Gwangju

Gwangju Statystyki 2026 K League 1

DWLWD

Następny mecz

K League 1K League 1
Jeju United

Jeju United

07.11.2026

Gwangju

Gwangju

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • K League 1

Gole strzelone

/ Mecz
0.91
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.06
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

9%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

53%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

15% meczów

15%

Zła

Strzały

Na mecz

9.56

Średnia

Strzały celne

Na mecz

3.35

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

47%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.00

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.18

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • K League 1

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gwangju Attacking

2026/27

Legends

Gwangju
League average

Gwangju Defending

2026/27

Legends

Gwangju
League average

Gwangju — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.91
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
96 min
102 min
99 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
56%
50%
53%
Powyżej 1.5 goli drużyny
22%
31%
26%
Powyżej 2.5 goli drużyny
11%
6%
9%
Bez gola
44%
50%
47%

Gwangju — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.06
x

Śr. ligi 1.25

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
46 min
41 min
44 min
Powyżej 0.5 straconych
89%
81%
85%
Powyżej 1.5 straconych
44%
63%
53%
Powyżej 2.5 straconych
28%
38%
32%
Czyste konto
11%
19%
15%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Gwangju strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
16%
16 - 30 min
6%
31 - 45 min
23%
46 - 60 min
16%
61 - 75 min
19%
76 - 90 min
19%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
89%
88%
88%
Powyżej 1.5
67%
81%
74%
Powyżej 2.5
44%
63%
53%
Powyżej 3.5
28%
50%
38%
Powyżej 4.5
28%
19%
24%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
56%
44%
50%
Oba zespoły nie strzelą
44%
56%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Gwangju

Śr. łączne rzuty rożne

8.12/ Mecz
x

Śr. ligi 8.52

Średnia

Gwangju

Rzuty rożne dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Bardzo zła

Gwangju

Rzuty rożne przeciw

5.12/ Mecz
x

Śr. ligi 4.26

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
56%
50%
53%
Powyżej 8.5
50%
44%
47%
Powyżej 9.5
39%
44%
41%
Powyżej 10.5
22%
19%
21%
Powyżej 11.5
11%
19%
15%
Powyżej 12.5
6%
6%
6%

Statystyki kartek

Gwangju

Śr. łączne kartki

3.56/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Średnia

Gwangju

Kartki dla

2.18/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Bardzo dobra

Gwangju

Kartki przeciw

1.38/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
67%
75%
71%
Powyżej 3.5
33%
38%
35%
Powyżej 4.5
33%
31%
32%
Powyżej 5.5
11%
19%
15%
Powyżej 6.5
6%
13%
9%

Statystyki strzałów

Gwangju

Śr. łączne strzały

25.47/ Mecz
x

Śr. ligi 24.33

Średnia

Gwangju

Śr. strzały celne

9.06/ Mecz
x

Śr. ligi 8.28

Średnia

Gwangju

Śr. skuteczność strzałów

36%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.03

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
61%
75%
68%
Powyżej 7.5
56%
63%
59%
Powyżej 8.5
50%
44%
47%
Powyżej 9.5
33%
44%
38%
Powyżej 10.5
33%
38%
35%
Gwangju

Statystyki Gwangju 2026 — K League 1

Gwangju zajmuje obecnie 4th w K League 1 z 1 punktami w 1 meczach (0W 1D 0L). Gwangju strzelił 1 goli i stracił 1 — różnica bramek 0. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 18th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Gwangju na SmartBet.

Statystyki goli Gwangju 2026

Gwangju średnio strzela 0.91 i traci 2.06 gola na mecz. Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.94 strzelonych · 1.94 straconych. Na wyjeździe: 0.88 strzelonych · 2.19 straconych.

Typy i value bety Gwangju 2026

SmartBet generuje typy Gwangju na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (53%), BTTS (50%) oraz gol Gwangju (53%). Skuteczność u siebie: 11% · Na wyjeździe: 6%. Zobacz wszystkie typy K League 1.

Statystyki BTTS i czystych kont Gwangju 2026

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Gwangju. Czyste konta w 15% spotkań (u siebie 11% · na wyjeździe 19%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Gwangju 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 62% meczów Gwangju. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 41% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 62%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy K League 1.

Forma Gwangju 2026

Aktualna forma: D — 0W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy K League 1.

Najczęściej zadawane pytania - Gwangju 2026

Ile goli strzelił Gwangju w sezonie 2026?

Gwangju strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 1 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli K League 1.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Gwangju w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 53% meczów Gwangju — 18 z 34 spotkań w K League 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Gwangju gra następny mecz?

Następny mecz Gwangju to Jeju United 07.11.2026 o 05:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Gwangju i terminarz K League 1.

Jaki jest wskaźnik BTTS Gwangju w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Gwangju (17 z 34 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS K League 1.

Jaki jest bilans Gwangju u siebie w sezonie 2026?

Gwangju wygrał 2 z 18 meczów u siebie (11%), zremisował 6 i przegrał 10. Średnio strzela 0.94 i traci 1.94 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Gwangju?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Gwangju — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela K League 1

Go to K League 1
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+13
2
1100+13
3
332076+3267
4
3315612+551
5
101001
6
1100+13
7
101001
8
101001
9
33131010+1249
10
101001
11
3312129+1048
12
101001
13
101001
14
3311157+1048
15
1001-10
16
1001-10
17
33121011+846
18
1001-10
19
33121011+246
20
33101310-843
21
3311913-942
22
335199-834
23
3371115-1532
24
3331218-3921
Nadchodzące
7 lis
A
Jeju UnitedJeju United
22 lis
H
Bucheon 1995Bucheon 1995
28 lis
A
Pohang SteelersPohang Steelers
5 gru
A
AnyangAnyang

Informacje o Gwangju

Oficjalna nazwa klubu

Gwangju

Skrót

GWAN

Kraj

South Korea

Aktualny trener

Jung-Hyo Lee

Rok założenia

2010

Stadion

Gwangju World Cup Stadium

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

10007

Inne drużyny K League 1

Statystyki, typy i mecze · 2026

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Gwangju Statystyki 2026 | SmartBet