
Następny mecz
3. Liga
Preußen Münster
25.10.2026

Fortuna Köln
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • 3. Liga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.67
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.67
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
30%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
80%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
90%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
47%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
10.50
DobraStrzały celne
Na mecz
4.50
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
10%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
3.60
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.20
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • 3. Liga
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Preußen Münster Attacking
2026/27
Legends
Preußen Münster Defending
2026/27
Legends
Preußen Münster — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.67
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Preußen Münster — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.67
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Preußen Münster strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.59

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.80

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.80
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.89

Kartki dla
Śr. ligi 2.45

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.45
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 24.86

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.93

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 39.94
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Preußen Münster 2026/2027 — 3. Liga
Preußen Münster zajmuje obecnie 12th w 3. Liga z 12 punktami w 10 meczach (3W 3D 4L). Preußen Münster strzelił 18 goli i stracił 21 — różnica bramek -3. Średnia 1.2 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Preußen Münster na SmartBet.
Statystyki goli Preußen Münster 2026/2027
Preußen Münster średnio strzela 1.80 i traci 2.10 gola na mecz. Over 2.5 pada w 80% meczów. BTTS w 90% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 1.60 strzelonych · 2.20 straconych.
Typy i value bety Preußen Münster 2026/2027
SmartBet generuje typy Preußen Münster na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (80%), BTTS (90%) oraz gol Preußen Münster (90%). Skuteczność u siebie: 20% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy 3. Liga.
Statystyki BTTS i czystych kont Preußen Münster 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 90% meczów Preußen Münster. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Preußen Münster 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 90% meczów Preußen Münster. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 80% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 3. Liga.
Forma Preußen Münster 2026/2027
Aktualna forma: DLDLL — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 3D 1L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 3. Liga.
Najczęściej zadawane pytania - Preußen Münster 2026/2027
Ile goli strzelił Preußen Münster w sezonie 2026/2027?
Preußen Münster strzelił 18 goli w 10 meczach — średnio 1.80 na mecz. Stracił 21 (2.10 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 3. Liga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Preußen Münster w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 80% meczów Preußen Münster — 8 z 10 spotkań w 3. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Preußen Münster gra następny mecz?
Następny mecz Preußen Münster to Fortuna Köln 25.10.2026 o 15:30 (LVM-Preußenstadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Preußen Münster i terminarz 3. Liga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Preußen Münster w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 90% meczów Preußen Münster (9 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 3. Liga.
Jaki jest bilans Preußen Münster u siebie w sezonie 2026/2027?
Preußen Münster wygrał 1 z 5 meczów u siebie (20%), zremisował 3 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Preußen Münster?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Preußen Münster — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela 3. Liga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | 8 | 0 | 1 | +15 | 24 | |
2 | 9 | 6 | 1 | 2 | +13 | 19 | |
3 | 10 | 5 | 3 | 2 | +5 | 18 | |
4 | 10 | 5 | 2 | 3 | +7 | 17 | |
5 | 10 | 4 | 3 | 3 | -2 | 15 | |
6 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | |
7 | 10 | 4 | 2 | 4 | -1 | 14 | |
8 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | |
9 | 10 | 4 | 2 | 4 | -2 | 14 | |
10 | 9 | 4 | 1 | 4 | +4 | 13 | |
11 | 9 | 4 | 1 | 4 | +2 | 13 | |
12 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | |
13 | 10 | 3 | 3 | 4 | -3 | 12 | |
14 | 9 | 3 | 3 | 3 | -3 | 12 | |
15 | 10 | 3 | 3 | 4 | -6 | 12 | |
16 | 10 | 2 | 4 | 4 | +1 | 10 | |
17 | 10 | 2 | 4 | 4 | -3 | 10 | |
18 | 9 | 3 | 1 | 5 | -5 | 10 | |
19 | 9 | 2 | 2 | 5 | -6 | 8 | |
20 | 9 | 1 | 2 | 6 | -10 | 5 |
Informacje o Preußen Münster
Oficjalna nazwa klubu
Preußen Münster
Skrót
Kraj
Germany
Aktualny trener
Thomas Wörle
Rok założenia
1906
Stadion
LVM-Preußenstadion
Adres stadionu
Am Berg Fidel 7
Pojemność stadionu
14300
Inne drużyny 3. Liga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

















