Sonnenhof Großaspach

Sonnenhof Großaspach Statystyki 2026/2027 3. Liga

WDLLD

Następny mecz

3. Liga3. Liga
Wehen Wiesbaden

Wehen Wiesbaden

24.10.2026

Sonnenhof Großaspach

Sonnenhof Großaspach

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 3. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.20
x

Śr. ligi 1.67

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.80
x

Śr. ligi 1.67

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

30%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

60%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.90

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.10

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

20%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.60

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.10

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 3. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Sonnenhof Großaspach Attacking

2026/27

Legends

Sonnenhof Großaspach
League average

Sonnenhof Großaspach Defending

2026/27

Legends

Sonnenhof Großaspach
League average

Sonnenhof Großaspach — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.20
x

Śr. ligi 1.67

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
77 min
72 min
75 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
83%
75%
80%
Powyżej 1.5 goli drużyny
17%
50%
30%
Powyżej 2.5 goli drużyny
17%
0%
10%
Bez gola
17%
25%
20%

Sonnenhof Großaspach — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.80
x

Śr. ligi 1.67

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
54 min
45 min
50 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
100%
80%
Powyżej 1.5 straconych
50%
100%
70%
Powyżej 2.5 straconych
17%
0%
10%
Czyste konto
33%
0%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Sonnenhof Großaspach strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
8%
16 - 30 min
8%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
8%
61 - 75 min
25%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
67%
100%
80%
Powyżej 2.5
33%
75%
50%
Powyżej 3.5
33%
50%
40%
Powyżej 4.5
33%
0%
20%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
75%
60%
Oba zespoły nie strzelą
50%
25%
40%

Statystyki rzutów rożnych

Sonnenhof Großaspach

Śr. łączne rzuty rożne

11.10/ Mecz
x

Śr. ligi 9.61

Bardzo dobra

Sonnenhof Großaspach

Rzuty rożne dla

5.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.81

Bardzo dobra

Sonnenhof Großaspach

Rzuty rożne przeciw

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.81

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
83%
100%
90%
Powyżej 9.5
83%
50%
70%
Powyżej 10.5
67%
25%
50%
Powyżej 11.5
67%
0%
40%
Powyżej 12.5
50%
0%
30%

Statystyki kartek

Sonnenhof Großaspach

Śr. łączne kartki

4.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Średnia

Sonnenhof Großaspach

Kartki dla

2.10/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Zła

Sonnenhof Großaspach

Kartki przeciw

2.80/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
83%
100%
90%
Powyżej 3.5
67%
100%
80%
Powyżej 4.5
17%
75%
40%
Powyżej 5.5
17%
75%
40%
Powyżej 6.5
17%
50%
30%

Statystyki strzałów

Sonnenhof Großaspach

Śr. łączne strzały

28.90/ Mecz
x

Śr. ligi 24.91

Bardzo dobra

Sonnenhof Großaspach

Śr. strzały celne

10.90/ Mecz
x

Śr. ligi 9.93

Średnia

Sonnenhof Großaspach

Śr. skuteczność strzałów

38%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.86

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
100%
80%
Powyżej 7.5
67%
100%
80%
Powyżej 8.5
67%
75%
70%
Powyżej 9.5
67%
75%
70%
Powyżej 10.5
50%
75%
60%
Sonnenhof Großaspach

Statystyki Sonnenhof Großaspach 2026/2027 — 3. Liga

Sonnenhof Großaspach zajmuje obecnie 15th w 3. Liga z 12 punktami w 10 meczach (3W 3D 4L). Sonnenhof Großaspach strzelił 12 goli i stracił 18 — różnica bramek -6. Średnia 1.2 pkt na mecz plasuje zespół na 15th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Sonnenhof Großaspach na SmartBet.

Statystyki goli Sonnenhof Großaspach 2026/2027

Sonnenhof Großaspach średnio strzela 1.20 i traci 1.80 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 60% spotkań. U siebie: 1.17 strzelonych · 1.67 straconych. Na wyjeździe: 1.25 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Sonnenhof Großaspach 2026/2027

SmartBet generuje typy Sonnenhof Großaspach na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (60%) oraz gol Sonnenhof Großaspach (80%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy 3. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Sonnenhof Großaspach 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Sonnenhof Großaspach. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Sonnenhof Großaspach 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 90% meczów Sonnenhof Großaspach. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 40% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 3. Liga.

Forma Sonnenhof Großaspach 2026/2027

Aktualna forma: DLLDW — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 1D 2L w 6 meczach. Na wyjeździe: 0W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 3. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Sonnenhof Großaspach 2026/2027

Ile goli strzelił Sonnenhof Großaspach w sezonie 2026/2027?

Sonnenhof Großaspach strzelił 12 goli w 10 meczach — średnio 1.20 na mecz. Stracił 18 (1.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 3. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Sonnenhof Großaspach w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Sonnenhof Großaspach — 5 z 10 spotkań w 3. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Sonnenhof Großaspach gra następny mecz?

Następny mecz Sonnenhof Großaspach to Wehen Wiesbaden 24.10.2026 o 12:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Sonnenhof Großaspach i terminarz 3. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Sonnenhof Großaspach w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Sonnenhof Großaspach (6 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 3. Liga.

Jaki jest bilans Sonnenhof Großaspach u siebie w sezonie 2026/2027?

Sonnenhof Großaspach wygrał 3 z 6 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 1.17 i traci 1.67 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Sonnenhof Großaspach?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Sonnenhof Großaspach — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 3. Liga

Go to 3. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1524
2
9612+1319
3
10532+518
4
10523+717
5
10514+516
6
10433-215
7
10424-114
8
10424-114
9
10424-214
10
10424-214
11
10415013
12
10334-312
13
10334-312
14
10334-412
15
10334-612
16
10325-411
17
10244+110
18
10244-310
19
9315-510
20
9126-105
Nadchodzące
24 paź
A
Wehen WiesbadenWehen Wiesbaden
27 paź
H
FC AugsburgFC Augsburg
1 lis
H
Rot-Weiss EssenRot-Weiss Essen
7 lis
A
Hansa RostockHansa Rostock

Informacje o Sonnenhof Großaspach

Oficjalna nazwa klubu

Sonnenhof Großaspach

Skrót

Kraj

Germany

Aktualny trener

Pascal Reinhardt

Rok założenia

1994

Stadion

WIRmachenDRUCK Arena

Adres stadionu

Fautenhau 1

Pojemność stadionu

10001

Mecze
Typy
Value Bets
Generator