
Następny mecz
3. Liga
Stuttgart II
24.10.2026

Alemannia Aachen
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 3. Liga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.67
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.67
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
40%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
70%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
80%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
55%
Bardzo dobraCzyste konta
10% meczów
10%
ZłaStrzały
Na mecz
10.30
DobraStrzały celne
Na mecz
4.30
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
10%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
3.10
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.70
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • 3. Liga
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Stuttgart II Attacking
2026/27
Legends
Stuttgart II Defending
2026/27
Legends
Stuttgart II — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.67
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Stuttgart II — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.67
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Stuttgart II strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.59

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.80

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.80
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.89

Kartki dla
Śr. ligi 2.45

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.45
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 24.86

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.93

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 39.94
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Stuttgart II 2026/2027 — 3. Liga
Stuttgart II zajmuje obecnie 6th w 3. Liga z 14 punktami w 10 meczach (4W 2D 4L). Stuttgart II strzelił 17 goli i stracił 18 — różnica bramek -1. Średnia 1.4 pkt na mecz plasuje zespół na 8th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Stuttgart II na SmartBet.
Statystyki goli Stuttgart II 2026/2027
Stuttgart II średnio strzela 1.70 i traci 1.80 gola na mecz. Over 2.5 pada w 70% meczów. BTTS w 80% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 2.50 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.33 straconych.
Typy i value bety Stuttgart II 2026/2027
SmartBet generuje typy Stuttgart II na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (70%), BTTS (80%) oraz gol Stuttgart II (90%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy 3. Liga.
Statystyki BTTS i czystych kont Stuttgart II 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 80% meczów Stuttgart II. Czyste konta w 10% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 17%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Stuttgart II 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów Stuttgart II. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 60% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 3. Liga.
Forma Stuttgart II 2026/2027
Aktualna forma: LDDWW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 3W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 3. Liga.
Najczęściej zadawane pytania - Stuttgart II 2026/2027
Ile goli strzelił Stuttgart II w sezonie 2026/2027?
Stuttgart II strzelił 17 goli w 10 meczach — średnio 1.70 na mecz. Stracił 18 (1.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 3. Liga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Stuttgart II w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 70% meczów Stuttgart II — 7 z 10 spotkań w 3. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Stuttgart II gra następny mecz?
Następny mecz Stuttgart II to Alemannia Aachen 24.10.2026 o 14:30 (WIRmachenDRUCK Arena). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Stuttgart II i terminarz 3. Liga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Stuttgart II w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 80% meczów Stuttgart II (8 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 3. Liga.
Jaki jest bilans Stuttgart II u siebie w sezonie 2026/2027?
Stuttgart II wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 2.00 i traci 2.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Stuttgart II?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Stuttgart II — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 3. Liga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 8 | 0 | 1 | +15 | 24 | |
2 | 9 | 6 | 1 | 2 | +13 | 19 | |
3 | 10 | 5 | 3 | 2 | +5 | 18 | |
4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +7 | 17 | |
5 | 10 | 4 | 3 | 3 | -2 | 15 | |
6 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | |
7 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | |
8 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | |
9 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | |
10 | 9 | 4 | 1 | 4 | +4 | 13 | |
11 | 9 | 4 | 1 | 4 | +2 | 13 | |
12 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | |
13 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | |
14 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
15 | 10 | 3 | 3 | 4 | -6 | 12 | |
16 | 10 | 2 | 4 | 4 | +1 | 10 | |
17 | 10 | 2 | 4 | 4 | -3 | 10 | |
18 | 9 | 3 | 1 | 5 | -5 | 10 | |
19 | 9 | 2 | 2 | 5 | -6 | 8 | |
20 | 9 | 1 | 2 | 6 | -10 | 5 |
Informacje o Stuttgart II
Oficjalna nazwa klubu
Stuttgart II
Skrót
VFB
Kraj
Germany
Aktualny trener
Nico Willig
Rok założenia
1893
Stadion
WIRmachenDRUCK Arena
Adres stadionu
Fautenhau 1
Pojemność stadionu
10001
Inne drużyny 3. Liga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















