
Następny mecz
3. Liga
Meppen
18.10.2026

Havelse
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 3. Liga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.67
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.67
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
33%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
56%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
44%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
43%
DobraCzyste konta
33% meczów
33%
DobraStrzały
Na mecz
12.33
DobraStrzały celne
Na mecz
4.67
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
22%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
5.78
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
3.56
DobraStatystyki drużyny
2026/2027 • 3. Liga
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Meppen Attacking
2026/27
Legends
Meppen Defending
2026/27
Legends
Meppen — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.67
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Meppen — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.67
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Meppen strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.59

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.80

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.80
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.89

Kartki dla
Śr. ligi 2.45

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.45
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 24.86

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.93

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 39.94
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Meppen 2026/2027 — 3. Liga
Meppen zajmuje obecnie 18th w 3. Liga z 10 punktami w 9 meczach (3W 1D 5L). Meppen strzelił 11 goli i stracił 16 — różnica bramek -5. Średnia 1.11 pkt na mecz plasuje zespół na 16th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Meppen na SmartBet.
Statystyki goli Meppen 2026/2027
Meppen średnio strzela 1.22 i traci 1.78 gola na mecz. Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS w 44% spotkań. U siebie: 1.25 strzelonych · 2.50 straconych. Na wyjeździe: 1.20 strzelonych · 1.20 straconych.
Typy i value bety Meppen 2026/2027
SmartBet generuje typy Meppen na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (56%), BTTS (44%) oraz gol Meppen (78%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy 3. Liga.
Statystyki BTTS i czystych kont Meppen 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Meppen. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 40%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Meppen 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 89% meczów Meppen. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 56%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 3. Liga.
Forma Meppen 2026/2027
Aktualna forma: LLLDW — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 3. Liga.
Najczęściej zadawane pytania - Meppen 2026/2027
Ile goli strzelił Meppen w sezonie 2026/2027?
Meppen strzelił 11 goli w 9 meczach — średnio 1.22 na mecz. Stracił 16 (1.78 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 3. Liga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Meppen w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 56% meczów Meppen — 5 z 9 spotkań w 3. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Meppen gra następny mecz?
Następny mecz Meppen to Havelse 18.10.2026 o 17:30 (Hänsch-Arena). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Meppen i terminarz 3. Liga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Meppen w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Meppen (4 z 9 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 3. Liga.
Jaki jest bilans Meppen u siebie w sezonie 2026/2027?
Meppen wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.25 i traci 2.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Meppen?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Meppen — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 3. Liga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 8 | 0 | 1 | +15 | 24 | |
2 | 9 | 6 | 1 | 2 | +13 | 19 | |
3 | 10 | 5 | 3 | 2 | +5 | 18 | |
4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +7 | 17 | |
5 | 10 | 4 | 3 | 3 | -2 | 15 | |
6 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | |
7 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | |
8 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | |
9 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | |
10 | 9 | 4 | 1 | 4 | +4 | 13 | |
11 | 9 | 4 | 1 | 4 | +2 | 13 | |
12 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | |
13 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | |
14 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
15 | 10 | 3 | 3 | 4 | -6 | 12 | |
16 | 10 | 2 | 4 | 4 | +1 | 10 | |
17 | 10 | 2 | 4 | 4 | -3 | 10 | |
18 | 9 | 3 | 1 | 5 | -5 | 10 | |
19 | 9 | 2 | 2 | 5 | -6 | 8 | |
20 | 9 | 1 | 2 | 6 | -10 | 5 |
Informacje o Meppen
Oficjalna nazwa klubu
Meppen
Skrót
Kraj
Germany
Aktualny trener
Lucas Beniermann
Rok założenia
1912
Stadion
Hänsch-Arena
Adres stadionu
Lathener Str. 15, Neustadt
Pojemność stadionu
13696
Inne drużyny 3. Liga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















