów u siebie (29%), zremisował 7 i przegrał 5. Średnio strzela 1.06 i traci 1.06 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Jeju United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Jeju United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela K League 1

Go to K League 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Nadchodzące
7 lis
H
GwangjuGwangju
22 lis
A
Gimcheon SangmuGimcheon Sangmu
28 lis
A
AnyangAnyang
5 gru
H
Bucheon 1995Bucheon 1995

Informacje o Jeju United

Oficjalna nazwa klubu

Jeju United

Skrót

JEJ

Kraj

South Korea

Aktualny trener

Sérgio e Castro Costa

Rok założenia

1982

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny K League 1

Statystyki, typy i mecze · 2026

Mecze
Typy
Value Bets
Generator