Waldhof Mannheim

Waldhof Mannheim Statystyki 2026/2027 3. Liga

LLWWL

Następny mecz

3. Liga3. Liga
Waldhof Mannheim

Waldhof Mannheim

25.10.2026

Hoffenheim II

Hoffenheim II

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • 3. Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.67

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.67

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

40%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

60%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

50%

Dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

12.70

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.60

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

30%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.60

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.70

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • 3. Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Waldhof Mannheim Attacking

2026/27

Legends

Waldhof Mannheim
League average

Waldhof Mannheim Defending

2026/27

Legends

Waldhof Mannheim
League average

Waldhof Mannheim — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.67

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
41 min
56 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
60%
80%
70%
Powyżej 1.5 goli drużyny
40%
60%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
40%
20%
Bez gola
40%
20%
30%

Waldhof Mannheim — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.60
x

Śr. ligi 1.67

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
64 min
50 min
56 min
Powyżej 0.5 straconych
80%
80%
80%
Powyżej 1.5 straconych
40%
60%
50%
Powyżej 2.5 straconych
20%
40%
30%
Czyste konto
20%
20%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Waldhof Mannheim strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
19%
16 - 30 min
38%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
6%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
80%
80%
80%
Powyżej 2.5
60%
60%
60%
Powyżej 3.5
0%
60%
30%
Powyżej 4.5
0%
60%
30%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
40%
60%
50%
Oba zespoły nie strzelą
60%
40%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Waldhof Mannheim

Śr. łączne rzuty rożne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.59

Średnia

Waldhof Mannheim

Rzuty rożne dla

4.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.80

Średnia

Waldhof Mannheim

Rzuty rożne przeciw

5.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.80

Dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
60%
80%
70%
Powyżej 8.5
60%
80%
70%
Powyżej 9.5
20%
80%
50%
Powyżej 10.5
0%
60%
30%
Powyżej 11.5
0%
60%
30%
Powyżej 12.5
0%
40%
20%

Statystyki kartek

Waldhof Mannheim

Śr. łączne kartki

5.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Dobra

Waldhof Mannheim

Kartki dla

2.70/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Dobra

Waldhof Mannheim

Kartki przeciw

2.90/ Mecz
x

Śr. ligi 2.45

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
40%
80%
60%
Powyżej 5.5
20%
80%
50%
Powyżej 6.5
20%
40%
30%

Statystyki strzałów

Waldhof Mannheim

Śr. łączne strzały

25.20/ Mecz
x

Śr. ligi 24.86

Średnia

Waldhof Mannheim

Śr. strzały celne

9.20/ Mecz
x

Śr. ligi 9.93

Średnia

Waldhof Mannheim

Śr. skuteczność strzałów

37%/ Mecz
x

Śr. ligi 39.94

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
80%
100%
90%
Powyżej 7.5
60%
80%
70%
Powyżej 8.5
40%
60%
50%
Powyżej 9.5
40%
60%
50%
Powyżej 10.5
20%
40%
30%
Waldhof Mannheim

Statystyki Waldhof Mannheim 2026/2027 — 3. Liga

Waldhof Mannheim zajmuje obecnie 11th w 3. Liga z 13 punktami w 9 meczach (4W 1D 4L). Waldhof Mannheim strzelił 16 goli i stracił 14 — różnica bramek +2. Średnia 1.44 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Waldhof Mannheim na SmartBet.

Statystyki goli Waldhof Mannheim 2026/2027

Waldhof Mannheim średnio strzela 1.60 i traci 1.60 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.40 straconych. Na wyjeździe: 2.20 strzelonych · 1.80 straconych.

Typy i value bety Waldhof Mannheim 2026/2027

SmartBet generuje typy Waldhof Mannheim na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (50%) oraz gol Waldhof Mannheim (70%). Skuteczność u siebie: 40% · Na wyjeździe: 40%. Zobacz wszystkie typy 3. Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Waldhof Mannheim 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Waldhof Mannheim. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 20% · na wyjeździe 20%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Waldhof Mannheim 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów Waldhof Mannheim. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 30% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 60%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 3. Liga.

Forma Waldhof Mannheim 2026/2027

Aktualna forma: WLWWL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 3L w 5 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 3. Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Waldhof Mannheim 2026/2027

Ile goli strzelił Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027?

Waldhof Mannheim strzelił 16 goli w 9 meczach — średnio 1.78 na mecz. Stracił 14 (1.56 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 3. Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 60% meczów Waldhof Mannheim — 6 z 10 spotkań w 3. Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Waldhof Mannheim gra następny mecz?

Następny mecz Waldhof Mannheim to Hoffenheim II 25.10.2026 o 18:30 (Carl-Benz-Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Waldhof Mannheim i terminarz 3. Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Waldhof Mannheim w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Waldhof Mannheim (5 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 3. Liga.

Jaki jest bilans Waldhof Mannheim u siebie w sezonie 2026/2027?

Waldhof Mannheim wygrał 2 z 5 meczów u siebie (40%), zremisował 0 i przegrał 3. Średnio strzela 1.00 i traci 1.40 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Waldhof Mannheim?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Waldhof Mannheim — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 3. Liga

Go to 3. Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9801+1524
2
9612+1319
3
10532+518
4
10523+717
5
10433-215
6
10424-114
7
10424-114
8
10424-214
9
10424-214
10
9414+413
11
9414+213
12
10334-312
13
10334-312
14
9333-312
15
10334-612
16
10244+110
17
10244-310
18
9315-510
19
9225-68
20
9126-105
Nadchodzące
25 paź
H
Hoffenheim IIHoffenheim II
1 lis
A
SaarbrückenSaarbrücken
7 lis
H
Fortuna KölnFortuna Köln
21 lis
A
Alemannia AachenAlemannia Aachen
28 lis
H
Stuttgart IIStuttgart II

Informacje o Waldhof Mannheim

Oficjalna nazwa klubu

Waldhof Mannheim

Skrót

Kraj

Germany

Aktualny trener

Rui Tomás Faustino Pinto da Mota

Rok założenia

1907

Stadion

Carl-Benz-Stadion

Adres stadionu

Theodor-Heuss-Anlage 25

Pojemność stadionu

27022

Mecze
Typy
Value Bets
Generator