MSV Duisburg

MSV Duisburg Statystyki 2026/2027 3. Liga

DWWWW

Następny mecz

3. Liga3. Liga
Ingolstadt

Ingolstadt

24.10.2026

MSV Duisburg

MSV Duisburg

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 3. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
2.70
x

Śr. ligi 1.67

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.20
x

Śr. ligi 1.67

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

80%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

90%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

80%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

13.40

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.90

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.90

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.70

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • 3. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

MSV Duisburg Attacking

2026/27

Legends

MSV Duisburg
League average

MSV Duisburg Defending

2026/27

Legends

MSV Duisburg
League average

MSV Duisburg — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.70
x

Śr. ligi 1.67

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
38 min
30 min
33 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
80%
80%
80%
Powyżej 2.5 goli drużyny
60%
60%
60%
Bez gola
0%
0%
0%

MSV Duisburg — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.20
x

Śr. ligi 1.67

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
113 min
56 min
75 min
Powyżej 0.5 straconych
60%
100%
80%
Powyżej 1.5 straconych
20%
60%
40%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
40%
0%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy MSV Duisburg strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
11%
16 - 30 min
15%
31 - 45 min
11%
46 - 60 min
7%
61 - 75 min
33%
76 - 90 min
22%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
80%
100%
90%
Powyżej 3.5
20%
60%
40%
Powyżej 4.5
20%
60%
40%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
60%
100%
80%
Oba zespoły nie strzelą
40%
0%
20%

Statystyki rzutów rożnych

MSV Duisburg

Śr. łączne rzuty rożne

9.20/ Mecz
x

Śr. ligi 9.61

Średnia

MSV Duisburg

Rzuty rożne dla

5.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.81

Bardzo dobra

MSV Duisburg

Rzuty rożne przeciw

3.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.81

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
40%
80%
60%
Powyżej 8.5
20%
80%
50%
Powyżej 9.5
20%
40%
30%
Powyżej 10.5
20%
40%
30%
Powyżej 11.5
20%
20%
20%
Powyżej 12.5
20%
20%
20%

Statystyki kartek

MSV Duisburg

Śr. łączne kartki

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Średnia

MSV Duisburg

Kartki dla

1.70/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Bardzo zła

MSV Duisburg

Kartki przeciw

3.30/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
60%
80%
Powyżej 3.5
100%
40%
70%
Powyżej 4.5
60%
40%
50%
Powyżej 5.5
40%
20%
30%
Powyżej 6.5
40%
20%
30%

Statystyki strzałów

MSV Duisburg

Śr. łączne strzały

23.30/ Mecz
x

Śr. ligi 24.91

Średnia

MSV Duisburg

Śr. strzały celne

10.60/ Mecz
x

Śr. ligi 9.93

Średnia

MSV Duisburg

Śr. skuteczność strzałów

45%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.86

Dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
60%
100%
80%
Powyżej 7.5
60%
100%
80%
Powyżej 8.5
60%
100%
80%
Powyżej 9.5
60%
80%
70%
Powyżej 10.5
20%
80%
50%
MSV Duisburg

Statystyki MSV Duisburg 2026/2027 — 3. Liga

MSV Duisburg zajmuje obecnie 1st w 3. Liga z 24 punktami w 9 meczach (8W 0D 1L). MSV Duisburg strzelił 26 goli i stracił 11 — różnica bramek +15. Średnia 2.67 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy MSV Duisburg na SmartBet.

Statystyki goli MSV Duisburg 2026/2027

MSV Duisburg średnio strzela 2.70 i traci 1.20 gola na mecz. Over 2.5 pada w 90% meczów. BTTS w 80% spotkań. U siebie: 2.40 strzelonych · 0.80 straconych. Na wyjeździe: 3.00 strzelonych · 1.60 straconych.

Typy i value bety MSV Duisburg 2026/2027

SmartBet generuje typy MSV Duisburg na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (90%), BTTS (80%) oraz gol MSV Duisburg (100%). Skuteczność u siebie: 80% · Na wyjeździe: 80%. Zobacz wszystkie typy 3. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont MSV Duisburg 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 80% meczów MSV Duisburg. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 40% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy MSV Duisburg 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów MSV Duisburg. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 40% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 70%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 3. Liga.

Forma MSV Duisburg 2026/2027

Aktualna forma: LWWWW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 0L w 4 meczach. Na wyjeździe: 4W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 3. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - MSV Duisburg 2026/2027

Ile goli strzelił MSV Duisburg w sezonie 2026/2027?

MSV Duisburg strzelił 26 goli w 9 meczach — średnio 2.89 na mecz. Stracił 11 (1.22 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 3. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli MSV Duisburg w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 90% meczów MSV Duisburg — 9 z 10 spotkań w 3. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy MSV Duisburg gra następny mecz?

Następny mecz MSV Duisburg to Ingolstadt 24.10.2026 o 12:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze MSV Duisburg i terminarz 3. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS MSV Duisburg w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 80% meczów MSV Duisburg (8 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 3. Liga.

Jaki jest bilans MSV Duisburg u siebie w sezonie 2026/2027?

MSV Duisburg wygrał 4 z 5 meczów u siebie (80%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.40 i traci 0.80 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze MSV Duisburg?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz MSV Duisburg — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 3. Liga

Go to 3. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1524
2
9612+1319
3
10532+518
4
10523+717
5
10514+516
6
10433-215
7
10424-114
8
10424-114
9
10424-214
10
10424-214
11
10415013
12
10334-312
13
10334-312
14
10334-412
15
10334-612
16
10325-411
17
10244+110
18
10244-310
19
9315-510
20
9126-105
Nadchodzące
24 paź
A
IngolstadtIngolstadt
31 paź
H
Stuttgart IIStuttgart II
22 lis
H
Hansa RostockHansa Rostock

Informacje o MSV Duisburg

Oficjalna nazwa klubu

MSV Duisburg

Skrót

MSV

Kraj

Germany

Aktualny trener

Dietmar Hirsch

Rok założenia

1902

Stadion

Schauinsland-Reisen-Arena

Adres stadionu

Margaretenstraße 5-7

Pojemność stadionu

31500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator